Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

O pielęgnacji aut


myszorek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no całego mu to ja nie opitoliłem- dach i maskę mu zrobiłem na bogato a on resztę :devil:

A wiesz że mu już musiałem mu zmieniać H7 bo przykulał że sobie zmieniłem i dają fest, to przecie on gorszy nie może być ja pier................

 

Ale na poważnie jak ktoś parkuje na dworze to nie ma lepszego wosku jak Collonite 845!

Woskujesz 2 razy na Wiosnę i przed Zimą trwały niesamowicie na samolotach utrzymuje się 2lata  a tam to się najebią aby nawoskować!

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten Collonite 845 to gdzie kupujesz ? Czy to Twoje zapasy z 'lotniska ".

Dobre uczynki należy robić i te dla  teścia też ... bo będą się podwójnie liczyć !  ;)

Szkoda ,że nie jesteś moim zięciem ... :D :D :D

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie musiał ciągle używać języka z pod budki z piwem, w celu podkreślenia tej fachowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie musiał ciągle używać języka z pod budki z piwem, w celu podkreślenia tej fachowości.

 

:spoko:

Jak będzie rozrabiał - założymy Mu blokadę na koła ;)

 

Edku - miej się na baczności - Wielki Brat patrzy..... ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Civica tam to dopiero rysowała się szybka dramat zakaz patrzenia bo wypala jak bazyliszek

Czy mówisz przypadkiem o UFO? Też miałem i z szybką faktycznie był dramat.

 

Edek01 pewnie przeczytał napis na opakowaniu, tylko że nie za bardzo dokładnie. Marine, aeronautical and industrial use.

Chociaż sam wosk w swoim przedziale cenowym faktycznie dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten Collonite 845 to gdzie kupujesz ? Czy to Twoje zapasy z 'lotniska ".

Dobre uczynki należy robić i te dla  teścia też ... bo będą się podwójnie liczyć !  ;)

Szkoda ,że nie jesteś moim zięciem ... :D :D :D

Zapasy z Okęcia  :devil:

Na Alledrogo jest do kupienia!!!

Czy mówisz przypadkiem o UFO? Też miałem i z szybką faktycznie był dramat.

 

Edek01 pewnie przeczytał napis na opakowaniu, tylko że nie za bardzo dokładnie. Marine, aeronautical and industrial use.

Chociaż sam wosk w swoim przedziale cenowym faktycznie dobry.

Patrz do czego jest Colonite  

Myszorek celowo pominołeś pierwszy napis do czego to jest ???

AUTOMOTIVE!!

https://www.youtube.com/watch?v=vJv_cBgiQA0

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na poważnie jak ktoś parkuje na dworze to nie ma lepszego wosku jak Collonite 845!

Woskujesz 2 razy na Wiosnę i przed Zimą trwały niesamowicie na samolotach utrzymuje się 2lata  a tam to się najebią aby nawoskować!

sam uzywam 

Collinite Super Double Coat Wax 476s 9oz

i musze potwiedzic naprawde warty uwagi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszorek celowo pominołeś pierwszy napis do czego to jest ???

AUTOMOTIVE!!

Nie celowo, po prostu znalazłem coś takiego

post-89012-0-23180800-1424376248_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednych jest na drugich nie ma automotive ja mam na butelkach z automotive .

A już myślałem że zaraziłeś się złośliwością  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ty Edek, ja jestem niespotykanie spokojny człowiek.
 

Edytowane przez myszorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, już nałożyłem, bo miałem jeszcze zapasy z poprzedniego auta, które też miało jasny lakier. Mój zestaw to:

- szampon - ValetPRO Concentrated Car Wash;

- glinka - Bilt Hamber Soft;

- cleaner - Dodo Juice Lime Prime Lite;

- wosk - Poorboy's World Natty's Paste Wax;

- tworzywa i opony - AngelWax ELIXIR - Dressing;

Nakładałem w sobotę, dzisiaj padało i ładnie cały kurz zszedł z lakieru. Postaram się zrobić fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poorboy's World Natty's Paste Wax fajny ale nie tak trwały na detergenty przy myciu, jak garażujesz to następny nałóż 476s zobaczysz różnice.

A maksymalna ochrona to 845 .

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze raz ostrzegam o myciu byle czym szybki zegarów nowego QQ. Słusznie zauważyliście kiedyś, że od samego patrzenia się rysuje. Ostatnio próbowałem ją doczyścić mięciutką mikrofibrą, a i tak już parę rys mam.

 Dziś chciałem wyczyścić szybke licznika  pierwszy raz bo mam tyle odcisków palców  widoczne  i jak tylko sie dobrze przypatrzyłem  nawet nie wycierając mam już troche rysek. Co za badziewny plastik. Tandetna jakość. W starym 15 latku nie mam takich rys widocznych co tutaj. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dziś chciałem wyczyścić szybke licznika  pierwszy raz bo mam tyle odcisków palców  widoczne  i jak tylko sie dobrze przypatrzyłem  nawet nie wycierając mam już troche rysek. Co za badziewny plastik. Tandetna jakość. W starym 15 latku nie mam takich rys widocznych co tutaj. :(

 

To sie chyba powinno dac jakos zapolerowac pasta. A co do rysek, mam auto od tygodnia, jakosc lakieru jest zalosna w warunkach zimowych, kamyki, piaskowanie. Przydalaby sie jakas powloka ochronna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie chyba powinno dac jakos zapolerowac pasta. A co do rysek, mam auto od tygodnia, jakosc lakieru jest zalosna w warunkach zimowych, kamyki, piaskowanie. Przydalaby sie jakas powloka ochronna.

Proszę szybciej dostaniesz to u siebie niż ja tu w Polsce ale znalazłem cenna Polska powala.

Do QQ może są już dostępne sprawdza warsztaty u siebie  :)

Jak byłem w Anglii to co 3 warsztat to montował !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem cos niedaleko i wyslalem zapytanie ale z tego co wyczytalem na forach trzeba liczyc sie z kosztem rzedu 3000 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no do mojej maska,reflektory,błotniki bez zderzaka bo fabrycznie oklejają! 

Krzyknęli 850zł z robocizną!

Zobacz ile u ciebie na pewno są serwisy co to robią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kiedys probowalem umyc na myjni bezdotykowej, ale po wyschnieciu auto bylo nadal brudne wiec zrezygnowalem i wiecej nie korzystalem.

Jakie macie skuteczne sposoby mycia na myjni bezdotykowej?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kiedys probowalem umyc na myjni bezdotykowej, ale po wyschnieciu auto bylo nadal brudne wiec zrezygnowalem i wiecej nie korzystalem.

Jakie macie skuteczne sposoby mycia na myjni bezdotykowej?

Myć na dobrej myjni, korzystałem z takich że równie dobrze mogłem auto oblać ze szklanki i efekt byłby identyczny,a byłem na takich gdzie mycie mikroproszkiem było tak dobre jak mycie gąbką. Spróbuj innej,może ktoś oszczędza na środkach po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...