Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tu się witamy.


Strider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie ze zwyczajem Witam wszystkie Zetki

Przejechalem sie kilkoma mniej lub bardziej sportowymi samochodami i wybor padl na Z

Czy w koncu bedzie to 350 czy 370 zdecyduje kompromis miedzy cena a jakoscia

Obecnie dostojna limuzyna, dlatego szukam czegos malego B)

Mam nadzieje, ze uda sie znalezc cos ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58... to ja jeżdżę :), czerwonego ZK ma znajomy, niebieski chyba ZKL kupie czasu stał w komisie przy forum a co teraz się z nim stało to nie wiem, poza tym jeszcze się kręci na ZKO szare cabrio

 

ostatnio "nęką" mnie srebrny z rejestracją ZK 59..., kojarzysz coś ? ma jakiś pakiet ospojlerowania, opadającą tylną klapę (pewnie od tego wielkiego spojlera ;) ) już dwa razy go widziałem u siebie na osiedlu a raz nawet chciał mnie przejechać jak rowerem jechałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio "nęką" mnie srebrny z rejestracją ZK 59..., kojarzysz coś ? ma jakiś pakiet ospojlerowania, opadającą tylną klapę (pewnie od tego wielkiego spojlera ;) ) już dwa razy go widziałem u siebie na osiedlu a raz nawet chciał mnie przejechać jak rowerem jechałem ;)

a tak , często kręci się, nie tak dawno go widziałem ale nie dałem rady dojść.. za duży ruch i do tego czerwone światło ;/

 

to ten: http://otomoto.pl/nissan-350-z-polecam-warto-sliczny-nismo-C19703053.html

 

PS. szarego też jakiś czas temu widziałem :shifty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak , często kręci się, nie tak dawno go widziałem ale nie dałem rady dojść.. za duży ruch i do tego czerwone światło ;/

 

to ten: http://otomoto.pl/nissan-350-z-polecam-warto-sliczny-nismo-C19703053.html

 

PS. szarego też jakiś czas temu widziałem :shifty:

 

no tak, o tego mi chodzi właśnie - po zdjęciach sobie przypomniałem, że jak pierwszy raz go zobaczyłem to się zaśmiałem, ze ktoś przyoszczędził na tylnych oponach ;)

 

szarego mojego :> ? widocznie za wolno jechałem jak zdołałeś mnie zobaczyć :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, o tego mi chodzi właśnie - po zdjęciach sobie przypomniałem, że jak pierwszy raz go zobaczyłem to się zaśmiałem, ze ktoś przyoszczędził na tylnych oponach ;)

 

szarego mojego :> ? widocznie za wolno jechałem jak zdołałeś mnie zobaczyć :whistle:

chyba ZK80, w każdym razie jakiś szary toczył się w godzinach szczytu :P

 

..a w ostatnich dniach często widuje 200SX :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ZK80, w każdym razie jakiś szary toczył się w godzinach szczytu :P

 

..a w ostatnich dniach często widuje 200SX :D

 

jeśli ZK 80 to ja :)

 

a 200SX to pewnie S13 widujesz - pojawił się jakiś na ulicach, ma przednie błotniki w podkładzie ;)

 

ja miałem S14 - z tego co wiem, nie ma żadnego w Koszalinie, ostatni był mój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Zetki:) Planuje kupno 300zx z32, myślę ze już niedługo auto będzie pod domem. Pozdrawiam

 

Witam :)

Uuu..jeden z moich ulubiony nissanów :) Powodzenia w poszukiwaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich..

jestem posiadaczem Hondy ale szukam 350Z, mam nadzieje, ze pomożecie mi w poszukiwaniach odpowiedniego egzemplarza

pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich..

jestem posiadaczem Hondy ale szukam 350Z, mam nadzieje, ze pomożecie mi w poszukiwaniach odpowiedniego egzemplarza

pozd.

