Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera N16 2001r Podłączenie do komputera


hetm4n

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Nie mogę się doszukać informacji, otóż jak podłaczyć się do komputera??

 

Jaki kabel potrzebny (ew. schemat kabelka)?
Jaka aplikacja na PC?

wszelekie dodatkowe informacje na temat podłączenia.

 

Jestem elektronikiem więc nie jest to dla mnie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program DTT2000 + kabel VAG lub ELM + jakikolwiek program współpracujący, w pierwszym przypadku powinieneś mieć większe możliwości choć głowy nie dam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakikolwiek program na ELMA, (pcmscan, scanxl, scantoolnet itd, google Twoim przyjacielem) jak kupisz ELM-a BT to możesz się połączyć za pomocą Torqua na Androidzie, no i ELM tylko do silnika a DT2000 jak się uda to masz więcej możliwości 


@hetm4n, nie bałagań, po co zakładasz ten sam temat w różnych działach, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może DT2000 tak, ale głowy nie dam, ELM raczej odpada do takiej operacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zainwestuje w DT2000 niedrogi 30zł można dostać na allegro z tego co widzę powierzchownie. Ok w razie problemów będe pisał. Dzięki!


Witam ponownie, zakupiłem taki oto kabelek http://allegro.pl/renault-dacia-interfejs-dla-ddt2000-vag-kkl-pl-i3944790038.html,  zainstalowałem sterownik do kabelka, ustawiony na com 1, reszta ustawień domyślnie,  niestety w DDT2000 po wybraniu z bazy eceus nissana almere,,  nie mogę wczytać parametrów z komputera samochodu, brak połączenia. System mam win 7 64bit,  Ktoś mi pomoże w skonfigurowaniu tego połączenia ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

zainwestuje w DT2000 niedrogi 30zł można dostać na allegro z tego co widzę powierzchownie. Ok w razie problemów będe pisał. Dzięki!

Witam ponownie, zakupiłem taki oto kabelek http://allegro.pl/renault-dacia-interfejs-dla-ddt2000-vag-kkl-pl-i3944790038.html,  zainstalowałem sterownik do kabelka, ustawiony na com 1, reszta ustawień domyślnie,  niestety w DDT2000 po wybraniu z bazy eceus nissana almere,,  nie mogę wczytać parametrów z komputera samochodu, brak połączenia. System mam win 7 64bit,  Ktoś mi pomoże w skonfigurowaniu tego połączenia ? 

poradziłeś sobie z tym kablem? bo też się nad kkl zastanawiam i nie wiem czy będzie działał z ddt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...