Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zawór EGR


Dżem

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie zastanawiam sie jak go wywalić i czy napewno warto.

Na razie zdjąłem weżyk od podcisnienia z zaworu ale efektów zero jak na razie. No i się zastanawiam czy mieszek dziurawy i tak nie otwierał zaworu i był zamknięty cały czas czy wręcz zawór jest otwarty cały czas i puszcza spaliny nie zważając na sterowanie nim?

 

Przerabiał juz ktoś temat? Zastanawiam się czy warto z nim cos kombinować bo do zaślepienia kawałkiem blachy troszke trudny dostep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie auto jaki silnik ?? Ja w swojej maxi mam zaslepiomy po prostu podłożyłem 50 groszy pod rurke doprowadzającą spaliny i po sprawie :)

Polecam http://www.nissanklub.pl/index.php/zrob-to-sam/44-tuning/79-usuwanie-egr

Tylko ja to zrobiłem bez rozcinania rurki zawsze mozna przywrócić do poprzedniego stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie zastanawiam sie jak go wywalić i czy napewno warto.

Na razie zdjąłem weżyk od podcisnienia z zaworu ale efektów zero jak na razie. No i się zastanawiam czy mieszek dziurawy i tak nie otwierał zaworu i był zamknięty cały czas czy wręcz zawór jest otwarty cały czas i puszcza spaliny nie zważając na sterowanie nim?

 

Przerabiał juz ktoś temat? Zastanawiam się czy warto z nim cos kombinować bo do zaślepienia kawałkiem blachy troszke trudny dostep.

 

 

Wiesz co ja sie ze trzy razy zabieralem, ale jakos czasu braklo - wazniejsze bylo "przejade czy nie?" heheh

no ale tak - docinasz mala blache (mosiadz) i przykladasz do wlotu - znaczysz gdzie sruby i wiercisz...

pozniej wkrecasz i masz to w kupie :D

no i moze w koncu jak bede mial chwile (za 3 miesiace to sie wezme po zdjeciu budy :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...