Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

JAKI FEJS DO TWOJEGO NISMO


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...

Witam koledzy.
Aktualnie jestem w posiadaniu Primerki P11 144. 1.8 benzyna + lpg. Jaki fejs soft itd. mi proponujecie?? alledrogo oferuje różne ale mnie chodzi o najlepszy do mojego autka.

Znalazłem coś takiego http://allegro.pl/interfejs-diagnostyczny-sdprog-obd2-pl-nissan-i5314843335.htmlale 130 zł piechotą nie chodzi więc prosiłbym o rzetelną wypowiedź.

Edytowane przez Marpop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykły ELM obskoczy, program z aukcji raczej nieznany ale ma prawo działać, 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Almera N16 2.2Di 2001 r. Torque Pro Android + ELM327 BT chińczyk - działa.

 

Pytanie - czy wskaźnik Intake (temperatura w dolocie) wam działa? U mnie wskazuje non stop 79oC i nawet nie drgnie. Czy soft źle działa czy przepływomierz do wymiany? Link do tematu: http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/96450-n16-kopci-na-bia%C5%82o-przy-odpalaniu/?do=findComment&comment=1085050

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Czy takie coś: http://allegro.pl/interfejs-obd-scan-bluetooth-elm327-obd2-mini-cd-i6152053189.html będzie pasować do mojej Almerki, bardziej zależy mi na pokazywaniu temperatury, obrotów, prędkości itp. Mały refresh, ale może dostane odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Przeglądam forum ale bardzo mało jest jakim programem mogę sie połączyć z x-TRAIL T32 1,6D.Miałem już tyle aut ze posiadam 5 kabli diagnostycznych.Tylko co z tego jak nie ma info o oprogramowaniu .Na innych forach dyskusja trwa a tu cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

 

11 minut temu, zaba111 napisał:

Przeglądam forum ale bardzo mało jest jakim programem mogę sie połączyć z x-TRAIL T32 1,6D.Miałem już tyle aut ze posiadam 5 kabli diagnostycznych.Tylko co z tego jak nie ma info o oprogramowaniu .Na innych forach dyskusja trwa a tu cisza... 

Tutaj też jest sporo - niekoniecznie akurat w tym temacie w którym piszesz. Wystarczy się rozejrzeć "trochę wyżej" w TYM  dziale.

Podstawowe pytanie, do czego to ma służyć, bo jeżeli do podstawowych spraw, to znajdziesz sporo nie tylko darmowych programów, ale i pełne - "odblokowane" wersje, np. CARISTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 5.02.2021 o 16:13, zaba111 napisał:

Przeglądam forum ale bardzo mało jest jakim programem mogę sie połączyć z x-TRAIL T32 1,6D.Miałem już tyle aut ze posiadam 5 kabli diagnostycznych.Tylko co z tego jak nie ma info o oprogramowaniu .Na innych forach dyskusja trwa a tu cisza...

Witaj zaba111, wczoraj zamówiłem sobie specjalny kabelek który działa pod nissan consult3 i trzepie auta od rocznika 90 po nowe elektryki, jak również infiniti i mazda z hondą razem. Wejdź na mój post od p12 i zobaczysz jak działa. Zamówiłem 2 sztuki z myślą o sprzedaży jednego. Jeśli będą chętni zamówię więcej sztuk. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...