Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was montował może takie listwy progowe LINK ? Zastanawiam się czy nie założyć takiego czegoś bo mam problem głównie z tyłu gdzie próg ten jest ciągle brudny i rysowany przez dzieci :) Zastanawiam się jak to się sprawuje i czy przypadkiem lepiej nie będzie wyglądać porysowany i brudny plastik niż ten chromowany element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mike83 napisał:

Czy ktoś z Was montował może takie listwy progowe LINK ? Zastanawiam się czy nie założyć takiego czegoś bo mam problem głównie z tyłu gdzie próg ten jest ciągle brudny i rysowany przez dzieci:) Zastanawiam się jak to się sprawuje i czy przypadkiem lepiej nie będzie wyglądać porysowany i brudny plastik niż ten chromowany element.

Mike83 ja założyłem listwy ale na próg nie na plastik. Nie mam na razie porysowanych listew więc chyba się tak bardzo nie rysują tylko nie wiem co to jest za materiał z tego linku gdyż ja za komplet tych listew aluminiowych dawałem coś około 400 lub 500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rafsty napisał:

ja założyłem listwy ale na próg nie na plastik

Ja tam przykleiłem folię bezbarwną i też spełnia swoje zadanie. Ten plastik wyżej widzę że najbardziej cierpi i szukałem tutaj czegoś. Te listwy z mojego linku średnio szczerze mówiąc wyglądają i jakoś nie mogę się przekonać do montowania chromu tak wysoko. Na progach ładniej wyglądają.

Zastanawiam się właśnie czy jest sens montowania czegokolwiek w ramach zabezpieczenia, to jest tylko plastik na progu więc jak się porysuje to trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że to będzie średnio wyglądać tak wysoko. Ale czasami może się człowiek mylić, tylko ważne aby było to aluminium jakieś lepszej jakości bo jak się porysuje to może wtedy to nieciekawie wyglądać. Zamontuj zrób fotki i wtedy ocenimy czy dobrze wygląda :laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brzyk napisał:

Plastyk pół biedy. Cierpią niestety progi od piasku dzieciaków.

Zostanę pewnie przy tym co mam i już nie będę kombinował. Te nakładki na plastiki średnio mi się jednak podobają. Obawiam się że gorzej by to po jakimś czasie wyglądało niż sam plastik który można jakoś zapastować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta tylna to zawsze jakaś taka króciutka jest. Ale u mnie o dziwo jakoś to wystarcza. Jutro zrobię zdjątko to wrzucę jak to wygląda u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nowa wersja Kaśki(po lifcie) posiada kamerkę w grillu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zamontowałem pampersy zakupione w toptun.pl i listwe na zderzak oraz oprawki do tablic chromowe teraz qq wygląda zdecydowanie lepiej :D czegoś mu brakowało wcześniej 

20180627_170139.jpg

20180630_201527.jpg

20180630_200634.jpg

20180630_201541.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę gdzieś w necie kupić oryginalne dywaniki gumowe i być może też materiałowe do QQ J11? Szukałem na Allegro ale nic takiego nie widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie pojedziesz do ASO?
Może zostało coś na stanach magazynowych z promocji zimowej jeżeli chodzi o gumowe.
A taniej i tak w necie nie kupisz.
Tak myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jeżeli chodzi o dywaniki welurowe polecam https://www.autodywaniki.pl/qashqai-od-2013r-c-1275_1483_2701_2431.html dobierasz sobie wszystko sam pod kolor auta wykończenia jakoś bardzo dobra 119zl z przesyłką zapłaciłem polecam bardzo dobra jakość . Szkoda kasy na oryginały a jakoś może nawet lepsza :rolleyes:

20180701_163659.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gregson napisał:

Czy mogę gdzieś w necie kupić oryginalne dywaniki gumowe i być może też materiałowe do QQ J11? Szukałem na Allegro ale nic takiego nie widzę. 

Na allegro oryginały sa i na olx tez. Ja męczę obu o sam tyl, bo przód już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Tomaszwi said:

Na allegro oryginały sa i na olx tez. Ja męczę obu o sam tyl, bo przód już mam.

Wydaje mi sie ze moge miec gdzies dywaniki welurowe. na tyl do QQ+2. Musialbym poszukac, ale to dopiero jakos w nastepnym tygodniu. Jezeli jestes zainteresowany i mozesz poczekac to odezwij sie na PW ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ma ktoś jeszcze do sprzedania oryginalne dywaniki gumowe? Albo i materiałowe tez w dobrej cenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile dla ciebie to dobra cena.

Dołóż 10 zł i kup na allegro .

Jeżeli ci ( nie znam ) oferta kolegi nie pasi.

JA kupiłem w aso w promocyjnej cenie  - pewnie wyższej niz na A. ale dla spokoju ducha - nie sprawdzałem.

Na szczęście - nie śmierdzą chińszczyzną. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Brzyk said:

nie wiem ile dla ciebie to dobra cena.

Dołóż 10 zł i kup na allegro .

Jeżeli ci ( nie znam ) oferta kolegi nie pasi.

JA kupiłem w aso w promocyjnej cenie  - pewnie wyższej niz na A. ale dla spokoju ducha - nie sprawdzałem.

Na szczęście - nie śmierdzą chińszczyzną. :)

Oferta kolegi jak najbardziej mi pasowała tylko, że ktoś z miasta sprzedawcy  podpiął się pod temat i sprzątnął mi sprzed nosa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te oryginalne gumowe dywaniki są ok , dobrze dopasowane, oprócz.... dywanika kierowcy. Porażka , jest za krótki i cały syf spod pedałów/butów ląduje na podłodze. Chyba kupię REZAW PLAST (miałem w J10 i były ok) i będę wykorzystywał tylko przód kierowcy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...