Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QASHQAI J11 - numery katalogowe części, zamienniki


colins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 3.02.2017 o 20:20, mike12345 napisał:

Ja wymieniam kabinowy i powietrza co 2 lata/25-30tys.km i tak czesciej niz mowi ksiazka.

Moj filtr po 27tys.km mnie przerazil jak go zobaczylem. Wiec mysle ze 25-30 to zdecydowanie za duzo. Ponizej zdjecie filtra

P_20180507_193001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to aż taki drogi i tak trudny do wymiany element,że nie chce Wam się wymienić co roku na nowy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Aaliyah napisał:

Moj filtr po 27tys.km mnie przerazil jak go zobaczylem. Wiec mysle ze 25-30 to zdecydowanie za duzo. Ponizej zdjecie filtra

P_20180507_193001.jpg

No... nie masz się czym pochwalić. 27 to tak na zdrowy rozsądek trzeci filtr powinien być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cwale sie tylko nawiazalem do wypowiedzi wczesnie ze zalecane jest wymienianie co 25-30 tys.km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Aaliyah napisał:

Nie cwale sie tylko nawiazalem do wypowiedzi wczesnie ze zalecane jest wymienianie co 25-30 tys.km

Fakt, piszą swoje co ile wymieniać, ale looknąć mimo wszystko co jakiś czas nie zaszkodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę o dopisanie:

Skraplacz klimatyzacji dla silnika 1.2 DiGT - producent Nissens.  Numer katalogowy 940546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok! Tomi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ok! Zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gumowa wykładzina bagażnika KE965-4E0S0 (pasuje przed i po lifcie)

Termiczna osłona akumulatora 24431-4EA0A (pasuje przed i po lifcie, ale tylko dla akumulatora wielkości KE241-70E01-EF )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to wrzucić: mam problem z rejstracją w serwisie you + nissan , wpisuję wszystkie dane, akceptuję regulamin i ... nic .. wracam do strony logowania, na wskazanego e-maila nic nie przychodzi. Poradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecierpliwy jesteś.... do mnie przyszedł mail coś po dwóch tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, korzystał ktoś może że strony nissangenuine.com? Piszą, że mają oryginały dokładnie takie z jakich nasze samochody były zbudowane. Nie bardzo znalazłem ile kosztuje wysyłka do Polski, ale znalazłem np. świece zapłonowe za równowartość 40 zł. Mi ostatnio zrobili wycenę w ASO za świece 300 zł że zniżką 10%

Znalazłem jednak. 9 funtów w teorii, czyli razem jakieś 205 zł za oryginały jakie dają w ASO. 

Nie jestem pewny ale zestaw rolek które w 1,2wymieniają na 4 przeglądzie lub przy 80kkm to z wysyłką ok. 500 zł, w ASO mi z rzekomą zniżką powiedzieli 620 zł. 

Edit. Zbyt pięknie to wyglądało, znalazłem komentarze w necie i tak 3/4 negatywnych. :(

Edytowane przez tomkek1912
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Czy ktos wie ile potrzba płynu hydraulicznego (hamulce/sprzegło) do QQ J11 1.6 DCI? Chce wymienic cały płyn w układzie.

 

Dodatkowo czy mogę prosic nr katalogowe sprzegła, docsiku, dwumasa i wysprzeglika do tego silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojego 1.6 DCi są oryginały sprzęgła i docisku renault w śmiesznej kasie, czy warto brać, czy zakupić zestaw np LUK? (bo takie widziałem).

 

 

PS

Co do płynu hydraulicznego to oryginały Nissan sa po 1L, wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sprzęgła wybór należy do Ciebie.Nie ma reguły.Tak oryginał jak i zamiennik mogą służyć długo,lub szybko paść.....A skoro jest oryginał w dobrej cenie...

Co do płynu ,wystarczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nr dwumasa, kpl.sprzęgła + wysprzeglik do 1.6dci. Części dobrane w ASO

 

20190111_164242.jpg

20190111_164233.jpg

20190112_155455.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...