Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy jesteś zadowolony ze swojej Micry ?


Gość strzelec
 Udostępnij


Rekomendowane odpowiedzi

Jako świeżo upieczony student socjologii chciałbym przeprowadzić ankietę na temat, co użytkownicy Nissana Micry sądzą o swoim aucie...

Oczywiście mam na myśli właścicieli Micry K11, bo właśnie tych "toczydełek" jest w Polsce najwięcej...

Zresztą na ocenę nowej Micry przyjdzie jeszcze czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

To może byście chłopaki zorganizowali jakiś opis Micry K10 na stronę klubową? Bardzo chętnie umieszczę, a w necie trudno coś o niej znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość microlot

mam k11 z '96 model '97-kupilem nówke z salonu-jest poprostu coooool.nie mam z nia zadnych problemów jezeli chodzi o awaryjnosc.wymienilem pare rzeczy, glowna przyczyna ich kiepskiego stanu byl moj styl jazdy :twisted: wielkich przeróbek w niej nie robilem-brak funduszy :( jest stożek K&N ktory zapewnia swietne brzmienie silnika,sportowy wydech niewiele by dodal milego dzwieku wiec zalozylem ladna koncowke:)

Moje plany co do dalszej rozbudowy sa ogromne a za razem i ogromne pieniadze sa potrzebne do ich zrealizowania,ale mysle ze w koncu uda mi sie stworzyc malego potworka czyt. microlota:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość strzelec

hehe...widze, że jesteś z Wołomina....ja właśnie tam zakupiłem Micre....miała silniczek 1.0 16V i była to najuboższa wersja jaka mogła byc wyprodukowana w 1995 roku....ale przyznaje, że autko jest super i mógłbym dalej śmigać "Micrusem"...a jak masz jeszcze silniczek 1.3, to już jest przednia zabawa na drodze z takim autkiem....pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
:D Ja tęż mam K 10 a kiedy zamontowałem centralny tak ładnie mruczy i mryga oczkami. A żona to nawet niewiedzieć czemu zazdrosna :lol::( tylko do tyłu nie jeżdze bo jej światełko nie świeci. ale i tak jest super bo to superS 8).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

K10! K10! K10! 1.0 LX 1992r.

Jeżdżę 4 lata bez przykrych niespodzianek, bez problemów. W tym czasie wymieniłem wydech, tarcze, klocki, szczęki, ostatnio amorki z przodu (wytrzymały 100tys.) i pasek. Ceny do wytrzymania. Jedyna AWARIA w tym czasie to przetarty przewód wysokiego napięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Pawciooor

Baaardzo zadowolony jestem z mojego Microlocika . Mały zwinny, wszedzie sie zmieści a 75 koników pod maską potrafi go rzbujać na autostradzie przy pomyślnych wiatrch aż 175 km/h i to na zasilaniu LPG !!!! :);) A jak sie jezdzi ekonomicznie pali bardzo niewiele. SUUPER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEZIDZIŁEM MICRĄ K-10 OD NOWOŚCI DOSTAŁEM JĄ PO MAMIE Z PRZEBIEGIEM TYLKO 42000 TO BYL MÓJ PIERWSZY SAMOCHUD.SPRZEDAŁEM JĄ ROK TEMU ZA 8000 Z PRZEBIEGIEM 180 000 KM .DUŻO ALE POZA PRZEGLĄDAMI U DILERA I WYMIANĄ ZUŻYTYCH ELEMENTÓW NIC NIGDY PRZY NIEJ NIE ROBIŁEM NIGDY MNIE NIE ZAWIODŁA. CO CIKAWE BYŁA TO JEDNA Z OSTATNICH 10 SZTUK W TEJ BUDZIEKTóRE ZJECHAŁY Z TAŚMY PRODUKCYJNEJ Z 1993r. NASTĘPNIE MIAŁEM K 11 Z1996r KTÓRĄ MAM DO TEJ PORY JEST NIE ŻLIE WYPOSARZONA ALE JEST TAK SAMO DOBRA JAK K10 TYLKO MILEJ OPAKOWANA I CO CIEKAWE JEŻDZŁEM K12 Z 2003r MIMO FULL WYPASU TO JUŻ INNA EPOKA SAMOCHUD B DOBRY ALE TO JUŻ NIE TO SAMO :):D 8) 8) KARZDY MODEL MICRY JEST BOMBOWY NA SWÓJ SPOSUB. ALE Z WSZYSTKICHMODELI ZOSTAWIŁEM TYLKO K11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

witam jestem posiadaczem micry k10 GL z 1990r jestem z niej calkowicie zadowolony czasami cos stuknie ale to nic powaznego jak bym mial kupowac jeszcze raz autko to napewno kupil bum tak samo. Mam ja od stycznia i prawie zadnych problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Jestem posiadaczem Micry od pół roku. Szukałem japońca i to raczej Toyoty lub Hondy. Na Nissana trafiłem w zasadzie przypadkiem, ze względu na automat, na który od dawna miałem ochotę. Bardzo mi się spodobała skrzynia CVT - w spokojnym ruchu miejskim to ideał! Założyłem gaz i ganiam. Nie wiedzieć kiedy poszło 8000 km. Auto miało regularny serwis, więc ograniczam czynności obsługowe do tankowania :D . Micra naprawdę mile zaskakuje: ciszą w środku, prowadzeniem, przestronnością i tą nieuchwytną przyjemnością z jazdy, kiedy samochód nie absorbuje kierowcy po prostu NICZYM. Jak dla mnie Micra= Mała Wytwórnia Frajdy.

 

Pozdrawiam wszystkich zapaleńców - teraz już rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem posiadaczem Micry od pół roku. Szukałem japońca i to raczej Toyoty lub Hondy. Na Nissana trafiłem w zasadzie przypadkiem, ze względu na automat, na który od dawna miałem ochotę. Bardzo mi się spodobała skrzynia CVT - w spokojnym ruchu miejskim to ideał! Założyłem gaz i ganiam. Nie wiedzieć kiedy poszło 8000 km. Auto miało regularny serwis, więc ograniczam czynności obsługowe do tankowania :D . Micra naprawdę mile zaskakuje: ciszą w środku, prowadzeniem, przestronnością i tą nieuchwytną przyjemnością z jazdy, kiedy samochód nie absorbuje kierowcy po prostu NICZYM. Jak dla mnie Micra= Mała Wytwórnia Frajdy.

 

Pozdrawiam wszystkich zapaleńców - teraz już rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem posiadaczem Micry od pół roku. Szukałem japońca i to raczej Toyoty lub Hondy. Na Nissana trafiłem w zasadzie przypadkiem, ze względu na automat, na który od dawna miałem ochotę. Bardzo mi się spodobała skrzynia CVT - w spokojnym ruchu miejskim to ideał! Założyłem gaz i ganiam. Nie wiedzieć kiedy poszło 8000 km. Auto miało regularny serwis, więc ograniczam czynności obsługowe do tankowania :D . Micra naprawdę mile zaskakuje: ciszą w środku, prowadzeniem, przestronnością i tą nieuchwytną przyjemnością z jazdy, kiedy samochód nie absorbuje kierowcy po prostu NICZYM. Jak dla mnie Micra= Mała Wytwórnia Frajdy.

 

Pozdrawiam wszystkich zapaleńców - teraz już rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...