Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tniemy koszty - samodzielny zakup części do Notka


Dar1962
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Świeczki do 1.4

NGK w cenie 39zł szt.

Jutro wymiana.Czeka mnie jeszcze zakup wieszaka wydechu i jego wymiana (pierwszy od kata)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię po blisko 75tys.A to z powodu takiego że od czasu do czasu na starcie klepie jak traktor.Tak jakby swieca nie palila na jednym cylindrze.Po chwili(10-20 sek) wraca wszystko do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co masz na myśli komplet?Docisk z tarczą,czy docisk ,tarcza i wyprzęglik?

Najpopularniejsze jest Valeo,są jeszcze Delpchi i chyba Bosch.Spotkałem jeszcze kilka innych pomniejszych producentów.Raczej polecałbym Ci skupić sie na tych wypróbowanych producentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej Valeo,jak większość podzespołów w Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowizorycznie mogę Ci powiedzieć,sprzęgło z łożyskiem 350-550 zł,zależy gdzie się kupi.

Wymiana od 300-ok 700 i też zależy gdzie.

Niedaleko mnie jest warsztat który się zajmuje skrzyniami.Wyjęcie skrzyni u nich to 250-300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dropsone

licze sie z kosztem ok1000zl czesci + robocizna, coprawda chcialbym tez dojsc do ladu z problemem jaki opisywalem w innym poscie to z blokowaniem sie z 2 na 3..... niewazne dam znac jakie koszta w moim przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zakup gum-tulei drążka stabilizacyjnego w sklepie internetowym Inter-cars,cena z przesyłką kurierem 56.46zł.

Przy czym kurier 10 zł :D

Myślałem że kupię w firmie która produkuje takie części z elastomerów(produkują do Patha,Murano i chyba X-Traila)

ale nie mieli.Mogą wykonać pod warunkiem dostarczenia wzoru.Cena chyba gdzieś ok 100zł.Ale są o wiele bardziej wytrzymałe.

Aha! Ta firma nazywa się DEUTER i jest z Olkusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy czasami im nie wysłać ,albo zawieźć jednej...w końcu 100zł? A może byłby spokój na lata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłby, bo mają doświadczenie i wiedzę.

1. Na tych twardszych chłopaki upalają aż miło a znacznie tańsze od choćby powerflexa.

2. Do cywili te standardowe się sprawdzają, mój dobry kumpel miał w ciężkiej krowie galancie V6 i nic się nie działo przez długi czas. Auto sprzedał i pewnie następny dalej na tym jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te które teraz zamówiłem są Yokohamy ,kij wie co to za marka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te które teraz zamówiłem są Yokohamy ,kij wie co to za marka.

 

jaaaaa, no nie mów, że opon yokohamy nie znasz :)

Zayebiste modele robią m.in A539 i parady spec-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko i córko! Adamus !Biję się w piersi za pomyłkę :D oczywiście Yamato!!! :D

Chyba wybaczycie moją demencję? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówisz,Polacy...Bo ten wredny niemiec Alzchaimer atakuje :thumbsdown:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamato to jeden z widących producentów między innymi,układów hamulcowych(po sumitomo)w Japoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm....podejrzane- robią kawałek gumy do europejskiego auta....

Pochrzaniłem :devil: myślałem o akebono oczywiście.Coś ten sam Niemiec i mnie prześladuje.Eureka!!!Już wiem skąd te yamato :dribble: Byłem kiedyś na ich koncercie na SDS w Szczecinie

http://www.youtube.com/watch?v=anFyvudzU1E&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po przeglądzie w Fiacie,po 5 latach...z racji tego że byłem u nich już 3ci raz policzono tylko wymianę oleju :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...