Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Montaż LPG w aucie DIY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

plan nadal jest na 200sx :D to jest kupione do zabawy i nauki :D dla młodego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wybierasz się gdzieś w naszą okolicę, może przyleciałbyś tą N15 ^^

Nocleg będziesz mieć u mnie zapewniony, labradora też możesz wziąć, będzie 2x ADHD :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :D jak będę jechał to dam znać jak zwykle :D no ale raczej swoim autobusem :D chyba jestem już za stary na takie długie podróżowanie blisko asfaltu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

AGIS działał, ale ustawiony tylko na automacie zaczął coś kuleć i nie miał powera :D a jak wiadomo power to podstawa :D

dlatego do auta wleciała nowa OPTIMA 2015-05-31 13.16.54.jpg no i również zawitał na pokładzie 2015-05-31 17.10.32.jpg na razie wystrojony gazik bo czasu brak :D i trzeba cos jeszcze dłubnąć przed zapłonem :D 

nowa Optima szybciej zbiera mapy, wstawianie korekty po obrotach podąża za kursorem czyli już nei musimy zaznaczać i śledzić gdzie jest tylko klikamy :D i jeszcze parę udogodnień :D 

Po pikniku wchodzi na montaż Madzia3 i Renia wszytko z OBDII czyli zobaczymy jak wygląda mapowanie po ELM-ie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co jak tam ogarniasz świnika bo fakt faktem sporo można samym zapłonem zrobić

 

Będziesz jechał z zapłonem na -

 

nie śledzę ostatnio LPG forum ale widziałem ten przelicznik sondy lambda na AFR mają własny wskaźnik pracujący w zakresie 0-5V 10 -20 AFR można by podpinać pod instalację przynajmniej w techu logowanie do osc AFR i to było by fajne choć na żywca można równie dobrze wprowadzać korekty po obrotach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano będzie zabawa teraz jak znowu będzie czas :D 

musze sobie wyprowadzić z zegara kabelek i ewentualnie podpiąć :D ale jakoś mi sie nei chce na ten czas bo jak Optima odpali na ELM-ie to w sumie po co?? :D 

tam forum już leci na ..................... nawet nei chce się czytać ani pisać 


no i poliuretany zamówione na przód :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masz zabawkę wsumie ,,,

ano takie było założenie 

no i dzisiaj wyjęte z paczkomatu :D 2015-06-03 13.03.19.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Wracając do tematu montaż LPG w silniku QR2.0DE w którym miejscu podpiąć się z sygnałem obrotów (tam jest cewka na cylinder )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...