Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ubezpieczenie OC ??


seba.mak1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1,4 OC www.abport.pl, to sie nazywa pakiet mazowiecki

 

stawka podstawowa dla Warszawki 765zl

ewentualne znizki/zwyzki

 

+obowiazkowy bonus o ktorym informuja dopiero w chwili podpisania umowy to obowiazkowe ubezpieczenie osoby na 20000zl za 150zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Agentem ubezpieczeniowym MTU Ergo Hestia. Jesli jesteście zainteresowani ubezpieczeniem to piszcie na GG chętnie udzielę wam informacji o cenie :D

 

Dodam że ja za swoje autko przy wartości 20.000 zł w pakiecie OC AC zapłaciłem 1200zł ale to oczywiście zależy od sterfy regionalnej.

 

Zapraszam

 

[ Dodano: Sro 27 Gru, 2006 21:45 ]

Almerka 2.2 cały pakiet Oc,Ac,NW ... (przy wartości samochodu 25000 i 50% zn.) na poczcie wyszło mi 1450zł na rok. Dodam że rok temu za seicento 0.9 i cały pakiet goście z PZU skroili mnie 1400zł.

 

 

Dodam że te pocztowe to są właśnie ubezpieczenia którymi się zajmuję :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość MaciekQBN

Gdynia, Nissan Sunny 2.0D, OC = 323 zł przy 60% zniżek + jakaś drobna zniżka promocyjna (ubezpieczałęm sie jakieś 3 dni po rozpoczęciu przez nich działalności w lutym).

 

Wysokość składki jest mocno zindywidualizowana, oprócz standardowych pytań biorą pod uwagę 'cechy osobnicze' takie jak płeć, ilość i wiek dzieci itd.

 

mBank, Supermarket Ubezpeń Samochodowych:

http://www.mbank.com.pl/oferta/ubezpieczenia/samochodowe/

 

 

Maciek

 

P.S.

Zapomniałem dodać, że oferta jak narazie tylko dla tych, którzy mają załozone konto w mBanku

 

Aha, stawka jak dla mnie w innych 'klasycznych' ubezpieczalniach dla silnika 2000 cm i 60% zniżek nigdzie nie była mniej niż 630 zł (najtaniej wyszło w HDI i tam byłem poprzednio ubezpieczony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HDI Asekuracja

 

Za cały rok (kombinowane zniżki - 60%) - OC z NW

- 470PLN - za primę 1.8 (2000r)

 

- 270PLN - za Micrę 1.0 (1995r)

 

Wcześniej byłem 3 lata w PZU - i składki roczne OC + NW - 740-840PLN za Primę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy podsyłam wam link gdzie możecie sprawdzić swoją stawkę ubezpieczenia OC, AC, NNW w mojej firmie MTU Ergo Hestia :)

 

TU KLIKAMY I CZYTAMY O STAWECZKACH :)

 

A TU DO POBRANIA KALKULATOR DO WYLICZENIA STAWKI

 

Wszystko jest bardzo proste... wystarczy ściągnąć programik, wypakować go do jakiegoś folderu i kliknąć na TARYFA.exe. Następnie należy podać kod pocztowy swojego miejsca zameldowania (tam gdzie zarejestrowane jest auto), wybrać przedział pojemności w OC dodać zniżki lub zwyżki i gotowe :D

 

Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania zapraszam na PRV :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy podsyłam wam link gdzie możecie sprawdzić swoją stawkę ubezpieczenia OC, AC, NNW w mojej firmie MTU Ergo Hestia :)

 

TU KLIKAMY I CZYTAMY O STAWECZKACH :)

 

A TU DO POBRANIA KALKULATOR DO WYLICZENIA STAWKI

Fajny programik. Wyliczył mi stawkę OC w dwóch ratach po 372zł

Polisę mam z Link4 i płacę ratalnie po 326zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Agentem ubezpieczeniowym MTU Ergo Hestia.

