Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

3 lata z Terrano ... dzienniki garażowe


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może i kłuje, ale nie odważyłbym się stwierdzić że przereklamowane - jak sięgnę pamięcią to kłucie raczej nie przeszkadzało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://plus.google.com/107933089952052609510/posts/fLrdt5cTNVr?pid=6123545531410396386&oid=107933089952052609510

 

jak widać na zdjęciach nie próżnowaliśmy  :)

- silnikoskrzynioreduktor usadowiony na ramie

- wały dokręcone

- zbiornik zamontowany, przewody podłączone

- wydech załatany, choć dzisiaj po odpaleniu ujawniła się gdzieś nieszczelność

- rusztowanie zdemontowane po opuszczeniu silnika i przeniesione do nadwozia

- buda opuszczona i przykręcona nowymi śrubami do ramy

- podłączony silnik, skrzynia, wnętrze i spód

- uzupełniony płynami

- odpalony ... nawet parę metrów przejechał, choć z nieodpowietrzonymi hamulcami raczej ciężko zatrzymać "automata" ... jeden iglak skasowany  :thumbsup:

 

jutro walczymy z hamulcami, zderzakami i hakiem, trzeba również tylne drążki poluzować i skręcić "pod obciążeniem" bo nie pozwalają usiąść sprężynom, nie montowaliśmy również tylnych amortyzatorów z tego powodu

 no i wypadałoby się przejechać po wertepach, żeby drążki się ubiły

 

a pojutrze ... może wyprawa z lawetą po "złote runo" ... oby nie okazało się złote  :thumbsup:

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko patrzec jak lemmy zrobi cos takiego:

post-68386-0-23783400-1408212911_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiejcie się śmiejscie .. z jednej strony pasja z drugiej konieczność razem wychodzi z tego motywacja i satysfakcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czasem na wesolo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:0dance4:  :0dance4: ......

.....  :0recourse:  :0recourse: ....

..... :showoff:  :showoff: ...

...... :jump:  :jump:

 SKOŃCZYLIŚMY !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to tam słyszałem że twoja najukochańsza to ma już przygotowany nr telefonu do złomiarza więc nic dziwnego że tam się śpieszycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złomiarze powiadasz, no faktycznie ... ulotka ze szrotu leżała w szufladzie na samym wierzchu ... może tak na wszelki wypadek, bo kiedyś jej szukałem

a złomiarze byli z tydzień temu ... ten błysk w oku, jak hieny ..."Panie, złomu to nie ma?" ... "NIE !!!"  :angry:


ale, ale  :whistle:  ... jeden kolo z osiedla kupił przedwczoraj GR-a , piękny, zielony mat tzn dach był matowy a boki same zmatowiały, wczoraj był się pochwalić i felgę pożyczyć ... i co mnie najbardziej ucieszyło to nie gasił motoru ... chyba wiem dlaczego ... żeby nie było słychać jak ruda ramę chrupie  :dribble:

kiedyś miał 4 runnera ... wcześniej samuraja i vitarę ... a ostatnio przez 2 lata grand "bulwar" irokezem śmigał ... cieszy mnie że powrócił do korzeni

... już się wstępnie umówiliśmy na przejażdżkę  :jump:


no i coś jeszcze ...

chodnik wymieniają na mojej ulicy ... przed bramą skład materiałowy sobie urządzili ... kostka, krawężniki i ... kupa piachu  :dribble:  ... wczoraj nie wytrzymałem, wsiadłem w dzika, zapiąłem napędy ... i trochę im tę górkę zniwelowałem  :devil:  ... w poniedziałek nie wychylę nosa z garażu  :ph34r: .... :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diabel z Ciebie..... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! urlop mi się właśnie skończył ...  :o

minął nawet przyjemnie, a odpocznę na emeryturze ... Barbados, Martynika  :icecream: ... zimne drinki, gorące kobiety,  eeeech! 

22 lata ... i jak odstawię swój geriatryczny balkonik! ... jak ruszę na plażę !  :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GR fajny w teren, ale mi się nie podoba ... z przodu, tyłu owszem ale gdy odjeżdżał to z profilu wyglądał komicznie, wszystko przez to że krótki i mały rozstaw osi ma

... a może to nie GR? ... no nieważne, za chwilę tu Thespian wpadnie, wyzwie go od parchów i że na pewno się utopi  :thumbsup:


a propo's remontu ... trochę śrubek zostało, na geometrię trzeba jechać no i olej w automacie uzupełnić ... ale ogólnie to "ma mu się na życie"  :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w czwartek rano, gdzieś w okolicy Konstantynowa widziałem różową vitarke i w środku gościa w chustce na głowie :) Lemmy czyżby nowy nabytek? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pink vitara ?  :D

nieeee, trzeba mieć choćby odrobinę szacunku do samego siebie ... z buta bym poszedł prędzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a tam w brzozach ... w brzozach tylko pick-upy lądują  :thumbsup:

mój wylądował na podwórku, za kotłownią ... zasłoniłem go tylko przed obiektywami wścibskich paparazzi  :D  :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, zapomniałem foty wrzucić

Demencium Senioris ... czy to już ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...