Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NASZE MICRY.......


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

masz na myśli ten czójnik wstecznego jak tak to wiedz ż osoba która kupiła micre moją starą zrobiła to u pierwszego lepszego elektryka za 100 zł mi chciel wsalonie potrącic ok :!: 450 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no więc tez jestem posiadaczem Micry K10, 1.2 LX LPG, od 5 dni !

Zadowolony na maxa, szczególnie jeśli chodzi o moc tego samochodu ( w porównaniu do Kaszla i Cinque , którymi jezdziłem wczesniej ;)

 

Chodziaż pare rzeczy jest do zrobienia , np bendix, aa i co najgorsze cos z odpalaniem mam nie tak , musze dłuuuugo krecić :(

ale jestem dobrej myśli, zrobi sie i mam nadzieje zrobi jeszcze kolejne 214 tys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to koper pogratulowac Tylko, wybrales dopsze;]. Moja jush mam niecaly miesiac i jest cool. co do bendixa to poczytajk w innych tmatach, ale jesli ci kreci i nieodpala to moze wymien se caly roruch.

 

pozdrawiam świat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapalasz na PB czy na lpg? musisz sie wczuć w samochód i podczas zapalania naciskaj lekko gaz, u mnie tez musialem sie przyzwyczaic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal systematycznie k10 na tym forum rośnie w siłę!!! Oby tak dalej... :D

 

Heh, to prawda,ale dziwne to jakos ..bo jezdzac po warszawie czesciej spotykam k11, k12, a naprawde bardzo rzadko k10. Ale to tylko moje odczucie... Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pwiem tak troche k 10 jezdzi ale głównie 1.2 zadko 1.0 a naprawde bardzo zadko superS, najwiecej jest k 11 ale guruje tu 1.0 16v ,natomiast narojiło sie k12 od czasu gdy zaczely sie promocje,i niezły nawet wypas standartowy jak na autko tego segmentu,

co do k 10 to moi rodzice mieli od nowosci pozniej ja nim troszke jezdziłem,powud małej sprzedarzy w Polsce k10 byl prosty długo sie czekało i cena nie nalerzała do okazyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rankiem zawsze odpalam na paliwie , wtedy musze troche pokrecic , ale rację masz ze to jest jeszcze po prostu brak wyczucia. Na gazie opalam w ciągu dnia i jest lepiej bo z reguły silnik jest ciepły i na dodatek mam cos w rodzaju ssania.

BTW jestem z Poznania i K10 na drodze jak na lekarstwo ....prawie wogóle , a rozglądam sie non stop :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rano zapalasz na pb, a na czym go gasisz? bo jesli rano zapalasz na pb to wieczorem zgas tez na pb. ja gasze i zapalam tylko na lpg- moze to nie jest za dobre dla silnika ale mój samochód benzyne widzi co kilka dni przez okolo 3 min. narazie nie mam zadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też juz jest wszystko ok. wystarczy po prostu przed odpaleniem zimnego samochodu parę razy nacisnąć na sucho pedał gazu i dopompowac benzynkę. A odpalam i gasze tylko na benie, jak samochód ma temperature to odpalam na LPG ( tak gdzies przeczytałem i tego sie trzymam :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich,

jestem szczęśliwą posiadaczką Micry SuperS z 1992r. Kolor czerwony, alumki, na benzynkę. Jeżdżę nią od około miesiąca i jestem bardzo zadowolona z tego autka, chodzi jak marzenie. Pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...