Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria w Waszych Juke'ach


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Całkowicie sie z toba zgodze nie dajmy sie ogłupic, to tylko gadżety nie sa one potrzebne do zycia - jak kogos stac i ma ochote to se kupi przeciez nie bede podczas jazdy patrzał na zegarek jakie spalanie jak moge te dane zobaczyc na wyswietlaczach tu chyba bardziej jest to fajny gadzet aby se przy piwku w domu zobaczyc jakie byly parametry jazdy - bajer.

 

Dokładnie zgadza się. Oczywiście z czasem pionierskie rozwiązania (jeśli się przyjmą) przechodzą do powszechnego stosowania i nikt się nawet nie zastanawia dlaczego tak jest, tylko to traktuje jako codzienność.  W latach 90tych telefon komórkowy to była spora walizka i stać było na taki telefon niewielu, dziś można kupić telefony komórkowe za grosze i telefony wielkości zegarka może mieć nawet uczeń szkoły podstawowej i nikogo to nie dziwi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem takiego skromnego zdania im wiecje elektronicznych bajerów w aucie tym częstrze wizyty w aso............. :nissan:

 

Nie jestem zwolennikiem spiskowych teorii, ale masz stuprocentową rację.... nawet w naszych komputerach licznik wsteczny bije dystans do wymaganej zmiany oleju (a ściślej... przeglądu) wszystko się dziś programuje przebiegi serwisowe i cykl życia produktu również....

 

 

ps. Upszejma prośba do Wszystkich którzy głosowali na zdjęcie mojego JUKA o ponowne zagłosowanie w konkursie fotograficznym lato 2012. Głosować można do końca września.

Edytowane przez Designer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem spiskowych teorii, ale masz stuprocentową rację.... nawet w naszych komputerach licznik wsteczny bije dystans do wymaganej zmiany oleju (a ściślej... przeglądu) wszystko się dziś programuje przebiegi serwisowe i cykl życia produktu również....

 

 

Masz racje to samo jezeli chodzi o gwarancje auta jak sie tak wczytałem to sie okazuje ze te dwa lata gwarancji które wydłuzaja gwarancje do pięciu lat to nie typowa gwarancja tylko ubezpieczenie przez bank. Taka mała kalkulacja Nissana..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje to samo jezeli chodzi o gwarancje auta jak sie tak wczytałem to sie okazuje ze te dwa lata gwarancji które wydłuzaja gwarancje do pięciu lat to nie typowa gwarancja tylko ubezpieczenie przez bank. Taka mała kalkulacja Nissana..............

Tak właściwie to wisi mi kalafiorem, czy za naprawę zapłaci centrala, czy ASO czy Bank ubezpieczający gwarancję, ważne abym miał spokojną głowę i nie martwił się o formalności.

 

Niedawno byłem w serwisie z drobną sprawą mechaniczną tylnych drzwi napisali zlecenie i po 20 min. dostałem z powrotem kluczyki do auta oczywiście naprawa i regulacja w ramach gwarancji.

 

 

ps. Upszejma prośba do Wszystkich którzy głosowali na zdjęcie mojego JUKA o ponowne zagłosowanie w konkursie fotograficznym lato 2012. Głosować można do końca września.

Edytowane przez Designer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie musze dopytac w servisie jak to potem jest ile bedzie papierkowej roboty i do kogo sie kierowac....................

Sprawa jest banalnie prosta. Przyjeżdżasz do ASO, mówisz o co chodzi, oni mówią co i jak, podpisujesz zlecenie i odbierasz samochód. Więcej nie ma żadnych  formalności. Wszystko załatwia za Ciebie Serwis. To jest jedyny plus tego dictum acerbum za usługę nie płacisz nic, no chba że za taką, która nie jest objęta gwarancją. Z materiałami eksploatacyjnymi i częściami oczywiście jest analogicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już w ostateczności. Nie sądzę, by robili to specjalnie, ale wiadomo, warto patrzeć na ręce i pilnować i nie odpuszczać tematu. W razie zlewki robić ekspertyzy i nie tolerować niedbalstwa. Jeśli jskiś warsztat chce koniecznie stracić autoryzację, nie jest trudno to załatwić.

Edytowane przez Designer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze mowie to ludzie ludzia szykuja taki los na kogo trafisz tak cie potraktuje jedno ASO robi lodzio miodzio a w innym nie podchodz bo nic nie zrobimy..... :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest... to w pewnym sensie loteria zależy na kogo trafisz, ale ogólnie w teorii standardy są od tego aby ich przestrzegać, jeśli jakiś warsztat ich nie przestrzega traci autoryzację. Tym nie mniej nikomu na tym nie zależy ani klientom ani warsztatowi, więc (na ogół) te standardy są przestrzegane, a ASO w większości wypadków są godne zaufania.

 

Czasem też trzeba mieć na uwadze, że błędy mogą powstać z przyczyn niezawinionych przez warsztat czy producenta, ale zgadzam się, że takie przypadki są wyjątkowo rzadkie.

