Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350z turbo Golden Angel


Łukasz83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rewelacja dzięki muszę to teraz zebrać do kupy i przeanalizować a w następnym tyg postaram się jakoś wyskoczyć do Coobcia który twierdzi że wejdzie zacisk z panamery turbo. Ale ja doprawdy nie ogarniam jak upchnąć 36,5 cm metalu w 35 cm otworze

Ale daj Bóg żeby Kuba miał rację

Edit

 

Byłem dzis u Coobcia i jednak da się włożyć 36,5 cm metalu w 35 cm dziurę :D wracamy do gry. Od dziś ruszają roboty - za 2-3 tyg Big Brake Kit powinien byc gotowy do odbioru. Tak to wyglada ns tarczach 370mm z audi rs3. Jak da radę to wepchniemy tarcze 380 jak nie to zostanie na tych

Jesteś prostym przykładem że wiara czy cuda a jak się piesci to się mieści.

Wygląda to kozacko lepiej niż myślałem no Czerwona wisienka na torcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem szczerze że mi tez się podoba :D a żeby było jeszcze bardziej dopieszczone to po ostatecznych przymiarach na adapterach dam jeszcze zaciski do malowania i zastąpie białe napisy porsche złotymi Brembo

W celu poprawienia trakcji zamówiłem dziś nowe lacze Toyo t1 sport w rozmiarze 295/30/19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te słowa to muzyka dla moich uszu ale martwi mnie że pod 380mm trzeba dawać dystanse itp - nie mam przekonania do dystansow dobrze myślę czy dystanse to jednak nie takie zło?

Doszły kapciory. Przyjemny rozmiar i miła niespodzianka bo pisali że mogą mieć 2 lata od daty produkcji a przyszły z 37 tygodnia 2017 roku ;)

post-82725-0-24845100-1518707604_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D może jutro założę ciekawe czy dużo będą wystawac? Jak będą to trzeba będzie kombinować na ten sezon poszerzenia nadkoli :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady u mnie w 350z Twin Turbo 305.30r19 siedzi na felsze 10.5 cala a nadkoli nie mam nawet zarolowanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz odsadzenie felgi na tyle?

No tarcze z BMW M4 zamówione na przód. Trzeba kminic jakie tarcze możnaby dac pod te moje zaciski z cayenne na tyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie chce mi się w to pieprzyć i rozwalac tunelu środkowego. Wolałbym zostawić swój ręczny

Przyszły dziś tarcze na przód z BMW M4 380mm - jadę zaraz dostarczyć do Coobcia i działamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie chce mi się w to pieprzyć i rozwalac tunelu środkowego. Wolałbym zostawić swój ręczny

Przyszły dziś tarcze na przód z BMW M4 380mm - jadę zaraz dostarczyć do Coobcia i działamy ;)

 

mi raczej chodziło o rozwiązanie jak w autach bez tarczo bębna ( ręczny na zacisku tarczowym na lince)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Masz z panamery turbo te 36,5 cm? Heble nie siedzą na razie trochę d*pa bo okazało się że tarcze 380 mm z BMW m4 nie da się założyć pod te zaciski i muszą być większe więc pojedziemy zapewne 400mm z BMW m6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie, zastanawiałem się nad DBA 355 do 370z

post-97703-0-44609500-1521836476_thumb.jpg

Edytowane przez emjaay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sam robisz czy dajesz komuś? Kiedy się za to bierzesz? Tyl też robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam pewnie komuś kto ogarnie adaptery i dobierze odpowiednią tarcze. Myślę że w kwietniu zacznę z tym działać. Tak tył też tylko chciałem hydrołape a mam czterotloka na tyle więc nie wiem czy nie będzie za mocny przy zaciągnięciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tył z czego masz? Też z porsche? Daj znać jak to wyszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tył z tego samego zestawu 4tłoki ;) ok jak ty mnie wyprzedzisz to napisz jaka w koncu tarcza weszła ;P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Udało się dziś pozamiatac na imprezie pod Makowem Mazowieckim - 3 konkursy i dwa pierwsze miejsca :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niestety nie mogłem napisac na priv bo skrzynka pełna...

 

VHT Gold Flake Hight Temp Paint

VHT engine metallic, burnt copper

 

: ) planuję wykorzystać jedną z tych farb do moich brembo oczywiście potrzebny jest też przezroczysty połysk do wysokich temperatur

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka zbliżona do oryginalnych Brembo. Ja robię swoje na czerwony kolor ze złotym napisem Brembo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...