 

a w miarę nowe 350z czy usa z 2003 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)poza tym jeszcze się kręci na ZKO szare cabrio

 

dziś widziałem :) - zdaje się w automacie, i jakaś dziewczyna nim jechała :whistle: ale nie miałem czym jej pogonić, bo jechałem akurat rowerem :shifty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś widziałem :) - zdaje się w automacie, i jakaś dziewczyna nim jechała :whistle: ale nie miałem czym jej pogonić, bo jechałem akurat rowerem :shifty:

zgadza się, dziewczyna nim jeździ :)

...rowerem w taką pogodę? :P

 

aa dziś widziałem na ZDR konkretnie przerobionego, białego z czarnym dachem maską i klapą bagażnika..

Edytowane przez BossNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, dziewczyna nim jeździ :)

...rowerem w taką pogodę? :P

 

aa dziś widziałem na ZDR konkretnie przerobionego, białego z czarnym dachem maską i klapą bagażnika..

 

tego ZDR też już widziałem - w Czaplinku parę dni temu

 

dziś na rower było ok, do mielna na gofra sobie śmignąłem :shifty: ale sezon rowerowy już się niestety kończy i nie uda mi się raczej dobić do 3tys km :(

 

trzeba by jakiegoś spota zrobić i koleżankę zaprosić jakoś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego ZDR też już widziałem - w Czaplinku parę dni temu

 

dziś na rower było ok, do mielna na gofra sobie śmignąłem :shifty: ale sezon rowerowy już się niestety kończy i nie uda mi się raczej dobić do 3tys km :(

 

trzeba by jakiegoś spota zrobić i koleżankę zaprosić jakoś ;)

 

my mamy tutaj dwie koleżanki i nigdy nie przyszły na spota. Boją się :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy tutaj dwie koleżanki i nigdy nie przyszły na spota. Boją się :devil:

 

ciekawe czego B)

 

a tak btw to można by zrobić temat "kogo widziałem" zamiast pisać gdzie popadnie ;) trzeba by się zapytać o zdanie naszej samomianowanej moderatorki ewy_hb, bo ona tu jakiś porządek trzyma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego ZDR też już widziałem - w Czaplinku parę dni temu

 

dziś na rower było ok, do mielna na gofra sobie śmignąłem :shifty: ale sezon rowerowy już się niestety kończy i nie uda mi się raczej dobić do 3tys km :(

 

trzeba by jakiegoś spota zrobić i koleżankę zaprosić jakoś ;)

3k km no to ładnie... ja tylko kilkanaście razy bylem w tym sezonie rowerem w mielnie, a dziś słyszałem że w sierpniu w mielnie były tylko 3dni gorące ze słońcem od rana do wieczora :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3k km no to ładnie... ja tylko kilkanaście razy bylem w tym sezonie rowerem w mielnie, a dziś słyszałem że w sierpniu w mielnie były tylko 3dni gorące ze słońcem od rana do wieczora :huh:

 

nigdy tam tyle czasu nie spędziłem :D ja tylko jadę, 15 minut odpoczynku i powrót - rekord w jedną stronę to 34 i pół minuty na główne wejście (nieco ponad 17km z rokosowa) - w sezonie Zetką tak nie pojadę szybko :shifty: a w Bałtyku tylko raz się kąpałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy tutaj dwie koleżanki i nigdy nie przyszły na spota. Boją się :devil:

przyjść na spota to żadna frajda, co innego przyjechać. poza tym po tak "miłym" przyjęciu przez Ciebie na forum jakoś mi nie spieszno do 'reala' ;]

 

a tak btw to można by zrobić temat "kogo widziałem" zamiast pisać gdzie popadnie ;) trzeba by się zapytać o zdanie naszej samomianowanej moderatorki ewy_hb, bo ona tu jakiś porządek trzyma ;)

 

eee nie ;P ja się nie wtrącam, wyszłam tylko z inicjatywą tematu, bo pomyślałam że się przyda ;] Dział już ma gospodarza, niech zakłada tematy :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

eee nie ;P ja się nie wtrącam, wyszłam tylko z inicjatywą tematu, bo pomyślałam że się przyda ;] Dział już ma gospodarza, niech zakłada tematy :P;)

 

Inicjatywa gospodyni jest mile widziana. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Nissana co prawda nie mam, ale rozwazam zakup 350 :D

 

Tak przy okazji czy jest szansa na 2006 rok EU, optymalnie roadster, przy budzecie 65k pln?

 

jest 2008 rok EU na gwarancji jeszcze, coupe ale budżet musiałby być ciut większy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...