Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tu się witamy.


Strider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Przyznam, że czuję się trochę nieswojo rozdziewiczając ten wątek ale co tam:) Używam w nicku prawdziwego imienia i nazwiska, więc jeżeli ktoś coś będzie chciał wiedzieć więcej na mój temat to myślę, że nie będzie miał problemów z poszukaniem:). Dopiero rozglądam się za 350z (najchętniej 2007-2008, tylko EU) więc będę wdzięczny za wszelką pomoc w tym temacie, oraz ewentualnie w kwestii późniejszej eksploatacji.

 

pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że czuję się trochę nieswojo rozdziewiczając ten wątek ale co tam:) Używam w nicku prawdziwego imienia i nazwiska, więc jeżeli ktoś coś będzie chciał wiedzieć więcej na mój temat to myślę, że nie będzie miał problemów z poszukaniem:). Dopiero rozglądam się za 350z (najchętniej 2007-2008, tylko EU) więc będę wdzięczny za wszelką pomoc w tym temacie, oraz ewentualnie w kwestii późniejszej eksploatacji.

pozdrawiam

Wojtek

 

cześć wojtek. też Cie witamy :shifty:

Może moją kup. 2008, ale tanio nie będzie :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wojtek. też Cie witamy :shifty:

Może moją kup. 2008, ale tanio nie będzie :devil:

 

Jeśli mówisz serio, to proszę podaj więcej szczegółów oraz cenę a ja powiem Ci, czy dam radę:)

Edytowane przez Strider
Jak devi przeczyta to usuwamy, co to aby bałaganu nie było. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je?li mówisz serio, to proszę podaj więcej szczegółów oraz cenę a ja powiem Ci, czy dam radę:)

 

Nie kupuj od devi'ego, ja kupuję jak swoj? sprzedam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) wypada przywitać się w klubie posiadaczy 350z :)

Jako, że świat internetu jest wielki to gdzieś kiedyś zaistniałem na kilku forach :) między innymi byłem od początku powstania forum posiadaczy hondy prelude :)

Do tej pory jeździłem 2 preludami :) i masą innych śmietników :P hondki były niekonwencjonalne i chyba kontrowersyjne :D

Ukoronowaniem moich wysiłków było zdobycie pucharu na najładniejsze autko zlotu fanów hondy prelude , fakt ten szczególnie cieszy ponieważ to nie zwykła gawiedź głosowała , lecz starzy wyjadacze i znawcy tematu :)

to tyle o mnie ;) bo wpadnę w samouwielbienie :)

Mam nadzieję , że i tutaj zyskam dobrych znajomych oraz , że będę mógł służyć pomocą w zamian za czerpanie wiadomości z tematów ;)

Bardzo dziękuję za uwagę i pewnie do zobaczenia na zlotach :)

pozdr Krystian ;)

PS

Mój nissan miał 2 właścicieli w US ja jestem jego 3 :D rok 2004 :) Black :)Priorytetem dla mnie była kontrola trakcji ... i takie tez autko zakupiłem a, że była skóra ,bose ...które nadaje się na rakietę tomahawk ,nowe opony to juz pikuś :)

pozdrawiam wszystkich K.

Edytowane przez VOO1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) wypada przywitać się w klubie posiadaczy 350z :)

Jako, że świat internetu jest wielki to gdzieś kiedyś zaistniałem na kilku forach :) między innymi byłem od początku powstania forum posiadaczy hondy prelude :)

Do tej pory jeździłem 2 preludami :) i masą innych śmietników :P hondki były niekonwencjonalne i chyba kontrowersyjne :D

Ukoronowaniem moich wysiłków było zdobycie pucharu na najładniejsze autko zlotu fanów hondy prelude , fakt ten szczególnie cieszy ponieważ to nie zwykła gawiedź głosowała , lecz starzy wyjadacze i znawcy tematu :)

to tyle o mnie ;) bo wpadnę w samouwielbienie :)

