Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

chromowane oczka


kules
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Może ktoś z was widział na żywo, albo na fotkach (ja nie mogę NIC w necie znaleźć) jak prezentują się chromowane ramki na przeciwmgielnych z przodu w nocie po liftingu?

Mój notek jest czarniutki i tak się zastanawiam, czy takie rameczki (są w akcesoriach dodatkowych) poprawią mu twarz, a konkretniej wizualnie obniżą środek ciężkości przodu - w czarnym kolorze lakieru czarny plastik grila i wlotu do chłodnicy zlewa się w jedną całość ze zderzakiem i wzrok zatrzymuje się tylko na kloszach lamp, a więc wysoko.

 

Nie wiem czy efekt z ramkami w chromie jest ciekawy, czy nie, jak ktoś z was ma doświadczenia w tym zakresie to proszę o pomoc :rolleyes: . Ciekawe ile takie cuś kosztuje?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile takie cuś kosztuje?

 

 

Zobacz to: ramka na halogen

Ale rozumiem, że chcesz założyć przeciwmgielne. Jeśli tak, to temat już gdzieś był (może na konkurencyjnym forum) i nawet samochód był w kolorze czarnym. Ale jeśli chodzi Ci o sam efekt "chromowanych oczek", to możesz przecież pomalować na srebrny kolor same zaślepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ,zawsze mozna akrylem w spraju pociągnąć,efekt na pewno będzie taki sam jakby były oryginalne,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właściwie lakierem pociągnąć można, ale to już szczegół, czy wezmę oryginalne nakładki chromowane, czy lakierem pociągnę te co są - bo przeciwmgielne w moim egzemplarzu są i nie muszę ich zakładać. Te nakładki z alledrogo widziałem i nie jest to to samo co oferuje diler, wydaje mi się że takie nakładki były w notku sprzed face liftingu. Przy czym coś nie mam przekonania do lakierów dających efekt chromu - lustra, a tu taki efekt wydaje mi się, że jest konieczny, żeby komponował się z chromowaną listwą na grilu.

Moje wątpliwości nie dotyczą raczej skąd wziąć elementy tylko jak to będzie wyglądało na żywca - widział to ktoś gdzieś, choćby na fotce, bo obawiam się jarmarcznego wyglądu, a nie oto mi przecież chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie wyglądało, to Ci nie pomogę. Ale do note po liftingu, rzeczywiście bardziej pasuje chrom, niż taki matowy srebrny jak w starszych notkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C11450505_1.jpg

 

Link do aukcji

Nissan Note 1.4 ACENTA + PAKIET STYLOWY

 

W aukcji jest jeszcze fotka ze zbliżeniem.

Nie jest to czarny kolor o który prosiłeś, ale daje jakieś tam wyobrażenie, mi osobiście z tego pakietu stylowego podoba się listwa na klapie bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta listwa na klapie ma się nijak do całości,ale to moje odczucia,to samo z owiewkami....przyznam się ze sam się zastanawiałem nad ich kupnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta listwa na klapie ma się nijak do całości,ale to moje odczucia,to samo z owiewkami....przyznam się ze sam się zastanawiałem nad ich kupnem.

 

Owiewki może i w czymś pomagają, ale wyglądają (wg mnie) fatalnie - psują cały wygląd. A same szyby ja np. tak rzadko otwieram, że chyba w niczym by mi nie pomogły.

 

A przód z tym pakietem, wg mnie wygląda spoko. Ale czarny egzemplarz bez niego - chyba nawet lepiej;) ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta listwa na klapie ma się nijak do całości,ale to moje odczucia,to samo z owiewkami....przyznam się ze sam się zastanawiałem nad ich kupnem.

owiewki były bardzo praktyczne w autach bez klimy,ale teraz?no w sumie jak ktoś lubi jazdę z uchyloną szybą to zdają egzamin(szczególnie gdy pada deszcz)a co do listwy mi się podoba tylko że rzeczywiście jakoś nijak ma się do reszty <_< oczka widzialem na żywo z czarnym lakierem-bomba Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc :), szczególnie za te fotki z aukcji, bo na nich jest dokładnie to o czym myślałem.

