Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tuning, modyfikacje, usprawnienia, ciekawe lub nietypowe wyposażenie


ranger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość weber29

to dość tandetny wyrób, miękki, szybko się rysuje, matowieje i w efekcie wygląda mało estetycznie. Potrafi też odpadać i trzeba poprawiać klejenie. Odradzam ozdabianie auta tym "aluminium z metra ciętym"

Już o tym było napisane. :ball: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje modyfikacje to spoiler dachowy i owiewki na drzwi. Myślę co dalej tylko niechcę z niego "choinki" zrobić :)

Co sądzicie o tym?

post-54011-0-59229000-1337930747_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unkasa calkiem calkiem. Tez mysle o owiewkach tylko nie wiem jakiej firmy kupic, jakie masz? Dalej jak bedziesz dodawał to mozesz przedobrzyc. Moze jeszcze jakis chromik w jednym miejscu i starczy. ładne autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim usprawnieniem jest na razie zamontowanie bagażnika dachowego Thule z belkami o przekroju skrzydła samolotu (bardzo ciche - praktycznie niesłyszalne do 120 km/h). Niedługo przymierzam się do obszycia kierownicy i gałki zmiany biegów skórą lub ekoskórą - mam pod nosem całkiem przyzwoitą firmę www.carlex.pl :) . Chcę też zmienić to badziewiaste radio na coś lepszego - ale z zachowaniem funkcji sterowania z kierownicy - wiem już kto robi adaptery. Wybaczcie... ale owiewki i spojlery nie wydają mi się akcesoriami hm.... poprawiającymi cokolwiek w przyjemności jazdy :) Ale.... każdy robi samochód po swojemu i fajnie jest NIE spotkać dwóch identycznych fabrycznych pojazdów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unkasa calkiem calkiem. Tez mysle o owiewkach tylko nie wiem jakiej firmy kupic, jakie masz? Dalej jak bedziesz dodawał to mozesz przedobrzyc. Moze jeszcze jakis chromik w jednym miejscu i starczy. ładne autko

Zamówiłem w salonie Nissana gdyż niema dostepnych tańszych zamienników które byłyby montowane na rame drzwi (montaż na zaczepy pod uszczelkę i taśmą dwustronną do ramy), a te które są na allegro to są normalnie zakładane jak każde inne i nie dają z odległości efektu całej listyw przez dwoje drzwi.

 

Postaram się wrzucić zdjęcie zrobione pod innym kontem aby uchwicić efekt o którym mówię :)

Edytowane przez Unkas66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość weber29

Zamówiłem w salonie Nissana gdyż niema dostepnych tańszych zamienników które byłyby montowane na rame drzwi (montaż na zaczepy pod uszczelkę i taśmą dwustronną do ramy), a te które są na allegro to są normalnie zakładane jak każde inne i nie dają z odległości efektu całej listyw przez dwoje drzwi.

 

Postaram się wrzucić zdjęcie zrobione pod innym kontem aby uchwicić efekt o którym mówię :)

Ładny efekt tuningowy :) owiewki i spoiler+czarne auto ładnie to wygląda .

Spoiler montowany jest na zaczepy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny efekt tuningowy :) owiewki i spoiler+czarne auto ładnie to wygląda .

Spoiler montowany jest na zaczepy ?

Jest przyklejony przy pomocy kleju do szyb. Nie chciałem robić otworów aby później rdza nie chwytała.

 

o o wlasnie ten efekt wlasnie mi chodzi z boku. Dzieki Unkas66.

 

Obiecane zdjęcie. Troszkę inne ujęcie ale oddaje całość efektu.

post-54011-0-61883600-1337990974_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne są opinie o owiewkach - niektórym się podobają, inni uważają, że to wiejski tuning. Moim zdaniem, oryginalne Nissanowskie wyglądają bardzo fajnie. Szczególnie dobrze prezentują się na czarnych Note :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem podobnego zdania. Nawet pisałem w którymś poście, że jakiś mądrala od motoryzacji wypowiadał się na temat wiejskiego tuningu i wymieniał takie gadżety jak: owiewki, pieski, płyty cd, itp. Każdy czas ma swoje mody. Wtedy to było na topie, a dzisiaj co innego. Prawda jest taka, że nic nie zastąpi oryginału. Rzemiosło zawsze będzie tandetne. Niestety oryginały są drogie. Fabryka celowo nie daje pewnych części, żeby dokupować u nich i bulić.

