Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Robimy Klubową ZMOTE, potrzebne części (zawsze czytaj pierwszy post)


ceniakenzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów i koleżanki,

ze względu na to że wszystkim nam zostało trochę części od naszych Terenówek

które leżą i się kurzą w garażu.

Na ostatnim zlocie wymyśliliśmy że można by było je zebrać do kupy i zrobić pierwszą w Historii

KLUBOWĄ ZMOTE

którą każdy klubowicz który dał swój wkład mógł by się przejechać. 

 

 

W tym temacie będziemy pisali jakie części mamy w domu

i które możemy oddać by przyczynić się do powstania 

(i tu wspomnę jeszcze raz) 

PIERWSZEJ W HISTORII KLUBOWEJ ZMOTY

 

:D

 

w pierwszym poście będę uzupełniał kto co ma, 

po jakimś czasie się dowiemy czego jeszcze potrzeba i czy jest to w ogóle możliwe do zrealizowania 

 

LIsta : 

 

Ceniakenzo 

pół ramy przód, przednie zawieszenie ( drążki skrętne, wahacze, amortyzatory, piasty, tarcze, przeguby wewnętrzne, zewnętrzne z półośkami), zbiornik paliwa od 2,7l diesla  i chyba ale muszę poszukać tylne sprężyny, 4 alufelgi 15" z oponami AT 31x10,5

 

Lemmy69 

Reduktor, Nadwozie z deską rozdzielczą i kierownicą, Wiatraki do chłodnicy, Silnik do naprawy 3.0 V6

 

Gruby357

Tylna kanapa z pasami, felgi stalowe 15"

 

Dziarus

Radio, Dolne sworznie, cylinderki hamulca tył, trochę polibuszy, przedni kangur 

 

Dario88

Tylny wał napędowy , szczęki 

 

Diabeł

- Zestaw naprawczy szczęki hamulcowej – niekompletny nowy zestaw TRW SFK 256 oraz używany, ale dobry.

- Czujnik temperatury płynu chłodzącego FAE - Numer: 33110 – nowy Numery producentów NISSAN : 22630/44B10/22630/71L00/22630/99B00/22630/99B10
- Czujnik temperatury płynu chłodzącego Bosch 572

 

Dymion620

2 opony 265/70 r17 at

 

Grzmot

chłodnica od patrola 2,8 TD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reduktor

kultowe !!! nadwozie tzn. blacha bez wnętrza ale z deską rozdz.

... kierownica !!!

i potężne dual wiatraki do chłodnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł fajny , ale wymagający samozaparcia będę dopingował :showoff: . 

hmmmm co mam mam radio orginał do t2  :punk: , dolne sworznie przedniego zawieszenia krótkie nufka  .Jakieś cylinderki ,sprężynki itp tylnego hamulca , trochę polibuszy to pozostałości po moim nieodżałowanym kingcabie  :(

A i jeszcze wypasiony chromowany kangur przedni bulwarowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co że tak na poważnie ... ? czy enzo podstepnie szukasz sponsora na swój remont :P

 

ile by gratów nie uzbierał to i tak musi być jakas zrzutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co że tak na poważnie ... ? czy enzo podstepnie szukasz sponsora na swój remont :P

 

ile by gratów nie uzbierał to i tak musi być jakas zrzutka

hehehe :D 

no pomysł wydał mi się fenomenalny, a właśnie dzięki temu że muszę zrobić u siebie remont to zostanie mi mnóstwo części :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np: ja mam blisko do olkusza to pomarudzę im i może załatwię jakieś polibusze za reklamę na zmocie i na swoim aucie, pomysły będą się rodzić szybko. Każdy ma jakieś możliwości tylko chęci są potrzebne :showoff: :showoff: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę rządził się czyimś, ale u Daniela też jest zdrowy przód ramy ... z tej Tomkowej też by przód odzyskał może :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem widzę...

 

jak checie rzeźbić zmotę to potrzebujecie mosty z parcha... mocniejszy silnik... inne przeniesienie napędu na innych przełożeniach... zawiechę na większym skoku itp

 

inaczej to nie będzie zmota tylko składak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaby to najtrafniej ująć? ... ramy w terrano z wiekiem samoistnie adaptują się do zmoty, no może z 20 cm za daleko się posuwają  :D

trzecią kanapę? zmotę budujemy, zmotę ... a nie Ikarusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja to widzę tak, rama, koła, silnik, fotel, kierownica i okulary z wycieraczkami :P" Takiego diabła mam w robocie jako wyciągarka, rama i podwozie ze Stara a silnik z Mercedesa tylko zawiecha na sztywno jak w gokarcie, jak nie zapomne to zrobie fotke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...