Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350Z VQ35DE


matber1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zrób pomiar, jestem ciekawy jaki bez strojenia będzie wynik przed i po. coobcio chyba kiedyś pisał o tym ze niestety ale zabierają kilka kucy i nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bywa. Najlepiej kupić taki prostokąt na zderzak do seryjnego dolotu. Ja takie coś będę montował na lato :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem ten ori prostokątny z carbonu. Okrągłe mi się nie podobają ale to kwestia gustu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie zamiast ori części kupują bass reflex do tub i wkładają. Działa tak samo tylko, że jest okrągłe :) Ale są też zderzaki z okrągłym wycięciem takie jak ma Kuba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dziś przyszły zabawki z US.

Muszę przyznać, że fromt lip jest bardzo dobrze wykonany, nie ma potrzeby lakierowania, powierzchnia jest gładka a kolor głęboki i bez zmatowień.

Co do dolotu - zrobiony bardzo porządnie......bardzo. zobaczymy co da....jeśli coś wogóle ;)

 

IMG_20140129_00712.jpg
 
IMG_20140129_00713.jpg
 
IMG_20140129_00714.jpg
 
IMG_20140129_00715.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

na razie jest w LA ;) wiec pewnie jeszcze w marcu się wyrobie ze wszystkim. na ten moment mam już dolot zamontowany, downpipe, y pipe i felgi oddane do lakierowania na czarny. 


koła odebrane,wyglądaja super. w czwartek zakładamy.

 

2014_03.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to mi chodziło żeby rant nie był spolerowany, koło ma wyglądać hmm "ciężko i masywnie".

sądze, że w niedziele jakieś nowe foty wsadze to zobaczysz jaki to da efekt.


pierwsze przymiarki, auto jeszcze nie obniżone i bez front lip:

 

image.jpg
 
image.jpg
 
 
 
Edytowane przez matber1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu kolego. mi się nismo lotka nie podoba bo do niej trzeba by cały pakiet kupić bo inaczej auto wygląda jak z d*py. co do wyboru lotek do Z pewnie doskonale wiesz, że jest cienko. akurat ta wygląda bardzo dobrze na aucie, nie wiem może zdjęcie tego nie oddaje...na bank nie widać detali felg ale to robione tel ;)  po przymiarce front lip i posadzeniu auta naprawde nabiera to kształtu. co do jakości lotki to nie mam najmniejszych ale...troche $ poszło ale warto było.....szukałem może troszkę prostszej i szerzej montowanej ale znalazłem tylko pow 1700$ + transport i cło...więc już się kwota robi. mi się jdm podoba.... ;)

Edytowane przez matber1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...