Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

SCHEMATY DO MAXIM 93 - 01


VQPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

mam wielki problem nie mam iskry podczas rozruchu gdy odpalam na zaciąg to pali coć nie równo pracuje ale zapłon jest ,zmieniłem akumlator,sprawdziłem czujniki halla 3sztuki maxia 3litrowa 6cylindrów nie mam schematów elektrycznych i nie wiem co dalej mogę sprawdzić pomocy co może być przyczyną braku zapłonu od rozrusznika, sprawdziłem masy dałem nowe już nie wiem co może jeszcze być ,a pozatym wskazówka od obrotomierza szaleje podczas kręcenia rosrusznikiem skacze na 3000 obrotów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wielki problem nie mam iskry podczas rozruchu gdy odpalam na zaciąg to pali coć nie równo pracuje ale zapłon jest ,zmieniłem akumlator,sprawdziłem czujniki halla 3sztuki maxia 3litrowa 6cylindrów nie mam schematów elektrycznych i nie wiem co dalej mogę sprawdzić pomocy co może być przyczyną braku zapłonu od rozrusznika, sprawdziłem masy dałem nowe już nie wiem co może jeszcze być ,a pozatym wskazówka od obrotomierza szaleje podczas kręcenia rosrusznikiem skacze na 3000 obrotów :(

 

ktory rok przyjacielu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem do ciebie na gg ale nie odpowiadasz moje gg 1361078

 

sorki zostawilem kompa na chodzie.

podaj mi swoj emai to ci podesle.

sprawa jest taka, zacznij od najprostszych rzeczy. posprawdzaj czy wtyczki od cewek sa dobrze powpinane.

Czy na wszystkich cylindrach nie masz iskry czy na wybranym tylko??

puzniej na zapalonym silniku odpinaj wtyczki od kazdej cewki pokoleji i sprawdzco sie dzieje.

 

pozdro daj znac co sie dzieje.

 

jutro bede dostepny na GG kolo 21 czasu polskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto moj mail clon@poczta.onet.pl sprawdzałem pokoleji wszystkie świece nie ma iskry na żadnej wtyczki wszystkie sprawdzone czujniki halla i położwnia wałka sprawdzone teraz podczas jazdy potrafi zgasnąć i nawet na zaciąg nie chce zapalić po odczekaniu chwiki dopiero zapala,pompa paliwa pracuje wręcz zalewa jak nie ma iskrynie możliwe aby wszystkie cewki padły na raz a poza tym działają na popych już mi brak pomysłu przy okazji zajechałem rozrusznik szczęście że dostałem używany pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
WIELKI WACU JA BYM PROSIŁ WSZYSTKIE SCHEMATY DO MAXIMY 92 3,0 V6 J30 MÓJ EMAIL KUNTE1@POCZTA.FM

 

niestety nie mam 92.

wyslalem ci 93-94. moze bedzie pasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam :) Jestem tu nowy i wy jesteście moją ostatnią deską ratunku:) Czy macie może schemat do MAXIMY '92 J30? Jeżeli tak to prosiłbym o jakikolwiek kontakt. Z góry dzięki:)

 

[ Dodano: Wto 21 Lis, 2006 21:42 ]

Aha mój mail to skob3l@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Jestem tu nowy i wy jesteście moją ostatnią deską ratunku:) Czy macie może schemat do MAXIMY '92 J30? Jeżeli tak to prosiłbym o jakikolwiek kontakt. Z góry dzięki:)

 

[ Dodano: Wto 21 Lis, 2006 21:42 ]

Aha mój mail to skob3l@o2.pl

 

jutro kolo poludnia bedziesz mial je na poczcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...