 

 

ps

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, co zagłosowali na konkursową fotkę mojego Juka w klubowym konkursie lato 2013....  Jeśli komuś się fotka podoba, a jeszcze nie oddał głosu jest jeszcze szansa.... Można głosować do końca września... Pozdrawiam Designer.

Edytowane przez Designer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

AA tak żeby coś ruszyć. 

Pamiętacie post desiego na temat skórzanych pokrowców do juka ? No ja myślę też właśnie coś tylko raczej materiałowe nie jestem fanem skóry :P
I może coś polecacie macie sprawdzone. Ja autem jeżdżę no i o nie dbam nie wiem czy się doczeka 2 właściciela oby nie :P i tak chciałbym żeby ta moja tapicerka po odpakowaniu dajmy na to co t 2 lata wyglądała jak wtedy gdy wyjeżdżałem z salonu no i jeszcze kwestia - nadchodzi zima pokrowce nie głupia rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miłośników JUKE,

Ja po prośbie.

Potrzebuję wymiarów (długość x szerokość) poszczególnych elementów, sportowych nakładek na pedały  

(podstopnica, sprzęgło/hamulec, gaz) w JUKE.

Pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

AA tak żeby coś ruszyć. 

Pamiętacie post desiego na temat skórzanych pokrowców do juka ? No ja myślę też właśnie coś tylko raczej materiałowe nie jestem fanem skóry :P

I może coś polecacie macie sprawdzone. Ja autem jeżdżę no i o nie dbam nie wiem czy się doczeka 2 właściciela oby nie :P i tak chciałbym żeby ta moja tapicerka po odpakowaniu dajmy na to co t 2 lata wyglądała jak wtedy gdy wyjeżdżałem z salonu no i jeszcze kwestia - nadchodzi zima pokrowce nie głupia rzecz.

 

 

Cześć Rafioninio....

 

Pokrowce... które opisywałem testując jako eksperyment, w wątku na ktory się powołujesz używam do dzisiaj.. .  Używam i jestem zadowolony. Parokrotnie uchroniły oryginalną tapicerkę od niezłej katastrofy mleczno dziecięcej... Poza tym sprawdzają się w codziennej eksploatacji zarówno upalnym latem jak i mokrą jesienią. Myślę, że nie powinieneś mieć problemu z dobraniem materiałowych (fasonów kolorów i różnych typów jest spory wybór)... Faktycznie masz rację ... zima, jesień deszcze i śnieg z najlepszej tapicerki (obojętne czy skórzanej czy innej) mogą zrobić jesień średniowiecza że tak powiem.... Pokrowce można kupić gotowe lub zlecić ich uszycie na zamówienie... opcji w tego typu rozwiązaniach jest sporo do wyboru...

 

pozdr. Designer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miłośników JUKE,

Ja po prośbie.

Potrzebuję wymiarów (długość x szerokość) poszczególnych elementów, sportowych nakładek na pedały  

(podstopnica, sprzęgło/hamulec, gaz) w JUKE.

Pozdrawiam gorąco

Ja mogę ci podać wymiary ,ale mam bez sprzęgła ...;)

Daj znać czy chcesz wymiarki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Automaty" to dobry wynalazek dla kobiet .... nawet można kierowcę potrzymać za kolanko - szczególnie w wersji angielskiej :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę ci podać wymiary ,ale mam bez sprzęgła ... ;)

Daj znać czy chcesz wymiarki ;)

Dzięki Ci bardzo, ale interesuje mnie wersja MT (ze sprzęgłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] nowy temat odnosnie skrzyni biegów CVT [...]

Osobiście uważam, że wątki powinny coś wnosić. Zgodnie z zasadą: "KAŻDA PLISZKA SWÓJ OGONEK CHWALI" obawiam się, że userzy zarówno CVT jak i manuala będą dowodzić wyższości swojej skrzyni nad drugą  :whistle:

 

Co innego wątek techniczny - dzielenie się opiniami w zakresie eksploatacji, obsługi, użytkowania, diagnostyki, napraw etc. - O TYM MOŻNA POMYŚLEĆ  :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam pytanko do was k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,04_0p_orig.

Gdzie trzymacie telefon komórkowy podczas jazdy żuczkiem ? Może to głupie pytanie,ale  mój telefon ( samsung NOTE,czyli spory ) nie mieści się na "półeczce" koło skrzyni biegów a uchwytu nie ma gdzie zamontować...wszędzie przeszkadza ...k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,37_5l_orig.

Macie jakieś rozwiązania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przestało być nudnie. A telefon wstyd się przyznać ale leży spokojnie w kieszeni korzystając z technologii bluetooth , niekiedy w otworach na butelki. eee mało wymyślnie.


No przestało być nudnie. A telefon wstyd się przyznać ale leży spokojnie w kieszeni korzystając z technologii bluetooth , niekiedy w otworach na butelki. eee mało wymyślnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w którym miejscu go zamontowałeś?

Kupić uchwyt to nie problem ;) tylko gdzie go umiejscowić,żeby nie przeszkadzał?

Może jakąś foteczke mi wstawisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...