Na dniach będę w okolicach dealera to rozpoznam temat dostępności i ewentualnych kosztów. A tak poza tym cena, nawet promocyjna, pakietu stylowego, w skład którego wchodzą takie ramki, jest z kosmosu, w ogóle te pakiety dodatkowe w notkach jakieś takie nijakie są i drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc :), szczególnie za te fotki z aukcji, bo na nich jest dokładnie to o czym myślałem.

Na dniach będę w okolicach dealera to rozpoznam temat dostępności i ewentualnych kosztów. A tak poza tym cena, nawet promocyjna, pakietu stylowego, w skład którego wchodzą takie ramki, jest z kosmosu, w ogóle te pakiety dodatkowe w notkach jakieś takie nijakie są i drogie.

jak to w nissanie,ale szczerze mówiąc to pakiet w którego skład wchodzi bagażnik(nie pamiętam czy to ten z oczkami)jak na nissana został całkiem możliwie skalkulowany.p.s widzieliście nowego nissana na bazie platformy notka?dla mnie ekstra zabawka dla młodzieży.no i silnik 1.6-

turbodoładowany z bezpośrednim wtryskiem paliwa - 190 KM i 240 Nm.

 

http://moto.onet.pl/1598020,2,artykul.html

 

http://carscoop.blogspot.com/2010/02/new-nissan-juke-crossover-revealed-in.html

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dzięki za pomoc :), szczególnie za te fotki z aukcji, bo na nich jest dokładnie to o czym myślałem.

Na dniach będę w okolicach dealera to rozpoznam temat dostępności i ewentualnych kosztów. A tak poza tym cena, nawet promocyjna, pakietu stylowego, w skład którego wchodzą takie ramki, jest z kosmosu, w ogóle te pakiety dodatkowe w notkach jakieś takie nijakie są i drogie.

 

Sorry za odświeżenie tematu, ale mam pytanie do Kulesa. I jak nabyłeś te oczka?

 

Te nakładki z alledrogo widziałem i nie jest to to samo co oferuje diler, wydaje mi się że takie nakładki były w notku sprzed face liftingu.

 

A sprawdzał może ktoś, czy te z przed liftu pasuja do Notea po lifice? W miom przekonaniu mogą pasować i mogą wyglądać znacznie lepiej niż te z pakietu stylizacyjnego - oczywiście po odpowiednim pomalowaniu.

Edytowane przez ranger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za odświeżenie tematu, ale mam pytanie do Kulesa. I jak nabyłeś te oczka?

 

Nie nabyłem. Przeszło mi z czasem a oryginalna czarna twarz podoba mi się coraz bardziej.

 

PS.

Zresztą nie tylko mi, strasznie dużo zauroczonych ludzi zagaduje mnie o notka a jeszcze więcej ogląda się za nim, ogólnie w mojej szerokiej okolicy notek to biały kruk i ludzie nie kojarzą tego auta. Dzięki mojemu egzemplarzowi zainteresowanie modelem znacznie się zwiększyło w okolicy i zaczynają się pojawiać nowe sztuki - powinienem dostać jakąś prowizję od producenta.

 

Jakbyś coś takiego założył do czarnuszka to bardzo chętnie zobaczę fotki i może się skuszę. Ostatnio bardziej po głowie chodzą mi aluski, ale nie mam chwilowo wolnych 1600 zł na MAK Monaco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, na chwilę obecną najbardziej intryguje mnie fakt, czy "ramki" do Note z przed liftu, nie pasowałyby do naszych. Wydaje się, że tak. Przy odrobinie chęci i dobrym malowaniu, efekt mógłby być lepszy. Rozglądam się - jak zobaczę na żywo jakiegoś z "oczkami", zrobię fotkę i odświeżę temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...