Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Connect 1


joker149
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może on ma takie obiektywne odczucie i poziom bezpieczeństwa u niego wzrasta słysząc komunikaty po polsku,wydaje mi się że ja też bym tak zareagował.Czułbym się swobodniej w drodze,co nie znaczy że do navi trzeba mieć odrobinę dystansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem. Założyłem konto na You+Nissan wszystko gra ale nie mogę wejść na nissanconect nie wiem czy to jest jeden login i hasło czy jakieś daw trzeba mieć ? Jak siedziałem w aucie to mogłem wejść tylko do NC jako gość gdy wpisywałem login i hasło to wyskakiwał komunikat że jest login lub hasło błędne. Czy ktoś wie jak to zrobić żeby działało ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Ty byłeś u nich osobiście autem czy wysyłałeś im kartę pocztą czy też całą nawigację.

Witam

Oni osobiście przyjeżdżają do każdego ,tak jak w moim przypadku czekałem kilka dni.Te kilka dni to pewnie zbierają zamówienia w danym regionie,żeby nie musieli  jechać  kilkaset km dla jednego samochodu.Ta firma ma siedziby w Trójmieście i Łomży,dlatego południe Polski czeka dłużej.Ale stwierdzam jeszcze raz ,że warto i nie jest to reklama ale fakt.Jedyna jak dla mnie niedogodność to to,że lektorem jest głos kobiety-przyzwyczaiłem się do Hołowczyca.pzdr

Da się złamać NC, nie takie rzeczy hakują. Ta firma to 'uczymy auta polskiego', widziałem ich na youtube ale cennik mieli z kosmosu, zwłaszcza że tak na prawdę tylko wgrywają soft, nie trzeba się przy tym narobić. Inny filmik widziałem również na youtube, jakiś haker z Rosji, miał wgraną jakaś inną nawigację, równoległą z fabryczną.

Dali by lepszą cenę za wgranie języka do NC to by się więcej osób zdecydowało, lepiej by na tym wyszli.

Wysłano z Nokia Lumia 925

 

Nie zlamal żaden haker nc tylko miał podpięty inny system pod wyświetlacz connect wiec. A ta firma z tego co widze to tylko podmieniają pliki głosowe w nc wiec nie dłubią w oprogramowaniu za głęboko.

gdyby to było takie proste to byłoby więcej ofert spolszczenia NC zwłaszcza,że po kupnie mojego Qashqaia od razu zacząłem szukać intensywnie sposobów pozbycia się obcego języka.Przy okazji napotkałem w necie multum takich poszukiwaczy jak ja.Po wielu tygodniach dano mi namiar  na tą firmę ,która zaspokoiła moje życzenie.Dziwne,że jak to takie łatwe i przy takim popycie na tę usługę,przez tyle lat istnienia NC tylko oni potrafili to złamać-przecież to czysty zysk i nie trzeba się narobić.A tak przy okazji spolszczona jest nie tylko nawigacja ale też np.menu telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam łamacza i rozmawiałem z nimi na ten temat.Dali mi delikatnie do zrozumienie ,że nie jest to nie możliwe,ale się nie podejmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że trudne do zrozumienia jest - wydać 800 zł po to żeby usłyszeć kilka słów po Polsku. Nawet ktoś nie znający języków obcych na poziomie chociażby podstawowym (w co dziesiejszych czasach też trudno zrozumieć) nauczy się (zapamięta) klika słów po jednej może dwóch krótkich trasach. W końcu to nie powieść napisana przez Shakespeare tylko: w prawo; w lewo; pierwszy, drugi, trzeci zjazd ...

Znam j.angielski w stopniu może mniej niż dobrym i za diabła nie mogłem korzystać z usług lektora,pewnie jestem mało zdolny albo słuch mam słaby.

A ja szukam łamacza i rozmawiałem z nimi na ten temat.Dali mi delikatnie do zrozumienie ,że nie jest to nie możliwe,ale się nie podejmą.

Jak widać jest to możliwe ale dla doskonałych fachowców

wojtek_kca zagadaj z nimi żeby wpadli na Śląsk wgrać kolegom z forum Nissana, może się zbierze ekipa. Ja jestem zainteresowany ale nie w takiej cenie, zwłaszcza że angielski znam :)

Nie trzeba pośredników-ogłaszają się na Allegro.Co do ceny to próbowałem coś ugrać ale niestety nie dali się tknąć.Nie mają konkurencji to i cenę trzymają,pewnie niemało czasu,trudu i pieniędzy władowali by złamać NC więc stąd te 800 zł.Ale z drugiej strony przecież oferta Nissana za kartę SD obcojęzyczną /najnowszą/ to chyba ok 1000 zł więc dziwię się niektórym komentarzom,że te 800 zł to zdzierstwo.Taką samą na Allegro można dostac na Allegro za 500-600 zł,czyli suma sumarum tyle co ta polska wersja/od 800 zł odjąć ok.200 zł ze sprzedaży za tą którą miałem w samochodzie =600 zł/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny za polską wersję to można powiedzieć że stoi w miejscu. Już dwa lata temu, jak ich znalazłem (link podawałem w drugim swoim poście w tym temacie), tyle sobie cenili. Co do przełamania NC to chyba są z tym problemy, bo kilka lat temu jak aut z tym systemem było niewiele w kraju, za wcześnie było o tym mówić. Ale obecnie gdyby ton było możliwe to podejrzewam, że dla samej satysfakcji by przełamać zabójcze ceny Nissana, ktoś by to zrobił. Ale jak na razie nic się w tym temacie nie dzieje. Jak w 2012 roku pytałem Nissana dlaczego nie ma w NC wersji polskiej odpowiedziano mi, że za mało na nasz rynek takich aut jest sprowadzanych zaś kartę z aktualnymi na tamten okres mapami zaproponowano mi, w ramach promocji,  za 750PLN.

