Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sprzedam Qashqai


dario80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

 

Trochę niespodziewanie ale i ja dorzucam swojego QQ+2

 

Nissan Qashqai+2, rejestracja na 7 osób, 1.6 benzyna + LPG

kupiony przeze mnie w PL, salon Japan Motors Warszawa

rok prod. 2010

kolor biały

przebieg – 118 000 km (w tym 54kkm na LPG)

Nissan Connect, kamera cofania, szklany dach, relingi, przyciemniane szyby, tempomat itp

ALU 17" na lato + ALU 16" na zimę (koła zimowe kupione w jakieś akcji forumowej w 2010 roku, felgi ATS Twister)

 

Zaraz po zakupie wstawiałem na forum zdjęcia, gdyż był to tutaj chyba jeden z pierwszych białych QQ a już na pewno pierwszy z jasnym wnętrzem.

 

Auto regularnie serwisowane zarówno pod względem mechanicznym jak i gazowym. Instalacja LPG założona w lipcu 2014 (jeszcze na gwarancji do lipca 2016) przy przebiegu 64kkm, ze względu na zmianę pracy oraz codzienne dojazdy do biura do innej miejscowości (łącznie 120km dziennie).

 

Nie planowałem sprzedaży auta. Jeszcze na przeglądzie przy 105kkm robiłem w ASO remont zawieszenia a w ostatnich dniach wymieniałem tam jakieś uszczelki na wydechu. Posiadam wszystkie dokumenty potwierdzające zamówienie samochodu, odbiór, odcinki ubezpieczenia, książkę serwisową, faktury, itp.

Aktualnie informacja tylko na forum, pełne ogłoszenie wystawię dopiero jak już dostanę firmowy samochód, gdyż póki co czymś do pracy jeździć muszę.

 

Oczywiście zgadzam się na weryfikację stanu pojazdu w dowolnym warsztacie, ASO czy też u gazownika.

 

Więcej info czy też ewentualne zdjęcia na priv.

post-29340-0-23407000-1459446300_thumb.jpg

Edytowane przez piorun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

I na mnie przyszedł czas na pożegnanie się z obecnym QQ J10 1,6 PB - auto rok produkcji 2011 - pierwsza rejestracja styczeń 2012 

aktualny przebieg 49 tyś

wersja Acenta

opony letnie na 17" felgach Alu, zimówki 16" felgi stalowe

chlapacze zakładane w ASO

Poprzeczki bagażnika z ASO

Auto kupione w VIP CAR Opole

Wszystkie przeglądy robione w ASO w Opolu, ostani styczeń 2016

Jak dla mnie stan idealny - można obejrzeć i sprawdzić po wcześniejszym kontakcie na PW

Nie wystawiam ogłoszenia nigdzie bo auto bardzo chętnie odbierze salon Nissana w ramach rozliczenia za nowy samochód - jest już zamówiony  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

I na mnie przyszedł czas na pożegnanie się z obecnym QQ J10 1,6 PB - auto rok produkcji 2011 - pierwsza rejestracja styczeń 2012 

aktualny przebieg 49 tyś

wersja Acenta

opony letnie na 17" felgach Alu, zimówki 16" felgi stalowe

chlapacze zakładane w ASO

Poprzeczki bagażnika z ASO

Auto kupione w VIP CAR Opole

Wszystkie przeglądy robione w ASO w Opolu, ostani styczeń 2016

Jak dla mnie stan idealny - można obejrzeć i sprawdzić po wcześniejszym kontakcie na PW

Nie wystawiam ogłoszenia nigdzie bo auto bardzo chętnie odbierze salon Nissana w ramach rozliczenia za nowy samochód - jest już zamówiony  :)

 

Kolejny Nissan , czy jednak coś innego ?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że schodzą te Wasze QQłki J10 jak ciepłe bułeczki. :spoko:

Ciekawe czy nowsze J11 będą cieszyć się też takim popytem? :bezradny:

 

 za cztery lata się przekonam  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam.

Również zamierzam sprzedać swojego QQ J10. Rocznik 2012, kupiony i zarejestrowany w IV 2013r. Model 1,6i(117KM) wersja I-WAY. Obecny przebieg 58400. Kolor lakieru- NAJ. Cena 55400. Więcej informacji pod numerem telefonu 668041284 lub priv. Pozdrawiam.

post-85699-0-44898800-1472301776_thumb.jpeg

post-85699-0-82664000-1472301829_thumb.jpeg

post-85699-0-49876700-1472301887_thumb.jpeg

Edytowane przez krzych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Auto kupiłem wAutonix Rzeszów. Jestem pierwszym i jedynym właścicielem. Nie miałem żadnego wypadku ani stłuczki. Sprzedaję dlatego, że zamierzam kupić nowszą wersję QQ lub innego Japońca. Wyposażenie: klimatyzacja dwustrefowa, nawigacja, system kamer 360, dach panoramiczny, elektrycznie regulowane lusterka, przyciemniane szyby, tempomat i inne.

Pozdrawiam.

Edytowane przez krzych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jako, że właśnie zamówiliśmy nową służbówkę dla żony (nowy Tiguan TSi 4motion DSG), QQ idzie do sprzedania.

 

Cena dla forum 45tys (umowa k-s). Bogata wersja, niski przebieg, pewna historia.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-2-bezwypadkowy-salon-polska-ID6zr0dg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...