 

Przyznam, że Hestia mnie strasznie do siebie zraziła. Drobną obcierkę na parkingu rozliczali ponad miesiąc, a na koniec kasę wysłali pocztą, a ta szła ponad tydzien. Nie byłoby z tym przekazem nic dziwnego, gdyby nie zamieszanie z papierami dotyczącymi dyspozycji sposobu wypłaty na konto bankowe(wszystko mieli od poczatku powiedziane i napisane). Mieli nasze życzenia, ale chyba w d*pie. Wniosek jaki mi sie nasunął po tej całej kacji jest jeden. Albo gubia paiery i mają bałagan, albo robią to celowo, aby przedłużyć procedury i kasę wypłacić jak najpóźniej. To nie jedyne zastrzeżenie co do sposobu ich pracy. Przez ten misiąc zdążyłem się dowiedzieć, że dwóch moich znajomych siedzi z Hestią w sądzie, także to chyba już standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Jestem Agentem ubezpieczeniowym MTU Ergo Hestia.

 

Przyznam, że Hestia mnie strasznie do siebie zraziła. Drobną obcierkę na parkingu rozliczali ponad miesiąc, a na koniec kasę wysłali pocztą, a ta szła ponad tydzien. Nie byłoby z tym przekazem nic dziwnego, gdyby nie zamieszanie z papierami dotyczącymi dyspozycji sposobu wypłaty na konto bankowe(wszystko mieli od poczatku powiedziane i napisane). Mieli nasze życzenia, ale chyba w d*pie. Wniosek jaki mi sie nasunął po tej całej kacji jest jeden. Albo gubia paiery i mają bałagan, albo robią to celowo, aby przedłużyć procedury i kasę wypłacić jak najpóźniej. To nie jedyne zastrzeżenie co do sposobu ich pracy. Przez ten misiąc zdążyłem się dowiedzieć, że dwóch moich znajomych siedzi z Hestią w sądzie, także to chyba już standard.

rowniez i ja mam z nimi problemy, klupilem auto z ubezpieczeniem w MTU...wyslalem im raz zaswiadczenie o znizkach...nie policzyli mi, wyslalem im drugi raz policzyli mi tylko 30%...maja niezly balagan :/ caly czas na szczescie kontaktuje sie z nimi przez @, jakbym musial placic za polaczenia bym sie wqrzyl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt maja balagan..zawarlem umowe z agentem...mieli przyslac takie zaswiadczenie na kartoniku ...nie doszlo :P 10 dni temu reklamowalem, ze nie doszlo obiecali przyslac poleconym ..NO i do dzisiaj nie ma ..tanio ale do d... z obsluga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Agentem ubezpieczeniowym MTU Ergo Hestia.

 

Przyznam, że Hestia mnie strasznie do siebie zraziła. Drobną obcierkę na parkingu rozliczali ponad miesiąc, a na koniec kasę wysłali pocztą, a ta szła ponad tydzien. Nie byłoby z tym przekazem nic dziwnego, gdyby nie zamieszanie z papierami dotyczącymi dyspozycji sposobu wypłaty na konto bankowe(wszystko mieli od poczatku powiedziane i napisane). Mieli nasze życzenia, ale chyba w d*pie. Wniosek jaki mi sie nasunął po tej całej kacji jest jeden. Albo gubia paiery i mają bałagan, albo robią to celowo, aby przedłużyć procedury i kasę wypłacić jak najpóźniej. To nie jedyne zastrzeżenie co do sposobu ich pracy. Przez ten misiąc zdążyłem się dowiedzieć, że dwóch moich znajomych siedzi z Hestią w sądzie, także to chyba już standard.

 

Cóż nie twierdzę iż każda firma ubezpieczeniowa w naszym kraju nie jest w 100% idealna tylko teraz niech mi kolega powie czy przy "prawie" ~3000 klientów dziennie zapisujących się do MTU, ktoś nie ma prawa się pomylić ?? Pozatym odszkodowanie jakie musi wypłacić FU zależy od wielu czynników takich jak: dokumentacja spływająca do firmy odnośnie szkody, dane o zdarzeniu przesyłane i potwierdzone przez Policję itp, idt a także dokumentacja potwierdzająca szkodę przez SPRAWCĘ - tak sprawca też musi podpisać się pod szkodą i ją potwierdzić! Każda firma ma 30 dni na wypłatę odszkodowania +/- dni na ewentualne opóźnienia wynikające z w/w obiegu dokumentów.... aczkolwiek nie zaprzeczam że znaczne przeciąganie tego terminu może oznaczać że czasem poprostu ktoś tam się nie wyrabia... a kto??... ludzie, TAK pracują tam tylko ludzie... najważniejsze to aby poszkodowany sprawiedliwie dostał to co się mu należy..

