Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria w Waszych Juke'ach


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam! Czy moglby ktoś mi pomoc w odkodowaniu radia w Nissan Juke 2012. Auto jest po naprawie. Niestety jestem w podróży a kod został w domu :( a bez radia i nawigacji to tragedia. Seria nr. 8195367 Device nr 7612830090 Bardzo proszę o pomoc

post-106952-0-65739700-1501759500_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie, czy ktoś z forumowiczów instalował uniwersalne maty grzewcze w fotelach podobne do takich?

http://allegro.pl/maty-grzewcze-grzejne-pod-tapicerke-na-2-fotele-i5246632865.html

Chodzi mi głównie o sam fakt zdejmowania poszycia tapicerki z foteli, boję się że po takim zabiegu nie uda się już uzyskać fabrycznego napięcia materiałów.

Rozważałem też opcję zakupu pokrowców i montaż mat na pokrowce, ale wydaje mi się to troszkę druciarstwem...

Z góry dziękuję za wszelkie porady i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mam na zbyciu  podłokietnik amster 2,ogłoszenie jest na https://www.olx.pl/oferta/nissan-juke-podlokietnik-CID5-IDpn40d.html


mam na zbyciu  podłokietnik amster 2,ogłoszenie jest na https://www.olx.pl/oferta/nissan-juke-podlokietnik-CID5-IDpn40d.html

Prosze o usuniecie -sprzedany !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Początek dyskusji o spoilerze zaczął się w temacie Galeria naszych Juke'ów , a finałowy rezultat poniżej na zdjęciach.

Oryginalny spoiler malowany pod kolor auta 1120zł, cena montażu ustalona już wcześniej 240zł.

Moje zadowolenie i radość bezcenna - za resztę płaciłem kartą kredytową MASTER...D  ;)

post-109081-0-33269000-1515922400_thumb.jpg

post-109081-0-50663900-1515922414_thumb.jpg

post-109081-0-03606700-1515922435_thumb.jpg

Edytowane przez zebu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok. Tylko skąd masz moje auto? ;-)

 

Mam taki sam, czarny, czerwona personalizacja i czarny spoiler... Różni się tylko podkładką pod rejestracją, którą usunąłem, bo nie lubię.

Edytowane przez scoti74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W weekend zamontowałem podłokietnik zakupiony na alledrogo za śmieszne pieniądze (130zł) w porównaniu z akcesoryjnym z Nissana nad którym się tylko chwilę zastanawiałem (735zł)

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zebu napisał:

W weekend zamontowałem podłokietnik zakupiony na alledrogo za śmieszne pieniądze (130zł) w porównaniu z akcesoryjnym z Nissana nad którym się tylko chwilę zastanawiałem (735zł)

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Nie skrzypi przy opieraniu się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno go skręciłem wkrętami, także mocno dokręciłem do podstawy i nic nie skrzypi. Po bokach podstawy podłokietnika,  a wnęką w tunelu środkowym zostawiłem po równo miejsca po niecałym 1 mm, tak więc jakby coś zaczęło skrzypieć to jest miejsce do wciśnięcia jakiejś gumki w razie "W"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2018 o 13:45, zebu napisał:

Mocno go skręciłem wkrętami, także mocno dokręciłem do podstawy i nic nie skrzypi. Po bokach podstawy podłokietnika,  a wnęką w tunelu środkowym zostawiłem po równo miejsca po niecałym 1 mm, tak więc jakby coś zaczęło skrzypieć to jest miejsce do wciśnięcia jakiejś gumki w razie "W"

podłokietnik kupiłeś z tego ogłoszenia? http://allegro.pl/podlokietnik-nissan-juke-od-2010-r-nowy-promocja-i7054724383.html#thumb/6

wszystko pasuje w miejsce ori podłokietnika? oryginalny podłokietnik w juke jest strasznie tandetny, nie wspominając o skrzypieniu przy byle oparciu

