Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P10/P11 - BIG BRAKE ADAPTACJA z 200SX


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki koledzy za odpowiedź w takim razie jak tylko dorwę jakąś GT to przekładam :) Bo na obecnych oponach i hamulcach to hamuję tylko oczami i muszę zachowywać odstępy jakbym jechał załadowaną ciężarówką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

a czy Ty czasem nie masz już w P11 tarcz 280mm?z tego co podają sprzedający na allegro tarcze do p11 niezależnie od modelu mają 280mm średnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy Ty czasem nie masz już w P11 tarcz 280mm?z tego co podają sprzedający na allegro tarcze do p11 niezależnie od modelu mają 280mm średnicy.

oj chyba nie prawda :) miałem P11 GT i tam były 280 a teraz w WP11 miałem 250 i dlatego zamieniłem sobie z GT, więc watpię aby cała seria miała 280, chyba, że P11.144

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
Gość CZAJNIK

ja uważam że najlepszym rozwiązaniem jest zacisk brembo z Puga 406 i tarcza z Fiata coupe 305 mm

nic nie trzeba wiercić wystarczy adapter i do tego wszystko lata na 15" feldze

 

przetestowane w wyścigach

w samochodach sunny GTI oraz w GTI-R

 

ahh teraz zauważyłem że temat jest o p10 i p11 ale cóż tarcza z fiata jest na rozzstaw 4x 98 więc jest miejsce aby zrobić na drugi rozstaw czyli jednak trzeba wiercić 4 otwory ale to już nie problem i napewno jest bezpieczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
Gość slaweq22

kolego

CZAJNIK moge prosić o foto?

 

mam tarcze 280, ale już mi nie wystarczają...

edit....

 

wykukałem, nieźle to wygląda, zacisk wiekszy od samochodu :devil:

 

http://www.tomson.com.pl/product-pol-519-Zestaw-hamulcowy-D2-Racing-do-Nissan-200sx-S14-356-mm.html to jest dopiero big brake tarcza 356mm, pod jaką felge to wejdzie?

Edytowane przez slaweq22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

W podobnej cenie można kupić zacisk hamulcowy z Lancera EVO - jest on trochę większy i mieści sporo większe klocki hamulcowe...

 

Do Primerek najprościej zastosować zaciski z 200SX S14 - 4ro tłoczkowe, pasują na jarzma idealnie, jedynie trzeba tarcze z 200SX S14 zmniejszyć do rozmiaru 272mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Coobcio skoro 280 jest nie wystarczające to 272 jest jeszcze mniejsze.

 

zacisk 4 tłoczkowy do małej tarczy jest bez sensem.. zacisk z EVO jest taki jak z Alfy 166 potrzeba tarczy 325. to wchodzi chyba minimum do 16 lub 17" felge.

 

zacisk 4 tłoczkowy ma swój promień. rak więc jeśli zastosujemy zacisk o innym promieniu niż promień tarczy to klocek nie bedzie brał cała powierzchnią tarczy.

 

foto moich hamulców są w dziale projektów w opisie mojej n14.

 

co do s 14 to montowałem zestaw zaciski z alfy 166 + tqrcze z nissana chyba 335 mieści sie w 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...