Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wszelkie instrukcje do Tino


Gość whesker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Ostatnio dołączyłem do szczęśliwców posiadających Nissana Almerę Tino. auto sprowadzone z Niemiec i oczywiście posiada instrukcję obsługi ale w języku niemieckim, który jest mi nieznany. Czy ktoś może mnie poratować tekstem w naszym rodzimym języku polskim?? Może być wersja elektroniczna (jarko@op.pl) . Model autka V10 z 2004 roku. Czy ktoś wie czy istnieje możliwość zmiany tekstu na wyświetlaczu komputera w autku na język polski ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość renowak2

Witam! Ja rowniez posiadam Almere Tino i poszukuje instrukcji obsługi do benzyniaka 1,8 , 114KM. Jesli ktos bylby laskaw wyslac bylbym baardzo wdzieczny :) renowak2@wp.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przesłane instrukcje obsługi. Jestem w trakcie jej studiowania. Mam pytanie czy ktoś montował gaz w Tino. Czy są z tym problemy, co na to komputer. Miłej jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Ja również poproszę jeśli to możliwe instrukcję do Tino. denvero@wp.pl

 

[ Dodano: Nie 10 Lut, 2008 12:13 ]

Co do gazu to ja posiadam i nie zauważyłem większych problemów. Trzeba lać dobry gaz, najlepiej shell albo Bp i śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrewma

Witam wszystkich zaglądających na to forum.

 

Mam Almerę Tino od tygodnia :) . To jest mój pierwszy post na tym forum, bo Almera Tino to mój pierwszy NISSAN. I jak większość "zielonych" zaczynam od prośby o polską instrukcję.

 

Podaję mój e-mail: amajczyk@o2.pl.

 

Z góry dziękuję za pomoc. Jak tylko ktoś mi prześle, dam znać na forum, by innych nie fatygować.

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Nie 10 Lut, 2008 22:12 ]

Many, wielkie dzięki za instrukcję. Za parę dni opiszę jakie są moje wrażenia z użytkowania tego autka. Wcześniej mykałem Astrą 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam szczesliwych posiadaczy Nissanka!!! Wlasnie tez kupilem Almere Tino 2,2 DCI 2004 rok,to jest moj pierwszy japonczyk, no i oczywiscie mam problem z rozszyfrowaniem instrukcji obslugi (org. mam po niemiecku).Bardzo prosze jesli ktos by byl tak mily i mnie poratowal!

moj e-mail slawoszostrowski@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Zwiru_66

witam, jestem od kilku miesięcy posiadaczem Almery Tino 2.2 dci, ale do dzisiaj nie udało mi sie zdobyc instrukcji obsługi w jezyku polskim. Wiem , ze dobrzy ludzie na tym forum maga mi pomóc i przesłac instrukcje . Moze byc wersja elektroniczna . Z góry dziekuje i pozdrawiam. Mój adres e-mail: ad.dach@vp.pl

 

[ Dodano: Pią 29 Lut, 2008 21:10 ]

Bardzo Ci Many dziękuję za instrukcię obsługi do Almer Tino :D . Jak byś coś chciał to pisz śmiało-o ile będe mógł to Ci pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również proszę o instrukcję do Almerki Tino. Jestem zielony więc chętnie bym przestudiował tą instrukcję. Mój mail jaroszster@gmail.com.

Z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie i pozdrawiam!

jestem szczęśliwym posiadaczem TINO 2,2 dci 136KM z 2004r / z pochodzenia francuz/ od 2 kwietnia 2008r.

jechałem po almerke 350 km z nadzieja ze będzie moja /PKP/ a z powrotem z usmiechem na twarzy i na kołach.

po pierwszych 300 km bardzo pozytwyne spostrzeżenia:

- czuć 136 KM pod maską sprawdza sie w czasie wyprzedzania

- moim zdaniem trochę za głośno przy ok.130 km/h

- drążek zmiany biegów jak dla mnie powinien być umieszczony ok 7 cm do przodu/może to tylko kwestia przyzwyczajenia/

Ogólnie jestem bardzo zadowolony :)

Mam prośbę do wszystkich klubowiczów o instrukcje w j. polskim, z góry serdecznie dzieki

w formie elektronicznej na :jaco2007@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Jestem posiadaczem Nissana Almera Tino 2,2 i pilnie potrzebują INSTRUKCJI, najlepiej w języku polskim. Bardzo proszę o przesłanie. Mój mail damian.parkour@wp.pl lub kazek57@interia.pl PS: Ten link z rapida nie działa mam nadzieje że Many pomożesz lub ktoś inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pragnę oznajmić, iż od 3 dni jestem posiadaczem Almery Tino 1,8 16V :)

i jak większość tu zaglądających chciałbym przestudiować manual do tego auta.

Niestety mam tylko w "pogańskim" języku i niewiele udaje mi się z niego dowiedzieć.

Jakby mi ktoś podrzucił na e-mail [ piotr (at) fire.idl.pl ] byłbym bardzo wdzięczny.

Jeśli nie ma do 1,8 równie dobrze morze być do 2,2 (lepsza taka niż żadna).

Jak trochę pojeżdżę nie omieszkam się podzielić swoimi uwagami.

Póki co to jestem zaskoczony spalaniem w trasie - po 500 km wyszło ok. 6.5 l/100,

przygotowany byłem na wyższe.

I tak jak ktoś pisał wcześniej, dźwignia zmiany biegów jak dla mnie też nieco za bardzo

wysunięta do tyłu (ale idzie się przyzwyczaić). Poza tym jak na pierwsze dni jest OK.

Nawet żona jest zadowolona po pierwszej przejażdżce za kółkiem, a to już wielki plus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tu nowy i pozdrawiam wszystkich posiadaczy Almery.

Dzis stalem sie posiadaczem Tino 1.8 16V 114 KM.

 

Bardzo proszę podeslijcie tego manuala w jezyku polskim. Link do rapid... przestal dzialac.

Posiadam tylko wersje ksiazkowa, z ktorej co najwyzej moge poogladac sobie obrazki.

 

picad@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega osaboss podesłał mi jakiś czas temu instrukcję Almery Tino i 3 inne małe instrukcje. Dziękuję.

A ja znalazłem w tzw. międzyczasie prawdziwy rarytas!!

 

Instrukcję serwisową Almery Tino V10 w języku angielskim.

 

Małe instrukcje dostępne.

 

Natomiast hasło do dużej instrukcji wysyłam na wiadomość prywatną - nie jestem tego autorem, wolę więc nie rozdawać na lewo i prawo. Proszę o cierpliwość po zgłoszeniu zapotrzebowania.

 

AlmeraTinoV10/km4aDaA7

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...