Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tu się witamy.


Strider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu Thu May 10 2018 o 22:16, Gajowy102 napisał:

I wychodzi na to że 350z to babskie auto, miałem kupić TT:P

Tak na poważnie to witam i mam nadzieję że kiedyś się będziemy widzieli na drodze.

 

He he coś w tym chyba jest... Bo znajomi jak przyjechali to koleżanka stwierdziła że 350 wygląda jak TT ;-)

W dniu Fri May 11 2018 o 16:48, Chudy23 napisał:

Fajnie, im więcej Zetek w Rybniku tym ciekawiej, szkoda że na jesień będę się z moją żegnał. Pozdrowienia :D

To może trzeba pomyśleć nad jakimś spotem osób z pobliskich stron 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

chciałem się przywitać jako w końcu oficjalny posiadacz 370z :) szukałem szukałem, aż w końcu "coś" kupiłem ;) na codzień pracuję w Warszawie, posiadam teraz w sumie dwie zetki: z1000 i 370z :) ze spraw dot. pojazdu to ostatnio złapałem trochę doła, bo wyceniając w autoryzowanym serwisie prace jakie trzeba wykonac w 370tce, wyszedł jakiś chory kosztorys... Słyszałem oczywiście, że Coobcio jest największym fachowcem jeśli chodzi o zetki i szczerze liczę, że mi pomoże, doradzi ;) pewnie będę się odzywał, bo w autoryzowanym serwisie robić zetkę, to tak naprawdę nie wiem co tam z nią jest wyprawiane... Pozdrawiam wszystkich fanow tego i innych modeli, doceniam forum i wiedzę którą się tutaj dzielimy. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis krzyczy prawie 900 zł za komplet łączników stabilizatora do 350z, bo taki rarytas w Polsce i trzeba sprowadzać. Podziękowałem i zrobiłem w normalnym warsztacie na zamiennikach. Jakbym był z Warszawy to tylko Coobcio.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak też zrobię. Pojadę do Coobcia niech przejrzy co trzeba zrobić i się dogadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kultura nakazuje przedstawienie się co czynię poniżej.

Co prawda to moja żona jest od niedawna posiadaczem 350z ale to ja jak w przypadku poprzednich samochodów(crx del sol, audi tt) staje się członkiem forum. Krótko mówiąc żona zapier... a ja uczę się jak zrobić aby żeby auto dało radę. Zeta z USA była u Coobcia na kosmetyce ( zmiana hamulcy na brembo, wymiana na Dyfer że szpera i parę mniejszych zmian). 

Witam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich,

mieszkam po wschodniej stronie Warszawy i jestem szczęśliwym (mam nadzieję, że tak zostanie) posiadaczem 350z EU De od kilku miesięcy.
Przyznam, że to forum baaardzo mi pomogło przy szukaniu dobrego egzemplarza.
Zeta ma już za sobą pierwsze mechaniczne modyfikacje żeby ją nie bolało niebawem na torze Jastrząb :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. 

Jestem z okolic poznania, samochodami i motocyklami interesuję się od małego. Posidałem w życiu kilka ciekawszych modeli, W tej chwili "pod wiatą" Mam supre mk3 turbo a jako daily Honde Accord coupe 3.0 i właśnie urodział się plan żeby sprzedać oba auta i w to miejsce zakupić Zeta :-)

Więc własnie zaczynam polowanie i już widzę jak trudne to będzie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich :)

Jestem Patryk, mieszkam w mieście Świętej Wieży :D

Motoryzacja to moja pasja a w szczególności japońska.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem Radek z zach-pom. Kilka dni temu kupilem 370z rok 2011 z USA koloru czarnego wersja touring. Mam plan aby posmigac nia troche po torach ale przed tym lekki tuning mechniczny pod tor właśnie. Marzy mi sie wizyta u coobcia w warsztacie pod tym wzgledem. Pozdro

Edytowane przez Rado13912
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem Sebastian, mieszkam w Niemczech i też nie dawno kupiłem Zetke :D Poprzednie auto ( które jeszcze w sumie stoi na podwórku) Mazda mx5 NB, kapeczke obniżona, szeroka stal, negatyw itp :D z Zetka nie będzie raczej w tym stopniu dłubana bo przejść potem TUV to graniczy z cudem :D w zetce silnik VQ35DE, autko w cabrio, mam nadzieje że w razie problemów będzie można liczyć na pomoc i podpowiedzi :)

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siemka! Nazywam się Grzesiek i szukam z teście zadbanego weekendowozu z tylnym napędem :) padlo na 350z acz ja wolałbym 300zx ale ciężko fajnego zanabyc. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, byłem tu już parę lat temu i znów wracam, było 350z  czerwony, było 370z niebieski, po drodze było Audi S5, BMW 435i czy BMW 640 grand Coupe ale powróciłem na dobra stronę i znów zetka stoi pod domem. Każdy mój Nissan był seryjny a potem modzony, ten też taki będzie ;) 350zc.thumb.jpg.69bfd1298573494f4e350138807def2f.jpg370z.thumb.jpg.f2c61b36392cc8266c06e420780d7c0c.jpgsrebr.thumb.jpg.c558bbd497c82c2e42a35d511e7db191.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. 

Mam na imię Adam jestem świeżym posiadaczem 370 z 2012r.

Intersuje się motoryzacją , mam duże doświadczenie jeśli chodzi o jazdę na moto :)

Kilka lat spędzonych na torze czas teraz na sportowe auto :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała czas ją mam i jest wystawiona https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-6-indyvidual-aso-stan-idealny-frozen-bronze-przejecie-leasingu-ID6BtMdA.html#48cc22e7cf

 

auto jest genialne, jeszcze ja mam w wersji indywidual ale jak dla mnie za duże, zawsze się mi podobała i po BMW 4 zamarzyłem sobie 6, ale to auto nie jest dla mnie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo chłopaki mało ktoś pisze tu na forum wiec w aktywnym topiku tylko chciałem każdemu wesołych świąt życzyć do zobaczenia  na spotach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...