Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Podróży mierzonych nowymi przyjaźniami ,

Dróg bezpiecznie prowadzących do celu ,

Niezapomnianych wrażeń z Qq wojaży

Oraz radości z codziennej jazdy !

Wszystkiego co najlepsze w każdym dniu Nowego 2018 Roku !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróży mierzonych nowymi przyjaźniami ,

Dróg bezpiecznie prowadzących do celu ,

Niezapomnianych wrażeń z Qq wojaży

Oraz radości z codziennej jazdy !

Wszystkiego co najlepsze w każdym dniu Nowego 2018 Roku !!!

Ale z Ciebie poeta ! Tobie również Wesołych Świąt i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ( jak się sprawuje auto ?) post-37069-0-36085800-1513790313_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki !

Minęło już 2 lata kiedy mi Qq "porwał" kupiec a jeszcze z sentymentem autko to wspominam a przykładem jest moja obecność tutaj.

Nie pytam jak się Twój sprawuje gdyż wierzę,że też udany masz egzemplarz bo one były z jednego dobrego wydania .

Jak wiesz pozostałem wierny rodowitemu "japończykowi" i mnie nie zawodzi a tylko mile zaskakuje.

Cieszy tylko przyjemność jazdy i mogę nieprzyzwoicie powiedzieć , że ciężko mi będzie "ją zdradzić" ;)

Pozdrawiam Castoro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castoro się pojawił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castoro się pojawił :D

 

Nigdzie się Jacku nie wybieram, było trochę kłopotów ze zdrowiem , trochę wyjeżdżałem ( zbieram pieniądze na nowego J11 , będę chyba musiał jeszcze usiąść pod galerią z kartką " zbieram na nowego QQ" - no co ? widziałem jednego z kartką " zbieram na piwo albo na J23, to ja nie mogę na J11 ? - pozdrawiam i post-37069-0-71632000-1513883693_thumb.gif end post-37069-0-61460500-1513883720.gif  2018.- wszystkim forumowiczom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nie będą wiedzieli oc co kaman :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jakie ładne, kolorowe i rozbudowane menu komputera ma ten manixia Bentley.:D

A tak naprawdę, to wychodzi kurna pakowanie ton zawodnych elektronicznych gadżetów na pokład i potem są efekty. Za jakieś 10 lat taki samochód będzie można co najwyżej zutylizować, bo nikt sobie nie poradzi z ogarnięciem tych szwankujących kilometrów kabelków, czujników, radarów itp. itd. O ile w ogóle sam z siebie nie rozpadnie się wcześniej.:wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo takie wozidła będą ginęły...złomiarze na pozysk miedzi będą brali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, tylko w tych kablach mniej miedzi a grubiej izolacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak właśnie wygląda moje ogrodzenie zaatakowane przez pewną panią pod wpływem w Mercedesie...

IMG_20180510_081625.jpg

IMG_20180510_081616.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celownik w mietku się rozkalibrował ;)

Dżak, jak konstukcja stabilna to płytki klinkierowe w tym kolorze na to i git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROBEN burgund Adelajda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko piknie,tylko płytka nie podejdzie,raz że wychodzą szerokie brzegi od cegły i płytka tego nie pokryje,a dwa...była cegła,...ma być cegła.Nie idę na łatwiznę.Zobaczymy co powie rzeczoznawca.Słupek w środku jest zbrojony i lany betonem więc się nie zawali przy wydłubaniu  ukruszonych cegieł ...a rzeczoznawca nie musi o tym wiedzieć :D

Ktoś zajumał SB więc odjazd robię tutaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam pytanie , czy tu na forum jest ktoś kto handluje używanymi częściami do Qashqai,  a może znacie jakiegoś godnego polecenia gościa który tym się zajmuje?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkaliscie się z tym żeby qq chodzi o pierwszą generację miał 2 szyby z innego rocznika przednia i od pazasera i tak wyjechał z salonu czy to niemożliwe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2018 o 06:17, calypso83 napisał:

Czy spotkaliscie się z tym żeby qq chodzi o pierwszą generację miał 2 szyby z innego rocznika przednia i od pazasera i tak wyjechał z salonu czy to niemożliwe 

Jeśli różnica jest tylko jednego roku i to wstecz to jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest z 2009 roku z kwietnia. Przednia szyba i prawa pasażera 2009 a reszta 2008.osoba od której chce kupić jest 1 właścicielem (kobitka) zarzeka się że nie był bity i nic nie było wymieniane. Dostałem też informacje od kierownika serwisu z Opla i powiedział że to normalne. A dałbym sobie rękę obciąć że szyby muszą być z tego samego rocznika. Ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, calypso83 napisał:

A dałbym sobie rękę obciąć że szyby muszą być z tego samego rocznika. Ehh

To nie masz ręki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...