Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się nad pampersem.... i tylko nim jako dodatku do QQ (ostatecznie symbol SUVa)... ale pani w ASO "nie  była w stanie przez 3 miesiące zaprezentować tego".. stąd go nie mam. Listwy po bokach podobają się wam? na ciemnym samochodzie świecą się .... oj... bardzo.... :-/

Dla mnie pampersy tez sprowadzali kilka tygodni, podobnie listwe boczna na drzwi, ale tuz przed ich zalozeniem zazyczylem sobie, ze jeszcze zobacze jak sie prezentuja na samochodzie aby zrezygnowac jeszcze ewentualnie gdyby mi sie nie podobalo.Nie bylo z tym problemu. Ale zobaczylem, zaakceptowalem i zalozyli.

 

Ja mam zalozone oryginalne listwy ochronne na drzwi w kolorze nadwozia - brazowe. Jakos specjanie to wygladu samochodu nie zakluca, a zalozylem tylko dla jego ochrony.

 

Ale Ty pewnie wspomionasz o tych blyszczacych listewkach na drzwi. Uznalem, ze takich upiekszaczy, przynajmniej na razie, to auto nie potrzebuje.

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pampersy tez sprowadzali kilka tygodni, podobnie listwe boczna na drzwi, ale tuz przed ich zalozeniem zazyczylem sobie, ze jeszcze zobacze jak sie prezentuja na samochodzie aby zrezygnowac jeszcze ewentualnie gdyby mi sie nie podobalo.Nie bylo z tym problemu. Ale zobaczylem, zaakceptowalem i zalozyli.

 

Ja mam zalozone oryginalne listwy ochronne na drzwi w kolorze nadwozia - brazowe. Jakos specjanie to wygladu samochodu nie zakluca, a zalozylem tylko dla jego ochrony.

 

Ale Ty pewnie wspomionasz o tych blyszczacych listewkach na drzwi. Uznalem, ze takich upiekszaczy, przynajmniej na razie, to auto nie potrzebuje.

Si.... o tym pisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zadnym innym zrodle mi nie wiadomo. Wiem, cena powalajaca. Byc moze hinole cos wkrotce wypuszcza na rynek. Puki co, ma to tylko Nissan.

 

Mnie akurat te "pampersy" zawsze sie podobaly przy samochodach i mimo ceny postanowilem sobie je sprawic.

Ale swoja droga to jednak QQ ma taka budowe, ze jednak czegos brakuje mu z tylu, a to pasuje jak ulal.

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Ci się tylko wydaje - z tego co słyszałem to nie są to te same silniki  ( z rózną mocą) :( ale fakt faktem ,że silnik 1.6DIG-T produkowany jest przez Nissana

Powiało optymizmem ...

Te "akcesoria" :nissan2:  dla mnie są najistotniejsze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Byc moze hinole cos wkrotce wypuszcza na rynek. Puki co, ma to tylko Nissan.

 

 

Hinole :) jak kolega zauważył podrobią wszystko , ale jeszcze nie czas na nich , widać że temat  Qq II jest im jeszcze obcy , na razie mają tylko w ofercie do tego modelu radio na androidzie z połową panelu środkowego .

Zastanawiające co przyświeca księgowemu z nissana przy kalkulacji ceny na wyposażenie dodatkowe , tylko chciwość ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik 1,6DIG-T o którym piszesz . Ale to tylko zasłyszane ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik 1,6DIG-T o którym piszesz . Ale to tylko zasłyszane ... ?

 

tak jest wpisane (podobno) w świadectwie homologacji : producent silnika : NISSAN :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W homologacji 1.2 też jest wpisany producent Nissan,czego Edward nie chce uznawać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraził się zapewne.Mobila 5w50 nikt nie zaaprobował,mileucu nie lał, to zawiesił działalność. ;) Nudno teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem pytanie do nich. Zobaczymy co odpiszą. Wydech musi być "100%wy"... jak oryginał. żadna nakładka... atrapa... nie wypada kaleczyć tego samochodu ;-)

 

I jak, odpisali coś?

