Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Montaż LPG w aucie DIY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

daj zaślepkę na górę i będzie OK, 

Ważne jest też miejsce tankowania, wczoraj zmieniałem dryndziaża ti FFC prawie czyściutki ale tankuje na 1.2.3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

spalanko wyszło 13L/100km, auto w CL nie strojone tylko poleciane automatem w sterowniku (celowy test dla potomnych ) OL wystrojone z AFR-em w odbycie, hmmm czyli przy małej umiejetności jeżdżenia (młody ma prawko od miesiąca) i ciśnięciu na biegach dość wysoko to uwazam, że jest na OK poziomie, :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawałeś młodemu Cisnąć nie ładnie .. :dribble:

 

 

 

A prawda taka że i tak będzie ciskać jak Tata nie patrzy ,,,

 

 

 

To samo mój powiedział kiedyś (A lubi ciskać po gazie i sam nie raz podpuszcza ) ....

 

 

Za starych czasów jak się rozpędzałem z nim " Gdzie się tak nauczyłeś zmieniać Biegi !!!??? :dribble: "

 

13 Litrów to w normie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody już przejął auto :D muszę kontrolować tylko aby nie za bardzo zgolfił naklejkami :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

pojawił się CAI P1060756.JPGP1060757.JPGP1060758.JPGP1060761.JPGP1060762.JPGP1060763.JPG

:D jeszcze części do wydechu leżą w piwnicy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielu jaki jest stosunek wydanej kasy na przyrost mocy? Mówiłem kup mu V40 T4 :D

 

Tak się to robi w turbolu :D

 

7n6w.jpg

Edytowane przez extradd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale są ludzie co uważają że turbo w silniku to oszustwo 

a tu czysta moc SR20 ..

 

Jedynie co mi się nie podoba to ten rudy co go tam masz na podłużnicy to wiadomo od aku jest ..

ale tona nierdzewki i kolanek to faktycznie koszty dolotu spore

 

A Dino podaj jaki masz odczyt  z przepływki przy 5000 rpm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiecie, ze tu nie chodzi o kasę tylko o zabawę :D choć eni wyszło to aż tak drogo oczywiście dzięki @filtronowi  :0recourse:  :0recourse:  :0recourse:

miał być VVL ale chyba suszarka jednak wleci

 

sami wiecie, że takie sprawy kosztują i są bezzwrotne, to poprostu taki styl życia :D

 

jak podepnę kompa to sprawdzę co i jak się wyświetla 

 

Dowminik pewnie wiesz, ze dla mnie V40 ma jedną podstawową wadę, która go dyskwalifikuje  :punk:  :punk:  :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dino a gdzie zrobili to twoje krwisto japońskie auto ,, tam gdzie Primerę p11.144 ?

 

hahah Pamietaj  ja mam zawieszenie mitsubishi carismy turbo też mitsu jak i skrzynia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj i tu się mylisz :D z tego co kojarzę VIN wskazuje Kraj Kwitnącej Wiśni a nie Angoli :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik, syn tak samo jak ojciec słabo trawi marki nie związane z Krajem Kwitnącej Wiśni :D także Łoś nawet z zawieszeniem miśka nie robi na nim wrażenia :D 


Wiesz jak to jest, czym skorupka za młodu itd. :D no w grę wchodzą jeszcze amerykańce :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dino też tak myślałem

Dopóki mnie Dominik nie zabrał na "ustawianie gazu"

 

Sr20 jest  fajny i nie do zabicia choć moja p11 przygarnięta od Bep"a  miała nakręcone 303 Tys i to był jej koniec panewki poszły

 

Dino warto też wziąść pod uwagę że moja p10 tka miała też turbo przed tym jak Coobcio z niej zrobił 172 KM N.a

i tam wał poszedł o 0.5 mm  a nawet panewki nie znaleźli

 

SR20 DET ma natrysk oleju na denka tłoków tak jak VE a w zwykłym tego brak do tego chyba jest większa pompa olejowa .

 

Ale jak chcesz działaś z suszarką to rób projekt z detem bo chętnie poznam tajniki

 

no i taka rzeźba z IC też cie czeka jak Domin dał wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, ale tu nie chodzi o to. przecież równie dobrze można kupic 1.8T VAG-a i go dłubać bo jest potencjał albo jakies inne :D ale to nei to samo co JDM :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie no nie przesadzaj VAGA w życiu ,,

 

i tego się trzymajmy do końca :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jakby darmo dawali ,,,

 

Mi spasowała V40 stka bo to był kompromis auta kombi do pracy i na wyjazd i projekt do zabawy w jednym .

Miałem kupić 200sx a ale strasznie to malutkie jest i praktycznie do zabawy tylko

 

Myślałem nawet by sobie za granicy przywieść 240 sx a swapowanego na DEHa koleś chciał 5.5Tysiąca $   i to była dobra cena

 

Ale z tego co wiem to to auto jeździło więcej bokiem niż normalnie .choć w sumie po to jest ...

 

 

Myślisz coś konkretnie o suszarkach

 

co i jak bo wsumie można porównać nasze silniki do SR20 bo pojemność podobna

 

i konkretnie wiedział byś jakie Ci potrzeba wtryski turbo IC itp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suszara to na razie plan, niech młody się oswaja z prędkością i moca :D teraz pójdzie wydech i wałek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też, no ale czas zapitala, kiedys jeździło się rowerami albo autobusem na spoty a teraz każdy ma jakąś furkę, :D młody ostatnio pojechał na koszlaiński spot miłośników motoryzacji czy jakoś tak, no i sie okazało, że ja to dziadek już przy tych co przyjeżdżają :D ehh gdzie te rowery i autobusy, czas zapitala :D tez zaczynałem od malucha :D przetoczony zamach itd. no ale jednak to był tylk maluch :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...