Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zobacz jak później poddaje się tuningowi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma ktoś z Was jakiegoś skanu/PDF-a? :)

 

podaj adres @ to wyślę :)

 

choć jest on z połowy 2014 roku więc nie wszystko zapewne w nim jest :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj adres @ to wyślę :)

 

choć jest on z połowy 2014 roku więc nie wszystko zapewne w nim jest :)

Dzięki wielkie! Wysłałem na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A człowiek jak się rodzi to chyba nago z "fabryki wychodzi"..... :D

Zależy jaka fabryka :) 

Niektórzy z czepkiem "bramę" opuszczają .

Ktoś pytał o box na okulary w miejsce łapki nad głowę kierowcy , grzebałem dziś :) 

na aliexpres i na 75 stron znalazłem dwie propozycje jedna za 25€ , a druga za 9€ , jasno szare lub beż .

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaka fabryka :)

Niektórzy z czepkiem "bramę" opuszczają .

Ktoś pytał o box na okulary w miejsce łapki nad głowę kierowcy , grzebałem dziś :)

na aliexpres i na 75 stron znalazłem dwie propozycje jedna za 25€ , a druga za 9€ , jasno szare lub beż .

 

Ja pytałem :) Dzięki - poszukam tam sobie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mowcie, zwlaszcza przyszli posiadacze 1.6, ze nie zamontowali byscie sobie takiej atrapy podwujnej rury wydechowe, chodzby miala to byc tylko atrapa. Ja bym sobie taka dolozyl. Przeciez tylko ja bym wiedzial, ze to nie jest do konca prawdziwe. A wtedy samochod by o wiele bardziej rasowo wygladal.

 

Nie, nie zamontowalbym :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaka fabryka :)

Niektórzy z czepkiem "bramę" opuszczają .

Ktoś pytał o box na okulary w miejsce łapki nad głowę kierowcy , grzebałem dziś :)

na aliexpres i na 75 stron znalazłem dwie propozycje jedna za 25€ , a druga za 9€ , jasno szare lub beż .

Podaj link do tego schowka na okulary please

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

 

Karminadel , robisz drinki , lub rozcieńczasz , czy tak jak butelka z fabryki wyszła , ewentualnie kostkę lodu ?

Bo Ty straszny ortodoks jesteś :)  co choinki zapachowej nie powiesi ,bo fabryka tak auta nie wypuściła .

Muszę sprawdzić czy siłowniki od Jacko wziąłeś ?

Hihihih

Nie w każdej dziedzinie taki jestem, chociaż lubię prostotę i minimalizm; kobiety np. wolę ztuningowane :devil:

A siłowników nie zamawiałem - bo to wbrew moim wyżej opisanym "zasadom". :devil:

hihihih

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć podwójny wydech powinien być jako standard w wyższych opcjach (CX-5, kuga, czy inne)lub jako opcja za dopłatą zamiast listw czy pampersa z tyłu i  z przodu pod zderzaki. To duży minus jeśli chodzi o stylistykę. Mam szybki samochód i rurkę w dół... to jak do marynarki spodnie dresowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuningowane kobiety ??? Botox tu , botox tam , silikon w cyckach i pośladkach , do tego solarium ?

Spodnie dresowe do marynarki to ja pamiętam z centralnego dworca 25 lat temu jak z Brześcia przyjeżdżał kwiat narodu , tam w standardzie były jeszcze lakierki :) 

 

Koledzy ale nie róbcie z tłumika , a raczej z dwóch końcówek zagadnienia , co jak nie ma symetrycznie po jednej na stronę to dyskwalifikuje auto .

Po pierwsze muszą być spełnione pewne wymogi podczas tuningu wydechu , 

Ważna jest jego długość i średnica rur , fabryka w obliczeniach dostraja wydech do dolotu , musi być zachowana harmonia wymiany spalin z napełnianiem komory spalania , zachodzi tam ciekawe zjawisko falowe .

Umknęła mi teraz jego nazwa , ale czytałem o tym obszerną publikację jakiegoś profesora i to że nie należy sobie samodzielnie powiększać wydechu , bo zmienia się ciśnienie całego układu dolot,cylinder,wydech.

Po drugie na stoiskach w marketach można zaopatrzyć się w bardzo ciekawe końcówki :) Żartowałem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuningowane kobiety ??? Botox tu , botox tam , silikon w cyckach i pośladkach , do tego solarium ?

Spodnie dresowe do marynarki to ja pamiętam z centralnego dworca 25 lat temu jak z Brześcia przyjeżdżał kwiat narodu , tam w standardzie były jeszcze lakierki :)

 

Koledzy ale nie róbcie z tłumika , a raczej z dwóch końcówek zagadnienia , co jak nie ma symetrycznie po jednej na stronę to dyskwalifikuje auto .

Po pierwsze muszą być spełnione pewne wymogi podczas tuningu wydechu , 

Ważna jest jego długość i średnica rur , fabryka w obliczeniach dostraja wydech do dolotu , musi być zachowana harmonia wymiany spalin z napełnianiem komory spalania , zachodzi tam ciekawe zjawisko falowe .

Umknęła mi teraz jego nazwa , ale czytałem o tym obszerną publikację jakiegoś profesora i to że nie należy sobie samodzielnie powiększać wydechu , bo zmienia się ciśnienie całego układu dolot,cylinder,wydech.

