Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Odma - czy jest rozbieralna? Przymiarki do montażu separatora.


kredens
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój patent w fazie testów.

Filterek zakupiony w Castoramie za 40 zł z wywalonym środkiem filtrującym

Dwie złączki, dwie obejmy i montaż na rurze od separatora.

Co z tego wyniknie zobaczymy po pewnym czasie.

Jak na razie same plusy, zbiorniczek przezroczysty i po napełnieniu  olejem łatwo go odkręcić i wyczyścić.

Koszt całkowity ok 60 zł, polecam - montaż b.prosty post-39549-0-53876300-1507314966_thumb.jpgpost-39549-0-99401500-1507314947_thumb.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój patent w fazie testów.

Filterek zakupiony w Castoramie za 40 zł z wywalonym środkiem filtrującym

Dwie złączki, dwie obejmy i montaż na rurze od separatora.

Co z tego wyniknie zobaczymy po pewnym czasie.

Jak na razie same plusy, zbiorniczek przezroczysty i po napełnieniu  olejem łatwo go odkręcić i wyczyścić.

Koszt całkowity ok 60 zł, polecam - montaż b.prosty attachicon.gif20171001_140001.jpgattachicon.gif20171001_135729.jpg

 

 

Daj Zn tak po 2-3k km jak działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chłopaki bez paniki z tym separatorem od Lublina mam w swoim X-ie zrobione na nim 70.000,3 zimy za nami i pełni rolę jak trzeba,po 2 latach wylałem 200ml z buteleczki ściekowej pod separatorem,śmiało zakładać bo te oryginały to porażka,wymieniłem na darmo i po 40.000km znów zaczęła pluć olejem w dolot a lało się z każdego połączenia,patent wykorzystałem też u szwagra w Renault Espace 2.0dci 175KM i też sucho w dolocie a tak kapało aż z intercoolera,na początku też obstawiałem turbinę ale najpierw warto sprawdzić tańsze podzespoły....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...