Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Pierwszy przegląd i następne.


suszara
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam do Was pytanie - w czwartek jadę na drugi przegląd QQ - nie biorę żadnych swoich materiałów, przegląd jak zawsze robiony w ASO na ich materiałach i zgodnie z ich procedurami. Pan mi powiedział , że koszt przeglądu to 914 zł .

I moje pytanie - czy jeżeli posiadam kartę lojalnościową You+Nissan czy jak tam ona się nazywa :) ) to czy jakaś zniżka się należy ?

dzięki z info 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy się i jeżeli "pan"odpowiedział Ci sprawdzając w kompie Twój pojazd to masz to już ze zniżka,jeżeli nie to być może 5% ceny urwiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy się i jeżeli "pan"odpowiedział Ci sprawdzając w kompie Twój pojazd to masz to już ze zniżka,jeżeli nie to być może 5% ceny urwiesz.

Dzięki Jacek
Ty masz już nowego QQ 1,6 ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam dostać dokumenty do rejestracji...a mój dalej w serwisie  :D już 2 tygodnie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako stary i zgorzkniały dziad zdziwion żem jest, że po barwnych perypetiach wierny marce pozostałeś. Bo wszak mędrcy godają, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Jednakże Ty jeszcze starszy dziad więc pewnie wiesz lepiej. :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, colins napisał:

Jako stary i zgorzkniały dziad zdziwion żem jest, że po barwnych perypetiach wierny marce pozostałeś. Bo wszak mędrcy godają, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Jednakże Ty jeszcze starszy dziad więc pewnie wiesz lepiej. :D;)

Ja jestem ciekawy co to za pani siedzi w tym serwisie, że Dżak tak chętnie tam auta zostawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colin
Jakbyś miał dostać za połowę ceny też byś się nie zastanawiał.
No i przeciez do tej fajnej babki by już nie jeździł.
Sam widzisz :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Thunder napisał:

Ja jestem ciekawy co to za pani siedzi w tym serwisie, że Dżak tak chętnie tam auta zostawia.

Kurna...jak powiem,że siedzą sami faceci to bydziecie godać żem jest LPG czy tam inne LGB...

 

1 godzinę temu, colins napisał:

Jako stary i zgorzkniały dziad zdziwion żem jest, że po barwnych perypetiach wierny marce pozostałeś. Bo wszak mędrcy godają, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Jednakże Ty jeszcze starszy dziad więc pewnie wiesz lepiej. :D;)

Bo jożech nie jest zgorzkniały :D  i godajom,że wiara cuda czyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz  wysluchałem Colinsa to  myślę , że ... Jacko dobrze byłoby " ujawnić się " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwszy przegląd po zniżkach - 280 PLN. Moje filtry i olej. Reprograming ECM + oprogramowanie radia. Ktoś wie co to "zestaw przeglądowy ZP 10" - 13,02 PLN?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno czyściwa i inne pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowe materialy w ASO przy pierwszym przegladzie kosztowaly 335zl zas przy drugim 590zl. Duzo czy malo?

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna cena na pierwszy masz olej podkładka miski i filtr +robocizna czyli roboto godzina serwisu u jednych jest 0.5 lub 1 godzi na drugi to samo +filtr powietrza i kabinowy to możesz kupić sam zawsze parę groszy zostanie

Edytowane przez listomek2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie odbyłem dzisiaj  pierwszą wymianę już po 1000km(co prawda 1300 miałem) koszt 479 zł ale nic nie płaciłem bo miałem w gratisie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię tych chłopaków :D

A tak na serio,To jesat w książce nawet wpisane że po lekkiej docierce wymienić oleum.

 

Dodam jeszcze że po wjeździe na serwis,mechanicy chodzili i oglądali co jest dołożone...chyba zakłady robili bo jeden zgadł wszystko.... :D

Powiedział,że stawiał na relingi ,gniazdo  ,siłowniki pod machą i wyłączenie SS...tylko z tym ostatnim nie trafił :D I ani słowa nie padło o utracie gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zasade ze wykonuje to co jest wymagane i nic wiecej. Opcje co uszczuplaja portfel nie maja sensu. Nie zakladam tez ze bede jedzil tym samym autem wiecej niz gwarancja co daje w sumie 5 lat.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pytałem specjalnie w 2 ASO.
W żadnym z nich nie chcieli wymieniać po "docierce".
Tak więc ww wrześniu minie 20k
Więc zawitam na 1 serwis.
Generalnie na razie dodatkowych problemów nie mam.
Więc przedstawie ceny i relacje za 2 mce

Ps Jako.
Nie było cię nad morzem ostatnio?
Widziałem twojego hehe na północy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Brzyk napisał:

Ja pytałem specjalnie w 2 ASO.
W żadnym z nich nie chcieli wymieniać po "docierce".
Tak więc ww wrześniu minie 20k
Więc zawitam na 1 serwis.
Generalnie na razie dodatkowych problemów nie mam.
Więc przedstawie ceny i relacje za 2 mce

Ps Jako.
Nie było cię nad morzem ostatnio?
Widziałem twojego hehe na północy.

Dopiero będę od 12...go.

Ja wręcz dostałem voucher na darmowy przegląd olejowy po 1tys,więc dziwna jest polityka ,czy to serwisów,czy Nissana???

 

16 minut temu, stasziek napisał:

Jacek, zmieniles QQ na J11b?:)

 

Dokładnie i to 1.6 dig-t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...