Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka opcja postrzegania martwego widziałem w juku.
Więc nissan też montuje.

Jeździłem ostatnio kajarem i podobały mi się tylne oparcia na sprężynkach.
Tzn nie muszę biegać wokół auta i domykać siedzeń . Same wracają na miejsce i się zatrzaskują. A oto hylanie jest w bagażniku. Przy tylnym słupku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, nissan tez montuje, w Teknie jest na pewno...ale jak ktos nie ma to za ca 500pln mozna mieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym posiadaczem  QASHQAI II 2014 rok w wersji N-tec. Prócz relingów i panoramicznego dachu z zewnątrz nie posiada nic. Chciałbym dodać do niego kilka listew ozdobnych a także nakładki progów by zapobiec zarysowaniom oraz zmodyfikować antenę na płetwę. Za wymienione akcesoria w ASO trochę sobie cenią dlatego szukam jakieś alternatywny.
Listwy i progi widziałem w sklepie toptun pl.

Czy któryś z użytkowników korzystał z tego sklepu i może polecić ich asortyment?
Na promocje z ASO nie ma chyba co liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Szukam stoliczkow na fotele. Są może gdzieś jakieś zamienniki?  Te w Aso bardzo drogie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuje kupic belki na relingi moze ktos doradzic cos, dac jakas rade ? Narazie znalazlem cos takiego :

https://allegro.pl/bagaznik-dachowy-belki-quiet-nissan-qashqai-14-i7418267960.html                - mam box interpacka wiec by pasowalo 

lub 

https://allegro.pl/bagaznik-poprzeczki-aguri-nissan-qashqai-czarne-i7181657154.html

 

nie chce tez Thule za 1k max 500 - 600 moge dac .. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2018 o 10:39, ileven napisał:

Witam,

Potrzebuje kupic belki na relingi moze ktos doradzic cos, dac jakas rade ? Narazie znalazlem cos takiego :

https://allegro.pl/bagaznik-dachowy-belki-quiet-nissan-qashqai-14-i7418267960.html               - mam box interpacka wiec by pasowalo 

lub 

https://allegro.pl/bagaznik-poprzeczki-aguri-nissan-qashqai-czarne-i7181657154.html

 

nie chce tez Thule za 1k max 500 - 600 moge dac .. 

 

UPDATE:

kupilem jednka te Aguri chodz mialem obawy i brak 100% przekonania ale w sumie potrzebuje jej moze raz  2 razy ww roku max ,. Powiem ze wygladaja naprawde ok i wykonanie tez solidne przynajmniej a pierwszy rzut okiem .. niedlugo wyjazd dluzszy mam wiec napisze cos wiecej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie założyłem , planuje to zrobić w sobotę wiec napisze .. jeden kolega z forum mi pisał iż trzeba uszczelki założyć bo bez tego to świszczą dość mocno .. dam znać niedługo ale raczej będą a jak mocno zobaczymy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poprzednim aucie miałem roletki na okna. Mi nie potrzebne - ale dziecko mi dzis powiedziało że " chce mieć zasłonięte okno  bo mu słońce świeci ".

Co proponujecie poza kwadratową siateczką 30 x 30 cm z przyzsawką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzyk jeśli na tylne okna to najlepiej folie nakleić jeśli przednie szyby to tylko jakieś badziewia typu siateczki z przyssawkami Ci pozostają, chyba że sobie nakleisz folię tak aby było ją łatwo ściągnąć to przy kontroli drogowej odkleisz i jedziesz dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, na tylne dla dzieciaków.
Znalazłem takie za 30 zł roletami zawieszane na szybę .za pewne chińczyku.
Oraz dedykowane na magnesy za 210 chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w necie jeszcze jako akcesorium qq .
Może ktoś sprawdzi cenę.
Aż się boję.

Tylna osłona przeciwsłoneczna ( tylne boczne szyby, 4 osłon) KE966-4E100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzyk ja zaciemniłem szyby folią koszt 350 złoty, czas wykonania ok godziny musiałem poczekać. Możesz sobie kupić te osłony przeciwsłoneczne ale znacznie drożej to Ci wyjdzie :)  tutaj masz link

https://www.ebay.pl/itm/Nissan-Qashqai-2014-2017-Rear-Sunblinds-Rear-Windows-Set-X4-KE9664E100/323260265426?hash=item4b43d033d2:g:quAAAOSw5IFa~UH1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2018 o 14:03, gregson napisał:

Sa zamienniki polskie na allegro za ok 320pln

 

W dniu 2.07.2018 o 09:41, Belliash napisał:

Wydaje mi sie ze moge miec gdzies dywaniki welurowe. na tyl do QQ+2. Musialbym poszukac, ale to dopiero jakos w nastepnym tygodniu. Jezeli jestes zainteresowany i mozesz poczekac to odezwij sie na PW 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK

zakupiłem dedykowane osłonki p/słoneczne. cena 200 zł za tylne szyby pasażera. ( 310 za +mikro szybki + tylna szyba ) .

Spasowane dokładnie. Na razie założyłem bez haczyków i się trzymają. Jutro podkleję jak będę miał czas.

Wrzucę foto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brzyk napisał:

OK

zakupiłem dedykowane osłonki p/słoneczne. cena 200 zł za tylne szyby pasażera. ( 310 za +mikro szybki + tylna szyba ) .

Spasowane dokładnie. Na razie założyłem bez haczyków i się trzymają. Jutro podkleję jak będę miał czas.

Wrzucę foto.

 

Brzyku biorąc pod uwagę cenę tych osłonek plus koszty dostawy to nie lepiej było profesjonalnie przyciemnić szyby? Ja zapłaciłem 350 złoty za przyciemnianie więc koszt ten sam a efekt bez porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, podałeś wcześniej.
Ale niech dzieci mają raz ciemniej też jaśniej.
I tak jest walka bo jeden chce dech zamknięty drugi w tym czasie otwarty.
Mogłem kupić bez dachu.
Hehe.
Koszty....wiem ale poszło na fakturę;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt nie pomyślałem o jaśniej-ciemniej :) mój brzdąc ledwie 2 lata z hakiem ma więc woli ciemność i nie narzeka :D  Ja okleiłem również ze względu na ściągnięta półkę w bagażniku żeby nie było widać co się tam znajduje.

Ciekawy jestem czy faktycznie słońce przez te dziurki się nie przebija i nie będzie irytować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie coś w Cromie ale chowane w bok.
Widać ale nie razi w oczy.
To jest taka siateczka.
I super . Bo jeździsz o różnych porach i albo ci ogranicza słońce albo patrzysz przez okno.
Choć u mojego 3l i tak boki auta są wysokie więc traktor na polu ma.ciezko zobaczyć .
Ale za to właśnie dla niego jest fajne okno w dachu bo widzi jak w Balicach samoloty stratują:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...