 

[ Dodano: Wto 20 Mar, 2007 21:41 ]

Fakt maja balagan..zawarlem umowe z agentem...mieli przyslac takie zaswiadczenie na kartoniku ...nie doszlo 10 dni temu reklamowalem, ze nie doszlo obiecali przyslac poleconym ..NO i do dzisiaj nie ma ..tanio ale do d... z obsluga

 

eeech.... z takim przypadkiem walczę na codzień..... niestety aż w 99% - winę tutaj ponosi nie MTU ale niestety sam klient.... DUŻA ILOŚĆ KLIENTÓW ODBIERA KORESPONDENCJĘ (w większości są to członkowie rodziny ubezpieczającego) i MYŚLĄC ŻE TO JAKAŚ REKLAMA WYWALA JĄ DO KOSZA :zly: list z potwierdzeniem i kartonikiem wysyłany jest listownie do klienta i umownie może trwać to od kilku dni do 3 tyg. w zależności od ilości wystawianych polis w danym okresie... nie oznacza to jednak że kolega nie może poruszać się pojazdem na wniosku podpisanym z pośrednikiem (w dolnym prawym rogu napisane jest - " wniosek razem z odcinkiem opłaty stanowi potwierdzenie zawarcia ubezpieczenia na okres wymieniony wyżej we wniosku"

 

Jako ciekawostkę powiem Wam że to na moją prośbę MTU i wogóle Hestia wprowadziła tzw. kartoniki :D dla wygody klienta.... wcześniej woziło się tylko polisę formatu A4 i odcinek opłaty...... nie wygodniej??? :D

 

 

 

A na sam koniec powiem tak... każdy chwali swoje a najważniejsze jest to co sam uznajesz i lubisz.... WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

OC dla mojego Sunny GTI (92/93r, 2.0, 105kW) wynosi 536zł w Allianz Direct (ewentualne raty to I-60%, II-40% stawki). Region - Warszawa, zniżki maksymalne od współwłaściciela :)

 

???? KTO ZNA TANIEJ BO POLISA MI SIĘ KOŃCZY ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA UWAGA

jest nowa firma PZM ubezpieczenia /Pe Zet Mot /

mają m innymi znizke dla " członków HOLDINGU ' czy coś takiego / 15 %,

wystarczy być np członkiem PZMot lub Automobilklubu jeszcze nie wiem dokładnie / książeczka człoonkowska to 24 PLN

za Primere 1,8 200 r / zniżki 60% w OC i 30% AC / plus NNW

wyliczyli mi okolo 1150 PLN / od wartości 20 000 /

w HDI CIGNIE i COMPENSIE było drożej nie wiem jak PZU i inne internetowe wynalazki ?

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OC dla mojego Sunny GTI (92/93r, 2.0, 105kW) wynosi 536zł w Allianz Direct (ewentualne raty to I-60%, II-40% stawki). Region - Warszawa, zniżki maksymalne od współwłaściciela :)

 

???? KTO ZNA TANIEJ BO POLISA MI SIĘ KOŃCZY ????

 

W Trójmieście (wysokość stawek identyczne jak dla Warszawy) za OC w mBanku przy 60% zniżek i prawie jazdy powyżej 10 lat, wiek powyżej 30 lat, z dzieckiem, dla N14 2.0d wyszło mi 323 zł, przy czym to było w lutym.

 

Trzeba im wypełnić dosyć szczegółową ankietę, ale warto, bo jak jesteś doświadczonym kierowcą i masz małe dzieci, to składka wychodzi duuuużo niżej niz normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OC dla mojego Sunny GTI (92/93r, 2.0, 105kW) wynosi 536zł w Allianz Direct (ewentualne raty to I-60%, II-40% stawki). Region - Warszawa, zniżki maksymalne od współwłaściciela

 

Gdybyście mieli jakieś problemy z likwidacją szkód w Allianz to walcie do mnie na priva. Pracuje w tej firmie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od regionu. Choć wydaje mi się, że niektórzy płacą zbyt dużo. Warto się dobrze rozejrzeć.