Edytowane przez luka.swiety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zgodzić z wypowiedzią, że oryginalny podłokietnik jest tandetny i skrzypi. Wręcz przeciwnie, posiadam podłokietnik z alkantary, od czterech lat. Wygląda bardzo dobrze i nie przypominam sobie żeby podczas opierania się skrzypiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, luka.swiety napisał:

podłokietnik kupiłeś z tego ogłoszenia? http://allegro.pl/podlokietnik-nissan-juke-od-2010-r-nowy-promocja-i7054724383.html#thumb/6

wszystko pasuje w miejsce ori podłokietnika? oryginalny podłokietnik w juke jest strasznie tandetny, nie wspominając o skrzypieniu przy byle oparciu

Z innego ogłoszenia z Wrocławia za 129,90zł , ale to ten sam podłokietnik. Uprzedzając pytania, są w tych ogłoszeniach (za 129.9) moje zdjęcia, ponieważ sprzedawca o nie poprosił - nie jestem właścicielem tych aukcji :) Ogólnie to, samo mocowanie jest na 4 śrubach, a plastik nóżki/mocowania jest z wątłego czy raczej cienkiego plastiku, tak więc jakby ktoś się uparł i dobrze zaparł się na podłokietniku, można by go pewnie wyrwać bo Polak przecież wszystko potrafi ;)  Ogólnie nie miałem styczności z akcesoryjnym podłokietnikiem, więc nie mogę go porównać. Jak dla mnie jest ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam podłokietnik od ponad roku. Wyrażałem już swoje zdanie na jego temat nie raz. Moim zdaniem wart jest tej kwoty. Ja osobiście nie montowałem go na wkręty, ale zwyczajnie wsadziłem go na ścisk z fragmentem przycięto odpowiednio dętki. W ten sposób nic nie skrzypi, jest stabilnie, a nie robiłem dziur w tunelu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, neq napisał:

Ja osobiście nie montowałem go na wkręty, ale zwyczajnie wsadziłem go na ścisk z fragmentem przycięto odpowiednio dętki.

Mam nadzieję że masz to na uwadze?

"Przy nagłym hamowaniu niezabezpieczone przedmioty nabierają pędu, który może z nich uczynić śmiertelne pociski. Jeśli jadąc z prędkością 50 km/h zderzymy się z nieruchomą przeszkodą, telefon komórkowy może uderzyć w nas z siłą równą 6-kilogramowemu odważnikowi. A ile w tej samej sytuacji waży litrowa butelka z wodą mineralną? Okazuje się, że aż 60 kg. Przy 90 km/h jej waga wzrośnie do 202 kilogramów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2018 o 21:31, zebu napisał:

Mam nadzieję że masz to na uwadze?

"Przy nagłym hamowaniu niezabezpieczone przedmioty nabierają pędu, który może z nich uczynić śmiertelne pociski. Jeśli jadąc z prędkością 50 km/h zderzymy się z nieruchomą przeszkodą, telefon komórkowy może uderzyć w nas z siłą równą 6-kilogramowemu odważnikowi. A ile w tej samej sytuacji waży litrowa butelka z wodą mineralną? Okazuje się, że aż 60 kg. Przy 90 km/h jej waga wzrośnie do 202 kilogramów"

Napisz dokładnie o co chodzi, bo nie rozumiem skąd ta dygresja. Chyba nie sądzisz, że podłokietnik sobie lata po aucie. Przecież luźny nie spełniał by swojej roli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli to że jeśli jest nieprzykręcony to kiedyś kogoś może zranić podczas wypadku, czego nikomu nie życzę. To tak jak z powiedzeniem o broni palnej - raz w roku czy raz w życiu broń sama strzela, tak samo jest z nieprzymocowanym ładunkiem na pace lub w samochodzie, podczas nagłego zatrzymania pojazdu nieprzymocowany podłokietnik uderzy w kogoś i zrobi mu krzywdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podłokietnik firmowy, oryginalny. 

Też nie jest zamontowany wkrętami. 

Taśma SCOTH i wcisk. 