Edytowane przez TESTER 1956
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co roku jestem w Rewie,zajadę do chłopaków,może za dobrą opłatą jeżeli mają NCII złamane ,dadzą się namówić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam kolegów i koleżanki od jakiegoś czasu też chodzi mi po głowie nauczenie nawigacji polskiego no i oczywiście nowe mapy pare dni temu dzwoniłem do firmy  w Rumi tak jak koledzy pisali 800 zł.bez negocjacji, ale wczoraj znalazłem firmę NAVI-TECH firma mieści się w Pile i Wyrzysku dostałem dzisiaj mejla że jeżdżą po całej Polsce koszt 500 zł. jednak znalazła się konkurencja pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja dostałem od nich taką ofertę za 500zł:

 

- aktualizacja map do 2014/15

- język polski w menu

- 1 dodatkowa aktualizacja map w w/w cenie

 

Jestem coraz bardziej skłonny do aktualizacji, głównie ze względu na nowe mapy, bo dobrze mi się jeżdzi na nawigacji Nissana, a komunikaty po polsku + polskie menu to dodatkowy atut.

 

Czy ktoś z Was z okolic Sosnowca byłby zainteresowany aktualizacją? Myślę że przy 3 osobach (łącznie ze mną) udałoby się wynegocjować rabat do 400zł.

Edytowane przez monkahead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam kolegów i koleżanki parę dni temu przyjechał do mnie Pan z Navi techu ok.20 minut pracy i za 400 zł. nawigacja i menu po Polsku najnowsze mapy ( Polski i Europy)oraz 1 aktualizacja gratis jak na razie wszystko działa Pozdrawiam


Jeśli chodzi o cenę to mnie poinformowali że to zależy od oprogramowania w nawigacji a jest tych oprogramowań 6 ja się załapałem na 400 zł. ale może też być 500 i to nie zależy od tego w jakim mieście mieszkasz bo oni jeżdzą po całej Polsce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o cenę to mnie poinformowali że to zależy od oprogramowania w nawigacji a jest tych oprogramowań 6 ja się załapałem na 400 zł. ale może też być 500 i to nie zależy od tego w jakim mieście mieszkasz bo oni jeżdzą po całej Polsce 

 

Dobrze wiedzieć bo jestem zainteresowany aktualizacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Czyli nie da się do NC wgrać na karę SD inne mapy bo nie zatrybi ? czy nikt nie próbował ??

Słyszałem że ponoć AUTOMAPA chodzi i NC ją czyta ale czy to prawda.

Ciekawy jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem aby była taka możliwość. A gdyby takowa była zapewne było by o tym głośno zarówno w sieci jak i na tym forum. Jeśli tak słyszałeś to drąż temat u źródła a może będzie przełom w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Kiedy zazwyczaj wychodzą nowe mapy do Nissana? Chodzi mi konkretnie, kiedy można się spodziewać mapy na 2017? Chciałbym w końcu zaktualizować swoją nawigację, jednak jeżeli za miesiąc ma wyjść nowa mapa, to wolałbym się wstrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu już bym nie lądował się w seryjną nawigację. Założyłem w swoim qq radio od chińczyka za 110$ ( gratis karta pamięci z igo + kamera cofania) i wszystko śmiga aż miło. W każdej chwili mogę zaktualizować mapy lub nawet zmienić na AM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu już bym nie lądował się w seryjną nawigację. 

 

ja również 

nawet nie zamierzałem kupować i nie drążyłem jakie koszty.

wolę niezależną navi 

mapy za free przy każdej aktualizacji 

i przede wszystkim pasuje do każdego samochodu :) :) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem radio na Ali. 11 listopada był jakiś dzień wyprzedaży i cena była niższa. Dodatkowo w zestawie była nawigacja, kamera cofania i wysyłka Dhl z Niemiec. Radio po 5 dniach było u mnie.

Mimo, że jest na winCE, to dla mnie jest to wystarczający model i jeszczę muszę dodać, że sterowanie z kierownicy działa bez problemu.

 

 

 

https://pl.aliexpress.com/item/Samochodowy-odtwarzacz-DVD-GPS-Bluetooth-kamera-PC-2-DIN-uniwersalny-dla-dla-nissan-Qashqai-X-TRAIL/32668690712.html?spm=2114.010208.3.162.lJgJtm&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_1_116_10065_117_10068_114_115_113_10000009_10084_10083_10080_10082_10081_10060_10061_10062_10056_10055_10037_10054_10033_10059_10032_10099_10078_10079_10077_427_10103_10073_10102_10096_10052_10050_10051%2Csearchweb201603_9%2Cafswitch_5&btsid=a80dd7dd-9ab8-4b1c-b811-83d122af445d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

horte , aż nie mogę się powstrzymać 

..."a nie mówiłem"....tego trzy lata temu  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...