Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaaa,to co innego.Ja miałem ustalony termin odbioru na dany dzień i był! Wypucowany :D pachnacy nowizną :D

Ja też miałem ustalony dzień , a wszystko się posypało ze względu na niewłaściwą kartę pojazdu , o cale 2 tygodnie .Byłewm wk...ny ale w sumie się opłacało (dołożyli małe co nieco)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze muszę dzieci ze szkoły odebrać i śmigam. Ale jestem dzisiaj zły,bo w innej sprawie mi ciśnienie na maksa podnieśli. Jeśli tam coś mi się nie spodoba,to chyba zadzwonię do centrali Nissana w samej Japonii. Już szukam słownik polsko-japoński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzył się w INNEJ sprawie. Ci z Nissana dopiero go w kurzą o 15.00 hihihihihi - że nie zdążyli wymyć brudaska... żartuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregson !

Byłem dzisiaj w Yamie ... i oczom nie wierzyłem . Plac przed salonem zapchany szczelnie nówkami - nawet przed ogrodzeniem kilka stało , że ledwie można było zaparkować. Sprzedawca mówił ,że takie duże zamówienia klientów !? Na pewno nie dla Cesarstwa Toruńskiego tylko pewnie jeszcze pośredniczą - ale nie wnikałem ....

Rozmawiałem o silnikach 1,6 benz . do X - traila to w takiej wersji mają je mieć ok. września :( Myślę ,że zmienię markę ...

 Natomiast wspomniał ,że zamówione Qq z tymi silnikami będą w tym roku .

Więc  głowa do góry i szykuj się do odbioru !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowalem sie ze sprzedawca w tym roku i samochod mam miec na przelomie roku, wiec jakiegos wiekszego poslizgu nie ma.

Ostatnio przygladalem sie QQ J11 na ulicy- akurat teraz jestem w UK i ich tu stosunkowo duzo jezdzi- i prawde mowiac samochod ten na ulicy wcale taki duzy sie nie wydaje. Taki sredniak.

A Yame bede chcial odwiedzic za tydzien bo bede chcial akcesoria obejrzeci przekonac sie jak live wygladaja.

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi mój Qashqai jeszcze bardziej podoba się niż w salonie. Na osiedlu jest inny czarny i jak go widywałem to nie bardzo mi się podobał. Ale mój - biały - wydaje mi się lepszy ;-) [taki mój gust :devil:]

I to tylko Qashqai - ale ile ludzi się za nim ogląda. Biuro mam na osiedlu, gdzie obok pawilonów handlowych chodzi pełno ludzi i co sobie poptarzę to ktoś idzie, mija mojego QQ i jeszcze głową obraca się za nim hihihhi

Na mnie on robi wrażenie.

Dzisiaj już kolejny kumpel jechał i KAŻDY z nich nie może wyjść z podziwu, że to 1.2 Oczywiście ile ja się od nich musiałem nasłuchać wcześniej - przed odbiorem, a po zamówieniu - kąśliwych uwag, że to silnik z kosiarki. A teraz - "odszczekują" swoje słowa. Bardziej wylewni stwierdzili, że jakbym im nie powiedział, że to 1.2 to byli przekonani, że to jakieś 1,6-2.0. Jednak turbina robi swoje.

Ach zazdroszczę tym co będą mieli QQ z 1.6 (gregson i inni) - będziecie asfalt zwijać jeszcze na trzecim biegu.

Co do minusów, które na dzisiaj bym napisał:

- brak pamięci dla elektrycznych ustawień foteli. Mogłoby być - byłby fajny bajer, za który chętnie bym dopłacił. Szczególnie gdy z żoną wymieniamy się samochodem czasami i kilka razy dziennie (pracujemy razem, więc w ciągu dnia ktoś gdzieś jedzie coś załatwić to bierze i jedzie)

- bagażnik - mały, za mały

- brak praktycznie miejsca na nogi dla środkowego pasażera z tyłu. Debilnie rozwiązany środkowy podłokietnik, który zostawia dosłownie kilkanaście centymetrów między podłokietnikiem a tylną kanapą [tu znów porównanie do scenica - schowek jest przesuwany przód tył o kilkadziesiąt centymetrów]. Qashqaiem w pięć osób do Chorwacji nie da się w żaden sposób jechać.

- brak rękawa na narty w oparciu środkowego siedzenia

- brak podświetlania schowka. I w ogóle pojemność tego schowka - mikro. I ilość schowków - mało.

- spryskiwacze - może u mnie tak ciulato działają - może u mnie strumień zahacza o maskę - ale nie ma takich sikających strumieni tylko taka jakaś mgiełka i tylko w dolnej części szyby

 

A  PLUSY

- cały Qashqai

- szklany dach

- lampy Full LED

- grzana przednia szyba i grzane fotele - dzisiaj już korzystałem

- GPS - na pewno przynajmniej raz tygodniowo gdzieś skorzystam

- kamery 360'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu dołożył bym do plusów kolor = biała perła = bezcenne :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, ze mnie coraz bardziej sie podoba biala perla. Zamowilem sobie brazowe auto -malzonka takie chciala- na poczatku biala perla czy bialy to bez roznicy bylo dla mnie- czyli taki nijaki kolor. Ale jak sie przyjrzalem jej ostatnio- to naprawde fajnie wyglada. W bialej perle dodatkowo bardzo fajnie szklany dach sie wyroznia. Ogolnie bardzo fajny kolor dla QQ- no moze nie az tak fajny jak brazowy :) ale pasuje do QQ..

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w nowym lexusie biała perła 3D coś niesamowitego . Ale kolor to kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje.

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt kwestia gustu i każdy kupuje pod siebie. Ale nam właśnie się spodobały te kontrasty: biała perła i czarny dach i czarne (z czarnymi wstawkami) felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy kolejną nagrodę dla nowego QQ.

Tym razem w plebiscycie "Auto Świata" - TUTAJ.

Dziwne, proniemiecko nastawiona gazetka chwali auto nie niemieckie. :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy kolejną nagrodę dla nowego QQ.

Tym razem w plebiscycie "Auto Świata" - TUTAJ.

Dziwne, proniemiecko nastawiona gazetka chwali auto nie niemieckie. :whistle:

Ale to juz odbioru nagrody Nissan nie mogl wyslac auta na felgach 19"? Lepiej by sie prezentowal :)

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w komentarzach już się ujawnił kolejny ekspert od silników do kosiarek.

Tez to zauwazylem. Nawet chcialem skomentowac jego wypowiedz ale tam niestety wymagana jest rejestracja zeby cokolwiek skomentowac.

 

I oczywiscie peany pochwalne na temast Skod, jaka to ona nie jest dobra. Juz sie rzygac chce na te wszystkie komentarze o Skoddzie.

Edytowane przez gregson
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja nie jest wymagana. Wystarczy, że podasz nick - nawet wymyślony i można dodać komentarz.

 

W sumie zaraz chyba też coś dodam.  :devil:

Edytowane przez colins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie zapytać wiec spróbuje tutaj. Orientuje sie ktoś jak to jest z cłem i vatem jak znajoma chce mi wysłać paczkę ze stanów z drobna elektronika. Czy trzeba płacić i jak sie to odbywa i czy polecacie jakaś firmę realizująca taka usługę niedrogo,szybko i solidnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...