Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zmiana jezyka polskiego w komputerze pokladowym i w navigacji


adczy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam od niedawna jestem posiadaczem Juka i chciałbym wgrac do niego jezyk polski i moje pytanie czy i gdzie można to zrobić   

 

 

 

komputer pokładowy spolszczenie

navigacja wgranie narratora jezyk polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby i tu;

http://www.uczymyautapolskiego.pl/produkty/nissan.html

Życzą sobie za to 800PLN, robią to na miejscu u klienta a aktualizacja roczna kosztuje 200PLN. Na forum przy każdej marce w której występuje Nissan Connect (QQ, Note) są tematy, można powiedzieć dogłębne,  z tym związane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ale, rozpisz się trochę kolego Pasik, bo samo,  lakoniczne, naciągacze nie wystarczy. uzasadnij swój pogląd, tak by inni, poza Tobą, wiedzieli w czym rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam Kolegów

Jezeli ktos chce wgrać Polski język i Polskiego Lektora do Nawigacji LCN1 to moge dac na priv namiar na kolesia który mi wgrywał wczoraj do Juka . Cena jak dla mnie bardzo atrakcyjna .Dodatkowo mam zaktualizowana mape do 2016 roku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez pojęcie cena, jak dla Ciebie, bardzo atrakcyjna...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez pojęcie cena, jak dla Ciebie, bardzo atrakcyjna...??

400 zł za PL Menu + Lektor i mapa na karcie SD 2016 rok . Mam wszystko w cenie mapy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, ja również w tym temacie. Czy ma ktoś namiary na kogoś z okolic łodzi kto wgra i zaktualizuje

mapę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.uczymyautapolskiego.pl  ja dzwoniłem tutaj i do Kaśki chcą 600zł - zbierają zamówienia z danego regionu i przjeżdzają na miejsce pod dom klienta

gość mówił że zmieni język tylko w nawigacji w zegarach nie idzie w cenie jest zmiana języka i aktualizacja mapy całej europy na rok 2016

co do późniejszych aktualizacji to kto chce za rok czy dwa to 200 zł i tak jest taniej niż w serwisach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 zł za PL Menu + Lektor i mapa na karcie SD 2016 rok . Mam wszystko w cenie mapy .

Daj kolego namiary na tych magików..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dla informacji jutro przyjeżdza do mnie gość z NAVITECH koszt wgrania polskiego - napisy,lektor,aktualizacja mapy 2016 cała europa  400 zł na miejscu pod domem 20min roboty

jutro wieczorem napiszę jak to wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nawigację komputera się nie da już próbowali ale bez skutku ale była PROMOCJA namówiłem ojca bo też ma Kaśkę i z 400 zł zrobiło się 300 zł robota zajeła 20min wszystko śmiga jak ta lala

mapa 2016 + punkty poi i ten głos polskiej laski z dużym biustem :) jakby ktoś chciał to polecam www.nawigacjefabryczne.pl  gość bardzo sympatyczny zresztą z mojego miasta numer do gościa 512 260 044


a miałem napisać jeszcze że następna aktualizacja jak wyjdzie koszt 50 zł a jak pytałem w firmie Uczymy auta polskiego to chcieli za usługę - spolszczenie  600 zł i każda aktualizacja 200zł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...