 

 

A widzieli jakie towarzysze ze wschodu robią fikuśne siateczki do zderzaka?

Do wyboru do koloru...

1. WERSJA CZARNA

2. WERSJA SREBRNA

 

Wygląda to tragicznie ale inna sprawa przyszła mi do głowy - lepiej z Ruskimi nie zadzierać bo oni są pomysłowi, chce im się a do tego są ich setki milionów... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzieli jakie towarzysze ze wschodu robią fikuśne siateczki do zderzaka?

Do wyboru do koloru...

1. WERSJA CZARNA

2. WERSJA SREBRNA

Wcale mi się nie podoba - to tylko moje zdanie :thumbsdown: ,jak co upiększać to tylko listwa stylizująca zderzaka przedniego, chromowana.

Edytowane przez klepa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę, że przez te mega dziury w zderzaku, o strzał z kamienia w chłodnicę nietrudno. Siatka (nie mówię, że akurat taka jak na filmikach) może temu zapobiec. Zresztą ktoś z forumowiczów coś takiego tworzył i gdzieś wrzucał opis montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę, że przez te mega dziury w zderzaku, o strzał z kamienia w chłodnicę nietrudno. Siatka (nie mówię, że akurat taka jak na filmikach) może temu zapobiec. Zresztą ktoś z forumowiczów coś takiego tworzył i gdzieś wrzucał opis montażu.

 

chyba to był właścicel JUKE jak dobrze pamietam, ale taka siatka u nich to nie dodatke a raczej obowiązkowe wyposażenie na ich drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowałem siatkę tuningową w poprzednim QQ i w j11 też. Na forum była foto jak wróbel załatwił chłodnice.No ale wygląda że wschodni bracia są na bieżąco z akcesoriami ,no ale drogi mają szersze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ale taka siatka u nich to nie dodatke a raczej obowiązkowe wyposażenie na ich drogach

W latach 1986 -1987 jeździłem po ich drogach, to co drugi samochód miał siadkę na reflektorach (ochrona przed kamieniami), żeby się tego ustrzec, to trzeba załorzyć nie tylko na chłodnicę, ale też siatkę na przednią szybę, jak ma policja :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze co mozna ulepszyc w wersji Tekna -XII 2014? Mam na mysli, ze np w starszych wersjach nie bylo automatycznie skladanych lusterek. Mozna bylo dokupic w akcesoriach modol ktory powodowal skladanie sie lusterek. Czy sa jakies akcesoria/moduly do mojej wersji samochodu a ktore polepszaja/ ulatwiaja funkcjonowanie auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze co mozna ulepszyc w wersji Tekna -XII 2014? Mam na mysli, ze np w starszych wersjach nie bylo automatycznie skladanych lusterek. Mozna bylo dokupic w akcesoriach modol ktory powodowal skladanie sie lusterek. Czy sa jakies akcesoria/moduly do mojej wersji samochodu a ktore polepszaja/ ulatwiaja funkcjonowanie auta?

 

O ile pamietam skladanie lusterek jest w liczniku jako opcja do ustawienia, Jesli starsze nie mialy tej opcjji wystarczy wgrac nowszy soft do licznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczy, potrzebny jest moduł , co zresztą jest tu szeroko opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregson,z tymi ulepszeniami,modułami,raczej bawiłbym się ostrożnie.Rocznik 2014 ma funkcję oszczędzania energii,a co za tym idzie nie wszystkie modułu bedą pracowały tak jak fabryka przewidziała.Chciałem założyć  domykanie szyb i odradzono mi właśnie z tego powodu.Ponoć już były próby i moduł nie domykał bo wcześniej komp mu odciął zasilenie.Więc tutaj trzeba podchodzić z rozwagą do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...