Mam nadzieję , że i tutaj zyskam dobrych znajomych oraz , że będę mógł służyć pomocą w zamian za czerpanie wiadomości z tematów ;)

Bardzo dziękuję za uwagę i pewnie do zobaczenia na zlotach :)

pozdr Krystian ;)

PS

Mój nissan miał 2 właścicieli w US ja jestem jego 3 :D rok 2004 :) Black :)Priorytetem dla mnie była kontrola trakcji ... i takie tez autko zakupiłem a, że była skóra ,bose ...które nadaje się na rakietę tomahawk ,nowe opony to juz pikuś :)

pozdrawiam wszystkich K.

Miło powitać na forum 350z aktywnego uczestnika innego forum. Sam jestem posiadaczem Opla Calibry Turbo 4x4 od 15 lat, ale forumowiczem może od kilku...bo wtedy przynajmniej u mnie nie było jeszcze Internetu. Swoją drogą Prelude to bardzo ładny i podobno trwały samochód. W pewnym okresie nawet nosiłem się z zamiarem zmiany na ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość capablanca

Zapraszam serdecznie nowych użytkowników do napisania paru słów o sobie. :)

 

Witam wszystkich,

dwa miesiace temu odwozilem kumpla po imprezie 350-tka i w ciagu paru mniut zrozumialem ze musze ja miec (naturalnie niekoniecznie ta kumpla :) ). Szukam wiec dobrego egzemplarza i stad moja obecnosc na forum. Budzet mam okolo 50-60k (moze nie za duzo, ale chyba da sie w tym zakresie cos znalezc). 90% czasu mojej jazdy to miasto - stad mam wielki problem AUTOMAT czy MANUAL. Widze, ze na forum wiekszosc zdecydowanie opowiada sie za manualem, ale nie znalazlem jeszcze rzeczowej argumentacji (dane techniczne?, opinie kierowcow jezdzacych w przeszlosci dwoma wersjami -jezeli jest to sorry). nie zamierzam driftowac, ale potrzebuje 'miejskiej dynamiki' np przy zmianie pasow. z wiekszym spalaniem nie mam akurat problemu.

 

To bedzie moj pierwszy samochod z napedem na tyl wiec zastanawiam sie nad jakims kursem doszkalajacym (z jakiegos powodu prawie wszystkie 350tki sa mniej lub bardziej bite).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

90% czasu mojej jazdy to miasto - stad mam wielki problem AUTOMAT czy MANUAL.nie zamierzam driftowac, ale potrzebuje 'miejskiej dynamiki' np przy zmianie pasow. z wiekszym spalaniem nie mam akurat problemu.

Witam ;)

Tak sobie czytam co napisałeś i wydaje mi się, że to nie jest auto dla Ciebie. Nie wiem czemu akurat się zdecydowałeś na nysę, ale jakby mi ktoś powiedział że potrzebuje dynamicznego auta do miasta to na pewno nie pomyślałabym o 350z.Na pewno spodobało Ci się po jednej przejażdżce, bez korków, bez dziur/torów/czerwonych świateł/krawężników/podjazdów/progów zwalniających/zjeżdżania karetkom na pobocza/ciasnych parkingów, gdzie ludzie nie patrzą jak otwierają drzwi:[/itp., ale jak bym miała jeździć zetą po mieście non stop to chyba bym się popłakała.. szkoda by mi było marnować potencjał tego auta - przecież ono też musi wiedzieć, że żyje :P Poza tym mimo wszystkich zalet, zetka raczej nie jest autem, którym chciałabym jeździć codziennie, kilka godzin dziennie, po mieście.

Jak 90% czasu jeździsz po mieście to AT. JA jeździłam manualem i automatem - obu nie można odmówić dynamiki ;), ale ja np. nie mam zaufania do automatów - potrzebuje sobie sama zrobić zredukować bieg (może to i głupie, ale tak już mam :P).

