Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaką instalację LPG zalożyć


kielbasa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Do Nissana Qashqaia 2,0 z 2010r. silnik MR20DE zarekomendowano mi instalację STAG, elektronika: AC STAG 4 QNEXT Plus, przełącznik AC,

reduktor R 01 150, wtryskiwacze W01 4 cyl, lubryfikacaja: AC dotrysk benzyny STAG. Cena 2900 zł

W sumie koszt przyzwoity ale obawiam się wypalania gniazd zaworowych oraz przypadłości w postaci

uszkodzenia katalizatora. Szukam jakiegoś bardziej zaawansowanego rozwiązania technologicznego, które

likwiduje te problemy oczywiście droższego. Czy ktoś słyszał o instalacji wtrysku gazu w fazie ciekłej do tego auta?

a może inny zestaw, który będzie minimalizował te problemy?

pozdrawiam i z góry dziękuję za praktyczne porady profesjonalistów,

Dino nie widzę na Twojej stronie oferty instalacji V generacji a do Koszalina mam całkiem blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Nissana Qashqaia 2,0 z 2010r. silnik MR20DE zarekomendowano mi instalację STAG, elektronika: AC STAG 4 QNEXT Plus, przełącznik AC,

reduktor R 01 150, wtryskiwacze W01 4 cyl, lubryfikacaja: AC dotrysk benzyny STAG. Cena 2900 zł

Wtryski dość słabe, reszta może być. Pamiętaj, że to nie sama instalacja wypala gniazda zaworowe ale niewłaściwa mieszanka a ta jest wynikową użytych komponentów, sposobu ich montażu a przede wszystkim odpowiedniego strojenia. Nawet najlepsza instalacja założona przez papraka zrobi krzywdę silnikowi a ta ze średniej półki założona i wystrojona poprawnie będzie jeździć długi czas bezawaryjnie. Zgłoś się do Dino założy Ci dobrą instalację 4 generacji i będziesz zadowolony. V generacja nie ma żadnego uzasadnienia w tym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam.

Odświeżę nieco temat. 

Do p12  1.8 polift, taką wycenę dostałem. 

Co sądzicie,dobry zestaw za tą cenę? 

A może ktoś ma taki zestaw lub bardzo podobny i podzieli się opinią.

Screenshot_2019-01-28-17-52-16-361_com.android.chrome.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki DINO.

W międzyczasie dostałem jeszcze drugą wycenę,teraz muszę coś wybrać, choć przyznam że jestem laikiem w tym temacie.

Może jeszcze jakaś opinia o tej instalacji BRC?

Screenshot_2019-02-09-21-01-06-908_com.android.chrome.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście BRC bym odpuścił, to dobra instalacja ale: brak programu za free, drogie naprawy, Polskie nie odstępują jakością i do tego można to ładniej zrobić i pochować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak chyba zrobię.

Im więcej czytam,zaglebiam temat,tym bardziej widzę że TECH równie dobry co przereklamowany BRC,a tańszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...