Po drugie na stoiskach w marketach można zaopatrzyć się w bardzo ciekawe końcówki :) Żartowałem :)

feee..... marketowe końcówki...... niestety nissan nie oferuje niczego co chciałbym widzieć w tym samochodzie z dodatków... będzie stock. Choć może się o zmienić. Czekam aż V-Tech zrobi dobry chip tuning 1.6DIG-T... może 190 kM....

Edytowane przez Varicella
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Varicella- to ktos juz pracuje nad mozliwoscia tunningowania 1.6? 190 w QQ to bylo by cos :)

 

Dostalem zdjecia samochodu od malzonki  i auto razem z dodatkami i wyglada super.

Jednak udawana podwojna rura wydechowa to byla by profanacja takiego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIGDY!!!!!!!!!!! Profanie jeden :)

 

Do 107ki zamawiałem wydech i mam prawdziwą dwururkę pośrodku.... Irmsher

fuj z pomysłem artap.... to i tak widać zwłasza w zimie jaak para wodna z wydechu idzie tylko z jednej rurki.... Taki zabieg jest żałosny

 

 

100% racji.

 

 

Ja tam już, któryś raz napiszę, że to rzecz gustu. Dla mnie KAŻDA przeróbka jest nie do zaakceptowania i wygląda wieśniacko. DLA MNIE. I choćby nie wiem jaka to uznana firma robiła. Dla mnie samochód musi być taki jak wyjechał z fabryki.

Ale wszelkie przeróbki mają się podobać właścicielowi - więc niech go tylko fantazja ogranicza. Ja bym nawet za dopłatą nie cyrkowal z jakimiś dwururkami, jedną rurką, po środku, z boku czy snorkel. Ale to JA.

:rofl:

 

Totalnie dziwne podejście... Ja rozumiem, że kogoś mogą razić wiejskie golfy z diódkami i odpadającymi spojlerami ale nie porównujmy tego np. z Mercedesami AMG. Jedno i drugie to tuning. Mi porządnie wykonana dwururka do najmocniejszej wersji QQ pasuje jak najbardziej. Za to orurowanie już nie bo QQ jak wiemy terenówką nie jest. A atrapy wydechu dla klekotów już nawet nie skomentuję... ;)

Wysłałem pytanie do nich. Zobaczymy co odpiszą. Wydech musi być "100%wy"... jak oryginał. żadna nakładka... atrapa... nie wypada kaleczyć tego samochodu ;-)

 

Daj znać co odpiszą bo tez jestem ciekawy.

 

PS.

Chyba mam pokrewną dusze na forum bo w 100% zgadzam się z tym co piszesz a przyszły QQ będzie identyczny z Twoim (kolor, silnik, wersja)  :thumbsup:

Edytowane przez Kuras77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Varicella- to ktos juz pracuje nad mozliwoscia tunningowania 1.6? 190 w QQ to bylo by cos :)

 

Dostalem zdjecia samochodu od malzonki i auto razem z dodatkami i wyglada super.

Jednak udawana podwojna rura wydechowa to byla by profanacja takiego samochodu.

.

 

 

Wystarczy skopiowac mape z juke dig t 190 bo to ten sam silnik i nasz 190 ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

 

Wystarczy skopiowac mape z juke dig t 190 bo to ten sam silnik i nasz 190 ps

 

tak Ci się tylko wydaje - z tego co słyszałem to nie są to te same silniki  ( z rózną mocą) :( ale fakt faktem ,że silnik 1.6DIG-T produkowany jest przez Nissana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście już ten filmik?

 

 

Czy o 1:20" to pakiet Crossover ze słynnym pampersem? Podoba mi się taka stylizacja - ciekawe jak by wyglądał na szarym QQ :)

A te srebrne listwy na boki, przód i tył jakoś do mnie nie przemawiają.

Edytowane przez Kuras77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs77, tak to na 1:20 to tzw "pampersy". Ja sobie je zamowilem do mojego brazowego i auto lepiej wyglada -zwlascza tyl, Za miesiac jak bede w domu to zrobie sesje zdjeciowa auta i pokaze  jak to wyglada na ciemnym aucie. Jedyne co mi sie nie za bardzo podoba to oryginalne jasne felgi - ale nad tym juz pracuje, zeby je przemalowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs77, tak to na 1:20 to tzw "pampersy". Ja sobie je zamowilem do mojego brazowego i auto lepiej wyglada -zwlascza tyl, Za miesiac jak bede w domu to zrobie sesje zdjeciowa auta i pokaze  jak to wyglada na ciemnym aucie. Jedyne co mi sie nie za bardzo podoba to oryginalne jasne felgi - ale nad tym juz pracuje, zeby je przemalowac :)

 

Ale mówisz o tych dodatkach na zderzaki czy o tej czarnej nakładce na maskę? Bo ja myślę o tej nakładce na maskę ale nie mogę znaleźć zdjęć z nią w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pieluchę od początku zakupu   :nissan: . Nie żałuje wydanej kasy. Moim skromnym zdaniem rewelacyjnie się prezentuje  :dribble:

post-83416-0-57858500-1421864502_thumb.jpg

post-83416-0-16456000-1421864503_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad pampersem.... i tylko nim jako dodatku do QQ (ostatecznie symbol SUVa)... ale pani w ASO "nie  była w stanie przez 3 miesiące zaprezentować tego".. stąd go nie mam. Listwy po bokach podobają się wam? na ciemnym samochodzie świecą się .... oj... bardzo.... :-/

Edytowane przez Varicella
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...