OC + NW - 281 w MTU

AC - 352 ZŁ. w Hestii (11 tys.) z zagranicą. Bez byłoby taniej.

Posiadam wszystkie możliwe zniżki. Dałem jeszcze ciała, bo nie zdążyłem w terminie zerwać umowy OC z MTU i przenieść do Hestii. Dostałbym jeszcze 5 % zniżki na całość (poza maxa) i darmowe ubezpieczenie mieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym wszystkich ostrzec przed LINK 4 :kosci:

Oni mają taki syf w papierach , że recę i nogi opadają .

Nie potrafią zmienić nawet adresu z certyfikatu polisy :zdziw:

Korespondencję wysyłają kilka tygodni itp itd

Nie mówiąc ,że trzeba wisieć u nich na telefonie i czekać aż ktoś łaskawie odbierze.

Mam ich po dziurki .......

Stanowczo wszytkim odradzam :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym wszystkich ostrzec przed LINK 4 :kosci:

Oni mają taki syf w papierach , że recę i nogi opadają .

Nie potrafią zmienić nawet adresu z certyfikatu polisy :zdziw:

Korespondencję wysyłają kilka tygodni itp itd

Nie mówiąc ,że trzeba wisieć u nich na telefonie i czekać aż ktoś łaskawie odbierze.

Mam ich po dziurki .......

Stanowczo wszytkim odradzam :!!:

 

:/ Niestety każdy kij ma dwa końce!! Ja pracuje w Link 4 i wiem z doświadczenia,że ciężko jest się coś dowiedzieć od ludzi. Na ogół,to klient sam nie wie,co gdzie ma i często podaje błędne informacje,a potem ma pretensje,że coś do niego nie dochodzi lub nie można znaleść?!! Nie ma ludzi nieomylnych,więc trochę wyrozumiałości w życiu codziennym!! :D Jak nie załatwiłeś jeszcze sprawy,to daj znać i sprawdze wszystko dokładnie?!! Mój telefon:0-602-220-339. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ Niestety każdy kij ma dwa końce!! Ja pracuje w Link 4 i wiem z doświadczenia,że ciężko jest się coś dowiedzieć od ludzi. Na ogół,to klient sam nie wie,co gdzie ma i często podaje błędne informacje,a potem ma pretensje,że coś do niego nie dochodzi lub nie można znaleść?!! Nie ma ludzi nieomylnych,więc trochę wyrozumiałości w życiu codziennym!! :D Jak nie załatwiłeś jeszcze sprawy,to daj znać i sprawdze wszystko dokładnie?!! Mój telefon:0-602-220-339. Pozdrawiam.

Dzieki za pomoc, ale ja naprawdemam ich dosyć.Mowilem im dokladnie czego chce ale ilekroc dzwonilem to musiałem od nowa tłumaczyc o co chodzi.Przepływ informacji w "twojej" firmie jest do bani i moze masz i dobre checi, ale widac szefostwo zobaczy dopiero problem jak zacznie lawinowo tracic klientów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie czesto zastanawiam czemu ludzie pchaja sie i kupuja samo oc w najdrozszych firmach. Sam dobrze wiem jakie sa plusy ale jak dla mnie nie jest to wspolmierne. Wiele osob mysli ze kiedy ktos sie w nas wladuje i jest to z jego winy to zglosic sie trzeba do swojej firmy a guzik prawda i wtedy sa pretensje ze sie placi i sie wymaga.

 

a dlaczego nie w Allianz? wyjdzie niewiele drożej, a przynajmniej konkretna firma..

Moim zdaniem allianz to nawet dobre rozwiazanie.

Warta ma nawet przyzwoite ceny.

A jesli idzie o pewnosc i jakosc mysle ze PZU jest najlepsze.

Wyzej pisze oczywiscie pakietach ewentualnie samych AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...