Edytowane przez ewa_hb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Nie bedac gorszym tez sie przywitam, Jestem szczesliwym posiadaczem Z-tki od 2 miesiecy i jestem mega zadowolony z samochodu, zaskoczyl mnie pozytywnie, chocby na trasie Hannover -> Berlin, spalanie raptem 12 litrow na setke, jadac 160 srednio, przy 3,5l silniku pozytywnie zaskakuje, ale odbiegajac od tematu, milo byloby was wszystkich spotkac i powymieniac poglady i wiedze na temat Z-tki, z tego co widze forum nie jest liczne, ale to zawsze cos, szkoda tylko ze wiekszosc osob jest z Warszawy ale to nie stanowi problemu, raptem 2 godziny jazdy, jestem chetny na jakis zlocik(spotkanie) w granicach 28maja-04 czerwca byle by nie w szczecinie, obojetny dzien/ czy pora dnia.

Pozdrawiam

Rubby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ALL.. ; ) Nazywam Sie Dawid Ksywka Savid Już za 11 Dni Bede Szczęśliwym Posiadaczem Zeeeetttkkiii !! xD Czego Się Nie Mogę Doczekać ; ) Ogólnie To Wiekowo Stoję 22 latka xD Wiadomo Jak Każdy Prawie Na Forum Interesuje Sie Tuningiem No i Wiadomo Motoryzacja xD Mam Nadzieję Ze Będzie Nam Się Dobrze Razem Kontaktowało Pozdro ALL ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć nowi :D

 

za moich czasów tylko niektóre wyrazy pisało się z dużej litery :shiftyninja::devil:

 

Devi, Ty pokemońskiego nie znasz widać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no comment :whistle:

To może ja napiszę coś o sobie, żeby nie ciągnąć poprzedniego wątku :P

Na imię mam Ewa, rok produkcji 1989 ;P Jak łatwo policzyć w lipcu skończę 22 lata. Pochodzę z okolic Piotrkowa Tryb., aktualnie mieszkam w Warszawie, gdzie studiuję :)

Motoryzacja w moim życiu obecna była od dawna, ale dopiero jakieś dwa-trzy lata temu się wkręciłam na poważniej ;) Zaczęło się od Hond ^^ ale było minęło.. :P

Szczęśliwą posiadaczką nysy jestem od sierpnia zeszłego roku :) Zdążyłam nią zrobić dopiero jakieś 10tys km., ale kocham to auto jak bym je miała od zawsze :) Planuję powoli poszerzać swoje umiejętność, żeby coraz bardziej wykorzystywać potencjał, jaki zetka oferuje.

To chyba tyle, na początek ;)

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motoryzacja w moim życiu obecna była od dawna, ale dopiero jakieś dwa-trzy lata temu się wkręciłam na poważniej ;) Zaczęło się od Hond ^^ ale było minęło.. :P

Szczęśliwą posiadaczką nysy jestem od sierpnia zeszłego roku :) Zdążyłam nią zrobić dopiero jakieś 10tys km., ale kocham to auto jak bym je miała od zawsze :) Planuję powoli poszerzać swoje umiejętność, żeby coraz bardziej wykorzystywać potencjał, jaki zetka oferuje.

To chyba tyle, na początek ;)

Pozdro ;)

 

jesteś pewna, że honda a nie było tam czasem mazdy mx-5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też przed Z Hondą śmigałem... dobrze autko wspominam

 

apropo miaty jeździła taka u mnie w mieście czerwona z tablicą RELAX, do momentu kiedy wyhaczyła drzewo na prostej, nawet gdzieś mam foty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he. Nie, moja była bezwypadkowa :rofl:

słyszałem że to bardzo udane samochody, a jak Ci się jeździło?

Edytowane przez BossNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, po miesiącu siedzenia i czytania "na sępa" przyszedł dzień zalogowania kolejnego szczęśliwego posiadacza Zetki :)

 

Pozdrawiam,

Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...