Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

kupię zegary, licznik


Gość pietia101

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pietia101

witam wszystkich.

szukam od dłuższego czasu zegarów (licznika) do mojego x trail (2002 rok diesel) może ktoś ma na ten temat informacje, dodam tylko że zegary od rocznika 2003 i powyżej już nie pasują inne złacza i wymiary. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka stronka w internecie zwana "portalem aukcyjnym"

Tam sobie można różne rzeczy kupić. Jest nawet wyszukiwarka (piszesz w takim okienku co chcesz i szuka czy jest coś takiego na sprzedaż)

Możesz np. wpisać zegary x-trail, albo licznik x-trail, nawet rybki akwariowe tam dostaniesz, gumowe lale, samoloty itp.

Albo możesz wpisać "x-trail części" i jak ci wyskoczą różne pozycje (czyt. aukcje) to możesz tam kliknąć i tam na pewno będzie kontakt do panów co częściami do x-a handlują- a już super jak z rocznika do 2003...dzwonisz do nich i pytasz się, czy nie mają może zegarów na sprzedaż??

To tak pokrótce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kupowałem parę części do 2003 jest to niedaleko Radzynia Podlaskiego tel.506982330 jeżeli Ci pasuje polecam. Wiem że wysyła też kurierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj też tu 609 63 89 70. Kupiłem tam wózek zawieszenia w bardzo dobrym stanie, może ma też zegary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...