Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sprawdzenie auta po numerze vin.


kopek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry. Mam takie model od wczoraj z nr VIN SJNFCAJ10U2109111. Interesuje mnie wyposażenie co ten samochód ma i czy ma DPF?

Mógłby mi ktoś rozszyfrować po nr VIN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Mam takie model od wczoraj z nr VIN SJNFCAJ10U2109111. Interesuje mnie wyposażenie co ten samochód ma i czy ma DPF?

Mógłby mi ktoś rozszyfrować po nr VIN?

post-107231-0-54871800-1514562637_thumb.png

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Czy mógłby mi ktoś podać historię pojazdu Nissana QQ o numerze VIN SJNFDAJ10U2025370. Przymierzam się do zakupu tego samochodu i chciałbym go sprawdzić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN VNVK1400158813296  Interesuje mnie wyposażenie co ten samochód ma?

Mógłby mi ktoś rozszyfrować po nr VIN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

ma ktoś możliwość sprawdzenia nr VIN 5N1ED28T44C654309 ?

Jestem już umówiony na oglądanie, a to amerykaniec....

Pozdrawiam

Z góry wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

ma ktoś możliwość sprawdzenia nr VIN 5N1ED28T44C654309 ?

Jestem już umówiony na oglądanie, a to amerykaniec....

Pozdrawiam

Z góry wielkie dzięki!

Ogólnie z autami z USA jest ciężko o historię za free. http://carinfo.kiev.ua/cars/vin/nissan/vin_check?su=_ukbnq_w34m9 tu masz rozkodowany VIN możesz przed zakupem sprawdzić wyposażenie. Na portalach typu automo znajdziesz niewiele więcej :

https://zapodaj.net/579e4a28e2bc1.png.html

Edytowane przez Mmanio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry,

ma ktoś możliwość sprawdzenia nr VIN 5N1ED28T44C654309 ?

Jestem już umówiony na oglądanie, a to amerykaniec....

Pozdrawiam

Z góry wielkie dzięki!

99% samochodów ze stanów to tzw. salvage cars. A to oznacza, że mają dużą szkodę w historii. A co ciekawe, mają po kilka szkód na ogół wcześniejszych. Często jest tak, że na zdjęciach prezentuje się jedynie informacje o jednej ze szkód, a pomija się inne. Dlatego warto wykupić raport, tam na ogół jest wszystko.

Sprawdzałem 3 pojazdy ze stanów i never ever again.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć, czy ktoś mógłby na podstawie VIN mojego auta (SJNFBAJ10U1456788) udzielić informacji jaka jest to wersja wyposażenia?

 
Oglądałem różne materiały Nissana ale niestety nie mogę tego ustalić, a potrzebuję tej informacji dla ubezpieczyciela.
 
 
Z góry dziękuję!
Edytowane przez adimas1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć, czy ktoś mógłby na podstawie VIN mojego auta (SJNFBAJ10U1456788) udzielić informacji jaka jest to wersja wyposażenia?

 
Oglądałem różne materiały Nissana ale niestety nie mogę tego ustalić, a potrzebuję tej informacji dla ubezpieczyciela.
 
 
Z góry dziękuję!

 

Trafiłeś na auto sprzedane w Polsce. w sierpniu 2009 roku. Co do dilera co sprzedał pojazd to masz informacje w dokumentacji,która powinna być Ci przekazana przez poprzezdniego właściciela.

J10 urodził się 07/07/2009 w UK jak zwykle.

Kolor C30 cafe latte 

silnik MR20DE o numerze 797949 i przekładnia manualną 6cio biegowa.

Wersja TEKNA

CLASK W/TEKNA TRIM DHDL2 F/SILVER PAINTED DOOR HANDLE DWHL8 18 INCH WHEELS NAVI5 F/NAVIGATION WITH SD CARD PEDL2 ALUMINIUM PEDAL REGGL F/CEE ROOF5 F/FIXED GLASS ROOF RRAK2 F/ROOF RAIL

co do napraw to wachacze z przpdu poleciały i kampania jedna była w 2012 i przebieg wtedy to 30415 km

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej właśnie zakupiłem J 10 2,0 140 KM z automatyczną  skrzynią. Skrzynia jednak uszkodzona i czeka mnie wymiana jednak nigdzie nie moge znależć modelu skrzyni. Czy możecie mi go odczytać: SJNFBAJ10U1126699.

