Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcje serwisowe Nissan Qashqai J10


Gość Alexander
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i mój się łapie na tą akcję serwisową. Dzisiaj pytałem w Odyssey i w Signella-musimy czekać na listy z Nissana. Wykaz jest informacyjny i dopiero jak dostaniemy powiadomienie, należy skontaktować się z ASO.

Edytowane przez meridion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się umówiłem na przegląd - i muszę chyba serwisowi przypomnieć o tej dodatkowej "przyjemności". Pewnie sami nie widzą, a mi się nie będzie chciało 2 x tam jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy ktoś dostał już powiadomienie o tej akcji aby przybyć do ASO? Czekam i czekam i nic, może zapomnieli o nas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dostał już powiadomienie o tej akcji aby przybyć do ASO? Czekam i czekam i nic, może zapomnieli o nas?

 

Wczoraj w ASO -Zaborowski- w ramach nowej "akcji Nissana" została wymieniona w moim samochodzie ( 2008 ) pompa paliwa.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w ASO -Zaborowski- w ramach nowej "akcji Nissana" została wymieniona w moim samochodzie ( 2008 ) pompa paliwa.Pozdrawiam.

U mnie w poniedziałek też wymieniają pompe paliwa... Auto również z 08 roku 2.0 benz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do serwisu dowiedzieć sie co i jak, nie wszystkie roczniki i modele będą miały to wymieniane. Zależy kiedy zjechał z taśmy a i informację będą wysyłane nie wszystkie na raz chcą to rozłozyć w czasie. Można przedzwonić do serwisu i po numerze nadwozia sprawdzą czy ta wymiana podchodzi. U mnie wszystko ok nie jestem na liście.

Pozdrawiam.

Edytowane przez arti5c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jest na liście, kazali czekać na list, więc czekam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w poniedziałek też wymieniają pompe paliwa... Auto również z 08 roku 2.0 benz.

 

byłby koś tak miły, i uświadomił mnie o co chodzi w temacie tej akcji z pompą paliwa ?

Nie wiem, czy mam coś sprawdzać, obawiać się, czekać czy samemu pytać - bo samochód po gwarancji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłby koś tak miły, i uświadomił mnie o co chodzi w temacie tej akcji z pompą paliwa ?

Nie wiem, czy mam coś sprawdzać, obawiać się, czekać czy samemu pytać - bo samochód po gwarancji...

 

Mój też był po gwarancji-zadzwonili do mnie ze w ramach kampanii serwisowej wymienią pompę na nową bez zbędnych kosztów(prawdopodobnie koszt nowej w Aso to 4tys.zł)Bezpiecznie bedzie jak zadzwonisz i po vin sprawdzisz czy akurat twój model podlega owej kampanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mwylezol

byłby koś tak miły, i uświadomił mnie o co chodzi w temacie tej akcji z pompą paliwa ?

Nie wiem, czy mam coś sprawdzać, obawiać się, czekać czy samemu pytać - bo samochód po gwarancji...

Ja akurat miałem wymieniany moduł wspomagania kierownicy, nie pompę paliwową. Ale na warsztacie obok stał QQ, któremu właśnie taką pompę wymieniali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, zadzwonię - aczkolwiek nadal nie wiem co sie tam dzieje - były akcje z przekładnią czy amortyzatorami - wiadomo było o co tam chodzi, tu nie wiem - cztery lata samochód działa ok, więc interesuje mnie co z ta pompą się dzieje ? ( czy ma sie dziać ewentualnie)

Edytowane przez kajot04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, zadzwonię - aczkolwiek nadal nie wiem co sie tam dzieje - były akcje z przekładnią czy amortyzatorami - wiadomo było o co tam chodzi, tu nie wiem - cztery lata samochód działa ok, więc interesuje mnie co z ta pompą się dzieje ? ( czy ma sie dziać ewentualnie)

 

Myślę że jest to "dmuchanie na zimne" tak naprawde.U mnie też się nic nie działo przez 4 lata użytkowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jest to "dmuchanie na zimne" tak naprawde.U mnie też się nic nie działo przez 4 lata użytkowania...

 

no cos w tym jest - nie pytano mnie nawet o VIN.

Telefon i rozmowa była krótka - "Witam, o co chodzi z tą akcją i pompą paliwa ? A jaki silnik ? 2.0 benzyna. To wymieniamy, proszę we wtorek..." . Tyle, że nadal nie wiem o co kaman :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cos w tym jest - nie pytano mnie nawet o VIN.

Telefon i rozmowa była krótka - "Witam, o co chodzi z tą akcją i pompą paliwa ? A jaki silnik ? 2.0 benzyna. To wymieniamy, proszę we wtorek..." . Tyle, że nadal nie wiem o co kaman :)

 

Hehehe jak to mówią: od przybytku głowa nie boli więc jedź i niech montują"swierzą pompke z nowym sitkiem paliwowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nikt nie dzwonił, ale ja zadzwoniłem w innej sprawie i spytałem, czy moje auto też obekmuje kampania... i do serwisu.

Ale ja mam pytanie dotyczące zakresu gwarancji i odpowiedzialności producenta.

 

Czy dealer ma obowiązek udostępnić samochód zastępczy na czas naprawy elementu, który jest objęty kampanią lub po prostu zepsuł się w okresie gwarancji?

 

Nie czytałem teraz książki serwisowej tylko ze 2 lata temu...

Edytowane przez sceptyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nikt nie dzwonił, ale ja zadzwoniłem w innej sprawie i spytałem, czy moje auto też obekmuje kampania... i do serwisu.

Ale ja mam pytanie dotyczące zakresu gwarancji i odpowiedzialności producenta.

 

Czy dealer ma obowiązek udostępnić samochód zastępczy na czas naprawy elementu, który jest objęty kampanią lub po prostu zepsuł się w okresie gwarancji?

 

Nie czytałem teraz książki serwisowej tylko ze 2 lata temu...

 

Ja otrzymałem Note na czas naprawy bez dodatkowych kosztów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Robiąc ostatni przegląd gwarancyjny (po 3 latach ) dowiedziałem się, że zostanie mi wymieniona pompa paliwowa w ramach gwarancji. Kiedy zapytałem czy jest jakaś akcja serwisowa poinformowano mnie, że w pewnej serii aut trzy letnich jest mała usterka pompy , nie wpływa ona na bezpieczeństwo ale "Nissan dmucha na zimne i zalecił aby wszystkim , którzy jeszcze w ramach gwarancji są na przeglądzie wymienić za darmo pompę."

 

Szczegółów nie znam.

 

Pompa została wymieniona na nową , pokryło ASO Nissan ( wg ich cen ok. 3500zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J miałem ten sam przypadek. Pojechałem do serwisu w innej sprawie a okazało się, iż kazali mi przyjechać za dwa dni i wymienili mi pompę paliwowa. Powiedzieli, iż istniało zagrożenie odcięcia dopływu paliwa do silnika w trasie. ponieważ odbyło się to dla mnie bez kosztowo to nie protestowałem. Kazałem sobie tylko wpisać tę wymianę w książkę serwisową. Ciekawe co za bubel znowu wstawili o czym nie wiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po 4 latach urzytkowania pojazdu wymienili pompkę na nową-ciekawe nie? :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...