Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Galeria naszych QQ


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stwierdzili zbyt mały popyt na +2 i zaprzestali produkcji.

Ładna furka Konradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+2 są praktyczne, ale moim zdaniem nieco lepsze proporcje ma jednak standardowa wersja. To nie zmienia faktu, że Puławy zyskały na atrakcyjności, bo nowy egzemplarz QQ się tam pojawił. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+2 są praktyczne, ale moim zdaniem nieco lepsze proporcje ma jednak standardowa wersja. To nie zmienia faktu, że Puławy zyskały na atrakcyjności, bo nowy egzemplarz QQ się tam pojawił. :)

Zwróciłem uwagę na QQ jak kolega kupił +2 i mi się bardzo spodobał, na zwykłego nie zwracałem uwagi powiem , że mnie nie zachwycał, ale +2 mnie urzekł. No ale o gustach się nie dyskutuje  :D

Edytowane przez siebyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zmiana

ccb0444160112db434381bade7e9c1d0.jpg

I po zmianie

afc1399228a94ffec2a65ab247c8b4e2.jpg

 

A tak na poważnie to zwróciłem uwagę, że nie ma szpilek tylko są śruby. W Micrze są szpilki. Wiecie może od czego to zależy? Ktoś to jakoś oblicza czy loteria?

6b79c2524b5e8c79d62a0c6fc1887f40.jpg

Tucson też ma 797ab10e5e33f064b80df3da21e9c2b2.jpg

Edytowane przez pawcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję myjąc&woskować są dwie wersje  :)

Dla krezusa i kowalskiego  ta dla kowalskiego świetnie sobie radzi i ładnie woskuję mam na testy  :)

http://showcarshine.pl/szampony/268-meguiars-ultimate-wash-wax-szampon-z-woskiem-14-l-.html

http://www.autoland.pl/produkty/szampon-z-woskiem-koncentrat-tnKLh8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

110c385c692de47dmed.jpg

 

 

 

 

czas zeby zaprezentowac mojego Nissana, 2009r., 2.0 dci, tu juz na zimowych kołach 215/65/16 Fulda , lato 215/55/18 Continental

dołozylem nakladke na zderzak przód, progi, nakladki na progi, listwa chromowana na rant tylniego zderzaka, nakladki na halogeny przód.  

Edytowane przez edek264
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacny :)  gratuluję dobrze dobranych dodatków , nie zrobiłeś choinki z auta , a jednak wyróżnia się na bogato jak to mówią :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no takie wlasnie mialem zalozenie zeby nie przesadzic. na letnich felgach prezentuje sie tez fajnie, ale najwieksza robote moim zdaniem zrobily progi, nakladki na klamki ktore juz byly, nakladka na przedni zderzak, szyby  przyciemnialem po zakupie. owszem bylo troche z tym wszystkim zachodu ale liczy sie efekt koncowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś Cię wypatrzę w Tarnowie,bo czasami bywam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progi lub rury robią robotę !!! bez tego Qashqai wygląda cokolwiek goło 

Ale to moje zdanie i inni właściciele mogą się nie zgadzać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Kijanka z uśmiechu jak Antek Macierewicz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zachowuje się sonax na aucie po deszczu, którego ostatnio u nas na Mazowszu nie brakowało.

Dodatkowo Ok 1000 km z Xem na szybie za mną. Wczoraj pokonałem trasę WS-Wwa i ani razu nie użyłem wycieraczek.

 

cea2f350f4d3114c81cc40605fa30216.jpg

 

a913c0c6646121c6bd90ffcb33fa00ec.jpg

 

56347bc2cac756e5c69d39b470a70bb6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...