Siedzi aż miło, można się opierać, da się "wyjąć" (próbowałem), ale z trudem i przy użyciu sporej siły. No i owijanie taśmą trzeba wykonać ponownie - po usunięciu starej, by powtórnie zamontować. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kajus63 napisał:

Mam podłokietnik firmowy, oryginalny. 

Też nie jest zamontowany wkrętami. 

Taśma SCOTH i wcisk. 

Siedzi aż miło, można się opierać, da się "wyjąć" (próbowałem), ale z trudem i przy użyciu sporej siły. No i owijanie taśmą trzeba wykonać ponownie - po usunięciu starej, by powtórnie zamontować. 

 

Nie wiem jaki masz orginalny ? Bo jakies bzdety piszesz ja majac orginalnu nisanowski montowany w salonie z tego co pamietam byl dokrecany srobami a nie na jakies badziewiarskie tasmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2018 o 20:02, mexxmen30 napisał:

Nie wiem jaki masz orginalny ? Bo jakies bzdety piszesz ja majac orginalnu nisanowski montowany w salonie z tego co pamietam byl dokrecany srobami a nie na jakies badziewiarskie tasmy.

Za to ja wiem. 

Żadne bzdety. 

Tak mam. 

Po prostu nie chciałem wiercenia i tak został zamontowany. 

Skoro Ty wiesz lepiej co ja mam w moim Juku... Super prorok. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kajus63 napisał:

Za to ja wiem. 

Żadne bzdety. 

Tak mam. 

Po prostu nie chciałem wiercenia i tak został zamontowany. 

Skoro Ty wiesz lepiej co ja mam w moim Juku... Super prorok. 

 

Wytlumacz mi kolego gdzie przy orginalnym podlokietniku trzeba cos wiercic. Bo orginal montuje sie w tunel srodkowy demontujac tylna zaslepko-poleczke tak to nazywajac i od srodka sie go dokreca nic nie widac dlatego sie pytam jaki masz orginalny skoro chcesz wiercic cos !!!???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od środka. W komplecie są wkręty kolego. Sztuk 4.

Zastanawiam się co Ty chcesz mi udowodnić. 

Najpierw twierdzisz, że nie wiem co mam, teraz mi coś insynuujesz. 

Wiesz wszystko o moim jeździełku lepiej niż ja, więc niczego nie będę Ci tłumaczył. 

Ani kontynuował dyskusji 

 

 

Edytowane przez Kajus63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli miałby ktoś ochotę sprzedam nowe oryginalne, podświetlane nakładki progowe :) trochę zabawy z montażem ale wyglądają genialnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, to mój pierwszy post na tym forum. Od niedawna jestem posiadaczką Nissan Juke. Może mógłby mi ktoś coś podpowiedzieć? W moim aucie spadła półka w bagażniku, okazało się że brakuje dwóch pinezek do przypięcia półki do tylnej klapy auta. W serwisie zawołali mi 101zl!!!! Za dwie plastikowe pinezki!! 

Pytam się więc was - czy można to czymś zastąpić?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 godzin temu, Etniczna napisał:

Dzień dobry, to mój pierwszy post na tym forum. Od niedawna jestem posiadaczką Nissan Juke. Może mógłby mi ktoś coś podpowiedzieć? W moim aucie spadła półka w bagażniku, okazało się że brakuje dwóch pinezek do przypięcia półki do tylnej klapy auta. W serwisie zawołali mi 101zl!!!! Za dwie plastikowe pinezki!! 

Pytam się więc was - czy można to czymś zastąpić?? 

Koleżanko, podjedź do jakiegoś dobrego sklepu motoryzacyjnego, powinni bez problemu dobrać jakieś pasujące spinki do tapicerki/palstików, najlepiej takie z możliwością montażu na wkrętak krzyżowy lub płaski. Zapłacisz nie więcej niż 10 pln. Przerabiałem takie tematy w innych autach. Pozdrawiam i szerokości!

Edytowane przez matteus8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...