Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mata grzewcza 12V


M@reS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Macie pomysł na fajną matę grzewczą pod zapalniczkę ?

Nie taką czarną derkę za 20-40 zł bo to szajs jakich mało i nie taką z funkcją masażu, bo w nich nie działa ani masaż ani grzanie.

 

Szukam fajnej, kolorystycznie i pasującej do foteli w Notku maty, która spełnia swoje zadanie........może coś Wam się rzuciło w oczy ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie spotkałem się z wielobarwnymi matami podgrzewającymi na 12V. Są czarne lub szare w różnych kształtach i cenach. A może coś takiego;

http://allegro.pl/mata-grzewcza-grzejna-pod-tapicerke-12-v-komplet-i4662794694.html    pod tapicerkę, nie widoczne a spełnia swą rolę, nie pamiętam czy w notku tapicerka jest na suwaki, gdyby tak było bez problemu dało by się taką matę ułożyć. Co do maty masująco grzejącej to mam taka w swoim. notku. Rzadko z niej korzystam ale to był prezent dedykowany do tego auta, by otrzeć łezki po podgrzewanych siedzeniach w cari. Ale trzyma się na oryginalnych gumowych paskach znakomicie i nie powiem przyjemnie masuje i dobrze grzeje. Przykrywa całe siedzisko i oparcie. A sterownik umocowałem na dźwigni hamulca ręcznego, tak że tez jest pod ręką. Zasilanie poprowadziłem ze skrzynki bezpieczników kabinowych pod tapicerką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Właśnie to oglądałem......mam pół-skórę i oparcie jest na suwaku nie wiem jak siedzisko.

Faktycznie było by cacy, a przyciski idzie zamontować obok dźwigni ręcznego.

 

Trzeba oblukać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem siedzenia i dobre wieści dla Ciebie. Siedzisko także się zdejmuje. Po stronie pasażera wystarczy odkręcić element zaczepiający siedzisko po opuszczeniu i jest możliwość, łatwego nawet, zdjęcia pokrowca. Po stronie kierowcy by zapewnić łatwiejszy, by nie uszkodzić,  dostęp należało by siedzisko zdemontować a zdejmują się podobnie. Najpierw trzeba to co zawinięte (tylna część siedziska) pod spód odpiąć a potem uważnie odpiąć, bo jest na zaczepy, osłonę plastikową, otaczającą boki i przednią część siedziska,  podważając ją od spodu siedzenia by odskoczyła i się zsunęła. I całość do góry.  Co do oparcia zejdzie bezproblemowo jedynie stoliczki, o ile je masz, trzeba zdemontować. A przyciski jeśli koło ręcznego nie masz ala półeczki-schowka to idealne miejsce bo tak fabrycznie nawet sa montowane. Tylko będziesz musiał z rozwagą otwory (o ile ich nie ma) wyciąć by nie przedobrzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...