Napisz Unkas jaka cena tych owiewek. Spoiler dachowy występuje na allegro, ale możesz też rzucić cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość weber29

Nie wiem co rozumiecie koledzy pod pojeciem wiejski tuning , nie bedę wymieniał loginów :devil: czy to jest wiejski tuning, podziwiajcie :ball: .znawcy tuningu. :devil:.

post-46423-0-57578600-1338066419_thumb.jpg

post-46423-0-63872700-1338066497_thumb.jpg

post-46423-0-32936000-1338066626_thumb.jpg

Edytowane przez weber29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia 2 i 3 to wersje "japońskie" i zapewne podrasowane przez Japończyków. W dalszym ciągu uważam, że oryginalne owiewki na czarnych Note wyglądają lepiej niż dobrze :). Fabryczna aluminiowa pietnastka - model Sakai, pomimo upływu czasu ciągle bardzo dobrze prezentuje się na Note :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość weber29

Zdjęcia 2 i 3 to wersje "japońskie" i zapewne podrasowane przez Japończyków. W dalszym ciągu uważam, że oryginalne owiewki na czarnych Note wyglądają lepiej niż dobrze :)

Dokładnie to wersje japońskie i orginalne owiewki. :whistle: ależ są piękne . :whistle::wave: Nissan Note górą :devil: . Edytowane przez weber29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progi takie jak na zdjęciu 3 i nakładki na zderzaki - też coś takiego jak na 3 fotce, jeszcze nie dawno były do kupienia. Jakaś polska firma je robiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość weber29

Progi takie jak na zdjęciu 3 i nakładki na zderzaki - też coś takiego jak na 3 fotce, jeszcze nie dawno były do kupienia. Jakaś polska firma je robiła.

Progi fajna sprawa ale gdzie je odszukać. :whistle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda ten Notek z linku rangera :). No może prócz naleśnikowych opon, które pięknie wyglądają ale nikomu nie życzę na takim profilu jeździć po naszych drogach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda,tylko ten tył jak autobus wycieczkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem podobnego zdania. Nawet pisałem w którymś poście, że jakiś mądrala od motoryzacji wypowiadał się na temat wiejskiego tuningu i wymieniał takie gadżety jak: owiewki, pieski, płyty cd, itp. Każdy czas ma swoje mody. Wtedy to było na topie, a dzisiaj co innego. Prawda jest taka, że nic nie zastąpi oryginału. Rzemiosło zawsze będzie tandetne. Niestety oryginały są drogie. Fabryka celowo nie daje pewnych części, żeby dokupować u nich i bulić.

Napisz Unkas jaka cena tych owiewek. Spoiler dachowy występuje na allegro, ale możesz też rzucić cenę.

Niestety ceny są dobijające jeśli chodzi o oryginały. Ale żeby nie było "wiejskiego tuningu" :D to trzeba wyłożyć. A tak na poważnie to owiewki 300zł plus montaż 80zł a spoiler w salonie 800 zł (ja zakupiłem za 150zł też oryginał, odkupiłem z demontażu od sprowadzonego samochodu który miał klapę uszkodzoną -musiałem tylko przemalować) i tu trzeba liczyć przynajmniej w moim przypadku z montażem 200zł taniej nie znalazłem i chyba już by się nie dało.

Edytowane przez Unkas66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.... za tyle można mieć już fajne audio i jeszcze trochę zostanie :D Ale ... co komu pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORYGINALNE WŁOSKIE OWIEWKI do Nissana NISSAN NOTE

 

http://allegro.pl/oryginalne-wloskie-owiewki-do-nissana-nissan-note-i2344973341.html">http://allegro.pl/oryginalne-wloskie-owiewki-do-nissana-nissan-note-i2344973341.html

 

Czy to jest oryginał czy oryginalna podróba? </SPAN></P>

Edytowane przez gmarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie jest oryginał. Oryginalne nissanowskie są "przyklejane" do obramowania drzwi. Te są "wsuwane" pod uszczelkę szyby. Nie zmienia to jednak faktu, że wyglądają bardzo przyzwoicie. Jeżeli ktoś nie chce nic "przyklejać" do samochodu, to ten produkt może być optymalnym rozwiązaniem.

 

Ale polski produkt - firmy HEKO, też wygląda bardzo dobrze. Zamawiając u producenta będzie nawet tańszy od prezentowanego.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś w innym samochodzie owiewki Heko,i muszę powiedzieć ze nie miałem im nic do zarzucenia,dobrze wykonane i z dobrego materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...