Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

JAKI FEJS DO TWOJEGO NISMO


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z licznymi zapytaniami o to, jaki fejs do mojego nissmo, postanowiłem założyć taki temat, wpisujcie tu tylko sprawdzone połączenia podając samochód rok silnik, zbędne dyskusję będa wywalane.

 

P11.144, 99r, SR20DE

ELM, ScanTool.net, PCMSCAN

 

P11.144 01r. QG18DE

ELM ScanTool.net, PCMSCAN

 

P12 QR20DE

ELM ScanTool.net

 

Almera [N16] QG18DE

ELM ScanTool.net, PCMSCAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

czy ma ktos moze pelna wersje scanmaster w wersji 64 bit?;/

 

to ja powiem ze:

Almera 2.2 dCi 2004r 100kw

Elm 327 scanmaster 2.1

Dziala:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Primera P12 '03r. 2.2 dci YD22

interfejs: elm327 BT

soft: scantool.net, torque android

 

Jak ktoś z was ma lepszy soft do tego sprzętu to poproszę o PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Almera N16 2001r 1.8 114KM

 

NIE działa ELM327 BT standard niebieski kupiony w sklepie e-volt.pl

Ogólnie odradzam, jest najtańszy na allegro, odesłałem, wysłali drugi, jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Posiadam P11 z silnikiem QG16DE z XI 2001 roku. Mam pytanie: jakiego uzyc interfeisu i programu. do podejrzenia ,,slicznotki" pozdrawiam goraco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

a ktos powie może do almy 1,5 dci 2003 rok?? mam elm 327 v1.4a

W almie 1,5 dci próbowalem elm 327 v1,4 a kil programow albo sie łaczyly ale nie odnajdywalo błędów albo wogole niektore programiki nie chcialy sie laczyc.

Elm327 BT na torque android laczy ale nie odnajduje błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Oto moje doświadczenia ze skanowania (nie diagnozowania): samochód nissan altima 2.5 S CVT, silnik QR25DE, prod 07.2007. Podłączyłem laptopa z systemem Win 7 do interface ELM327 v 1.5 (podobno chiński z allegro) na Bluetootha. Programy, które chcą współpracować to rewelacyjny PCMSCAN i Digimoto. Oba programy skanują błędy i freeze frames. Jeśłi ktoś z okolic Radomia lub Piaseczna chce odczytać i skasować błąd to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, NQ 1.6 HR16DE 2010 jakim programem, odczytam powód check'a i u wykasuje go? Wymieniając świece odłączyłem przepływke, przepustnice, czujnik cisnienia dolotu.... moze, gdybym aku odłączył nie złapałby go?

Witam, NQ 1.6 HR16DE 2010 jakim programem, odczytam powód check'a i u wykasuje go? Wymieniając świece odłączyłem przepływke, przepustnice, czujnik cisnienia dolotu.... moze, gdybym aku odłączył nie złapałby go?

 

Check engine znikł po przejechaniu około 200 km. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,czy ten fejs da rade mojej primerce 1.6 v16 99r http://olx.pl/oferta/interfejs-diagnostyczny-renault-ddt2000-nissan-dacia-vag-kkl-obd2-usb-CID5-ID4VvU7.html#a06f9588c3  i bedzie czytal wszystko i jaki program uzyc do niego?

Pozdrawiam



Witam,czy mozecie poradzic jaki interfejs kupic do mojego autka zeby nie bylo tak jak mialem w poniedzialek,ze pojechalem do 2 stacij diagnostycznych i nie mogli sie polaczyc z silnikiem bo cos przerywalo i tak samo bylo u elektromechanika.

Edytowane przez smoczatko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym się łączyli??? ten z linka raczej nei zadziała, Ty potrzebujesz ELM-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stacjach diagnostycznych jeden mial laptopa i soft BOSHA,a na drugiej stacij diagnostycznej mial jakies uzadzenie i elektro mechanik mial tak samo jak na drugiej stacij diagnostycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być, zawsze wtedy możesz połączyc się z Torquem na Androida 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien się każdy połączyć BT ma przewagę, bo można z fonem go sparować, tylko musi współpracować z Androidem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam pytanko

u mnie w micrusie (96r) mam jak mi sie zdaje  gniazdo pierwszego typu te 14 pinowe ( te które jest przy bezpiecznikach w kabinie)

co należało by zakupić ? jakąś przejściówkę na obd2 czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...