Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tu się witamy.


Strider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe ale sobie teraz wymysliles

a kto Cie niby oswiecil ? Ojciec dyrektor Rydzyk ? :D

 

We własnej osobie! :) Jestem doktorem honoris causa na tamtejszej uczelni. :D

 

No nie wiem czy jakikolwiek facet miałby ochotę kryć innego faceta ^ ^.... :D ale no problem, zapraszam :)

 

Łot? Piękny nowy avatar. :rolleyes:

 

to tylko zarty kolego Strider :)

 

hmm no w sumie pewnosci nie ma, ale chyba by nas tak w jajo nie zrobila/il xD

wierze Ewce na slowo hehe

 

Ja miałem na myśli, że może Panna, a nie Pani... :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekmks

To i ja się przywitam ;)

 

od właściwie miesiąca posiadacz 350Z, rocznik 2003, wersja europejska, szary metalik z pomarańczową skórą :)

 

Wcześniej miałem 200SX S14 a potem przez "pomyłkę" BMW 320i E46 coupe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Od jakiegoś czasu czytam to forum i dziękuję wszystkim za cenne wskazówki i uwagi dotyczące 350z. Przez jakiś czas myślałam nad Mazdą rx-8, nawet oglądałam jeden egzemplarz (gdyby nie miała całego skorodowanego podwozia wziełabym ją), ale potem zrezygnowałam na rzecz 350z i od tego czasu szukam dla siebie jakiegoś egzemplarza. Z tego co udało mi się wyczytać, jeśli chcę trochę poszaleć to potrzebuję wersję europejską, z mechaniczną szperą, kontrolą trakcji i manualną skrzynią biegów. Najbardziej bym chciała kolor czerwony ale wiem, że na dobry model akurat w tym kolorze mogę czekać wieki. Na razie jestem szczęśliwą posiadaczką Renault Thalii bez ABSu :) i choć od każdego mężczyzny słyszę "masz to ohydztwo???", to bardzo ją lubię, potrafi być zwinna i dynamiczna, no i ten wielki bagażnik :) Tak więc jeśli ktoś ma do sprzedania jakiś fajny egzemplarzyk 350-tki, to zapraszam urs2ula@tlen.pl. Przebieg, rocznik i cena do dogadania, nie mam sztywnych wymagań.

Pozdrawiam wszystkich,

Urszula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Od jakiegoś czasu czytam to forum i dziękuję wszystkim za cenne wskazówki i uwagi dotyczące 350z. Przez jakiś czas myślałam nad Mazdą rx-8, nawet oglądałam jeden egzemplarz (gdyby nie miała całego skorodowanego podwozia wziełabym ją), ale potem zrezygnowałam na rzecz 350z i od tego czasu szukam dla siebie jakiegoś egzemplarza. Z tego co udało mi się wyczytać, jeśli chcę trochę poszaleć to potrzebuję wersję europejską, z mechaniczną szperą, kontrolą trakcji i manualną skrzynią biegów. Najbardziej bym chciała kolor czerwony ale wiem, że na dobry model akurat w tym kolorze mogę czekać wieki. Na razie jestem szczęśliwą posiadaczką Renault Thalii bez ABSu :) i choć od każdego mężczyzny słyszę "masz to ohydztwo???", to bardzo ją lubię, potrafi być zwinna i dynamiczna, no i ten wielki bagażnik :) Tak więc jeśli ktoś ma do sprzedania jakiś fajny egzemplarzyk 350-tki, to zapraszam urs2ula@tlen.pl. Przebieg, rocznik i cena do dogadania, nie mam sztywnych wymagań.

Pozdrawiam wszystkich,

Urszula

 

 

Cześć Ula,

 

jak coś znajdziesz godnego uwagi to daj znać podjedziemy i sprawdzimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ula,

 

jak coś znajdziesz godnego uwagi to daj znać podjedziemy i sprawdzimy

 

Co sprawdzisz na oko bez podnośnika? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez podnośnika, miernika powłoki lakierniczej, bez pomiaru ciśnienia na cylindrach, bez podłączenia się do komputera etc etc

 

Skrót myślowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam miernik lakieru i kompa :P

nie ruszam się bez nich z domu heheh

Edytowane przez sirtrojan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przywitam ;)

 

od właściwie miesiąca posiadacz 350Z, rocznik 2003, wersja europejska, szary metalik z pomarańczową skórą :)

 

Wcześniej miałem 200SX S14 a potem przez "pomyłkę" BMW 320i E46 coupe ;)

Witam :)

 

nie wiem jak ja to zrobiłem że nie zauważyłem Koszalina :P

 

Szara tak? Szara chyba też jeździ na ZKO ale wychodzi na to że to inna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekmks

Witam :)

 

nie wiem jak ja to zrobiłem że nie zauważyłem Koszalina :P

 

Szara tak? Szara chyba też jeździ na ZKO ale wychodzi na to że to inna...

 

dokładnie, szary ZK 80.... Jeździ też szary właśnie ten ZKO i poza jeszcze dwie ZK (jeden z początkiem bodajże 58 a drugi z 6 na początku - dalej nie pamiętam) Kojarzę jeszcze niebieski ZKL i czerwony ZK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, szary ZK 80.... Jeździ też szary właśnie ten ZKO i poza jeszcze dwie ZK (jeden z początkiem bodajże 58 a drugi z 6 na początku - dalej nie pamiętam) Kojarzę jeszcze niebieski ZKL i czerwony ZK.

58... to ja jeżdżę :), czerwonego ZK ma znajomy, niebieski chyba ZKL kupie czasu stał w komisie przy forum a co teraz się z nim stało to nie wiem, poza tym jeszcze się kręci na ZKO szare cabrio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekmks

58... to ja jeżdżę :), czerwonego ZK ma znajomy, niebieski chyba ZKL kupie czasu stał w komisie przy forum a co teraz się z nim stało to nie wiem, poza tym jeszcze się kręci na ZKO szare cabrio

 

tak, tak cabrio raz widziałem.

Z tego co mówili mi w Autogalerii koło Forum to ten niebieski stał w komisie jeszcze w kwietniu ale gość go wycofał - widziałem go bodajże wczoraj i trochę się poganialiśmy slalomem po gnieźnieńskiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ula,

 

jak coś znajdziesz godnego uwagi to daj znać podjedziemy i sprawdzimy

 

Dzięki :)

Na razie - mam nadzieję - będę sprawdzać autko Mikołaja : ) Ogłoszenie z którego rok temu Mikołaj kupił autko http://moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C13129014&t=nissan_350_z_najladniejszy

Dam znać czy jestem bliżej czy dalej jego posiadania : )

Ula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

także jestem nowy i chciałem się przywitać.

BTW: Szukam nissana 350Z coupe w manualu, najlepiej z Eurpopy i nie trzepaną.

 

 

Pozdro

 

Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

także jestem nowy i chciałem się przywitać.

BTW: Szukam nissana 350Z coupe w manualu, najlepiej z Eurpopy i nie trzepaną.

Pozdro

Przemo

 

a rocznik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350z coupe ;)

ja tam bym brał sedana :P

 

sry że się czepiam, taki żart na przywitanie.

 

no i ... Witam :)

 

no mógł jeszcze szukać roadstera :) nie bądź złośliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mógł jeszcze szukać roadstera :) nie bądź złośliwy

 

Czemu nie... ja tam bym roadstera całkowicie nie skreślał. :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...