Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcje serwisowe Nissan Qashqai J10


Gość Alexander
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moj niestety jest na liscie, proponujecie czekac czy dzwonic odvrazu i umawiac sie na przeglad?

 

możesz przedzwonić do serwisu, aczkolwiek będą cię wzywać listownie/telefonicznie sami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzis zadzwonilem i sie umowilem na sprawdzenie.Swoja droga to facet z serwisu bardzo ciekawy byl siad wiem ze akurat moj jest objety. powiedzcie mi jedno czy na czas ewentualnej wymiany kierownicy mam prawo do auta zastepczego czy to zalezy od serwisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od serwisu oczywiście, ale możesz wybierać, nie musisz jechać do konkretnego.tylko do tego, który da zastępcze autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam w Szczecinie tylko jeden salon. dalej jechac to gra nie warta swieczki bo to podobno jak kierownica do wymiany to 2-3 godziny roboty (tak przynajmniej serwis twierdzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oni maja placone za roboczogodzine wiec 3 ruchy na godzine to nawet troche za szybko dla nich.Dla mnie nie problem bo umowie sie w tym samym czasie na montaz LEDów i automatycznych lusterek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny kierownicę wymieniać to muszą się poruszać z szybkością 3 ruchy na godzinę

No co Ty... dwa zatrzaski... to dwie godziny... i jedna śruba to też z godzine... :D

Nie ma co...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w yarisce wywaliłem airbag, wyszarpałem kierownicę i założyłem nową i airbag w niecałe 10 minut przed blokiem..

I w qashqaiu nie wiecej czasu to zajmuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł i cytat:

"W niektórych spośród tych samochodów wieniec kierownicy, który łączy się z kolumną kierownicy, może nie posiadać odpowiedniej wytrzymałości. Jeżeli przyłożona siła na kole kierownicy będzie większa niż występująca w normalnych warunkach użytkowania, wieniec może odłączyć się od kolumny kierowniczej, co spowoduje utratę sterowności pojazdem."

http://moto.wp.pl/ka...,wiadomosc.html

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis oddalem auto w ramach akcji serwisowej w polmotorze w Szczecinie i po pieciu minutach auto bylo u mnie z informacja ze w moim egzemplarzu jest ok nie ma potrzeby wymieniac kierownicy, moge teraz krecic i krecic:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można sprawdzić czy własny egzemplarz podlega akcji ?

 

Wejdź na stronę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów następnie Niebezpieczne produkty.. znajdź nissan qashqai pobierz PDF z listą numerów VIN objętych akcją serwisową.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj odebrałem list z Nissana co bym się zgłosił na sprawdzenie i ewentualną wymianę jednostki sterującej elektrycznego układu kierowniczego ESP. Usterka w naszych QQ oraz XTrialach ma polegać na tym, że w ekstremalnym przypadku silniczek układu EPS przestanie działać, zaświeci się lampka układu wspomagania układu kierowniczego i doświadczy się braku wspomagania tego układu. I w dalszej części abym niezwłocznie skontaktował się z najbliższym Dealerem. To co, jutro się kontaktuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem list z wezwaniem na stawienie się w celu sprawdzenia "usterki dotyczącej złącza modułu podającego paliwo. (...) W skrajnym przypadku złącze modułu podającego paliwo może się rozdzielić, co może doprowadzić do wycieku paliwa na podłoże pod pojazdem". I też prośba o niezwłoczne skontaktowanie się z dilerem. Trzeba będzie dzisiaj zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem identyczne pismo "złącze modułu podającego paliwo". telefon do Polodego w Poznaniu - niestety pompy nie mają. Dealer sprawdził dostępność pomp w Warszawie - brak, w Amsterdamie(?) - brak...

Ma się skontaktować ze mną. Porażka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem identyczne pismo "złącze modułu podającego paliwo". telefon do Polodego w Poznaniu - niestety pompy nie mają. Dealer sprawdził dostępność pomp w Warszawie - brak, w Amsterdamie(?) - brak...

Ma się skontaktować ze mną. Porażka :)

 

Ja na pompę czekałem w Warszawie 3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj odebrałem list z Nissana co bym się zgłosił na sprawdzenie i ewentualną wymianę jednostki sterującej elektrycznego układu kierowniczego ESP. Usterka w naszych QQ oraz XTrialach ma polegać na tym, że w ekstremalnym przypadku silniczek układu EPS przestanie działać, zaświeci się lampka układu wspomagania układu kierowniczego i doświadczy się braku wspomagania tego układu. I w dalszej części abym niezwłocznie skontaktował się z najbliższym Dealerem. To co, jutro się kontaktuję :)

 

No i dzisiaj byłem i mi wymieniono silniczek ESP oraz dodatkowo (w Odyssey przy Górczewskiej) podnośnik szyby w jednych z drzwi (sami zauważyli, że coś z nim było nie OK). Panowie w ASO posprawdzali podobno wszystko na koniec umyto mi autko. jestem zadowolony :)

Edytowane przez meridion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...