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
6 minut temu, lukasik napisał:

Co wiecie na temat SJNFEAJ11U1089232. Dziękuję.

http://carinfo.kiev.ua/cars/vin/nissan/vin_check?su=jwysw_chd8nb

Poza tym, jak wrzucisz w Google, to wyskoczy jakaś kampania serwisowa dla tego numeru.

Edytowane przez cezzar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2018 o 00:06, cezzar1 napisał:

http://carinfo.kiev.ua/cars/vin/nissan/vin_check?su=jwysw_chd8nb

Poza tym, jak wrzucisz w Google, to wyskoczy jakaś kampania serwisowa dla tego numeru.

https://www.autobaza.pl/zamow-raporty/SJNFEAJ11U1089232

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/23/2018 at 12:01 AM, lukasik said:

Co wiecie na temat SJNFEAJ11U1089232. Dziękuję.

Poza tym J11 sprzedany na krajowym rynku w czerwcu 2014r i orodzona 2 miesiace wcześniej.

Kolor szary KAD

Silnik sławetny 1,2L HRA2DDT. Manual 2WD. wersja Tekna

z dodatków to 19calowe felgi i pakiet techno i bezpieczenstwa.

Kampanie wszystkie wykonane. Napinacz wymieniony, akumulator też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry, jestem nowym użytkownikiem forum :)Chcę sprawdzić Almerę Tino vin VSKTBAV10U0180561 interesuje mnie przede wszystkim przebieg, możecie pomóc.

Z góry dziękuję

 

Edytowane przez Tina18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, Tina18 said:

Dzień dobry, jestem nowym użytkownikiem forum :)Chcę sprawdzić Almerę Tino vin VSKTBAV10U0180561 interesuje mnie przede wszystkim przebieg, możecie pomóc.

Z góry dziękuję

 

19go marca 2018 pojazd miał 179211 km czyli dość mało ja na 13latkę.

On 7/23/2018 at 12:01 AM, lukasik said:

Co wiecie na temat SJNFEAJ11U1089232. Dziękuję.

Kampani otwartej dla tego VINu nie ma. Ma wszystkie 4 wykonane.

Edytowane przez OsobaNN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, OsobaNN napisał:

19go marca 2018 pojazd miał 179211 km czyli dość mało ja na 13latkę.

No właśnie to mnie niepokoi ale 80% Tino z lat 2005-2006r ma przebieg poniżej 200 000km...dziwne to. którą stronkę polecisz żeby wpisać vin i będzie najrzetelniejsza informacja. Mam jeszcze datę 1 rejestracji i nr rejestracyjne niemieckie.

 

Gdzie sprawdziłeś ten przebieg bo w autobaza.pl nie ma przebiegu, w tej chwili sprzedający mówi że ma 177 000km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie te 80% przejechało przez magiczną zachodnią granice... a w PL tylko do 200 000 km się samochody sprzedaje więc przebiegi się zmieniają :). Pojazd z benzyna robi od 20 do 35 tys km rocznie.. czyli po 13 latach jest od 250 k do ponad 400 k km.  Z pojazdem na ON to jest można powiedzieć 2x tyle bo po co kupowac pojazd na ON ,któy jest droższy, kosztowniejszy w serwisie i ma spory podatek w DE jeśli nie robi się duuuużo km rocznie.    Z ciekawośći ile ten pojazd ma obecnie przebiegu ?

Jeśli nie wierzysz w podany przebieg udaj sie do ASO to może Ci powiedzą  ... nie mniej wyjdzie to samo. Trafił się pojazd z bardzo małym przebiegiem ja na tyle lat .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie sądziłem że będzie aż taki problem żeby odczytać numer vin Nissan QashQai. Chciałbym rozszyfrować nr vin SJNFEAJ11U2250593, najbardziej interesuje mnie miesiąc i rok produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minutes ago, MarekW1234567 said:

Witam, nie sądziłem że będzie aż taki problem żeby odczytać numer vin Nissan QashQai. Chciałbym rozszyfrować nr vin SJNFEAJ11U2250593, najbardziej interesuje mnie miesiąc i rok produkcji.

Pojazd urodzony 14go lutego :) 2018r.. i sprzedany kilka dni temu... pewnie tobie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...