Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Części zamienne


dzemik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Klocki hamulcowe - Textar .

 

Dwa rodzje:

 

1. Nr katalogowy : 2369801 Zestaw klocków, hamulec tarczowy

Numery użytkowe: 23698, 23699, 23698 160 0 5

Miejsce zabudowy: os przednia

Rozmiar obręczy koła: 17 cal, Szer. 1: 157 mm, Wys.: 58,5 mm, Grubość: 16 mm, Ostrzeżenie zużycia styku: z akustycznym czujnikiem zużycia, System hamulcowy: Sumitomo

 

2. Nr katalogowy : 2422701 Zestaw klocków

Numery użytkowe: 24227, 24228, 24227 165 0 5

Miejsce zabudowy: os przednia

Rozmiar obręczy koła: 16 cal, Szer. 1: 163,6 mm, Wys.: 54,1 mm, Grubość: 16,5 mm, Ostrzeżenie zużycia styku: z akustycznym czujnikiem zużycia, System hamulcowy: Tokico

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Filtr powietrza:

 

1. FRAM nr CA 8819

2.knecht nr LX 1596

 

K&N 33-2080 + potrzebny zestaw do czyszczenia filtra K&N

ale za to mamy zakup jednorazowy na kilkaset tys km wg producenta!:)

 

[ Dodano: Czw 11 Gru, 2008 07:02 ]

A możesz podać namiar na te kabinowe?

 

Filtry kabinowe - 2 szt! - MANN CU 2623

 

Filtr oleju MANN W 920/48 - dokładnie ten sam maja w serwisach tylko jeszcze jest dodatkowo napis NISSAN :diabel:

 

w/w oznaczenia filtrów mann - link do strony - nie ma jeszcze dostępnego filtra paliwa ale można sprawdzać

 

http://www.mann-hummel.com/mf_prodkata_eur...ktlg_subpage=02

 

zakupilem na przeglad 30.000 km - wszystko pasuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

OKAZUJE SIE ze producentem filtru paliwa do NAVARY D40 Z SILNIKIEM 2,5dci 171km jest firma KNECHT/MAHLE!

NISSAN tylko pakuje w swoje pudelka z numerem 16400EC00A a na filtrze jest numer KNECHT/MAHLE KL 440 / 6 !!! - sprawdzalem w Serwisie!

Wprawdzie serwisy juz zeszly z ceny 400 zl do 220 zl ale mozna kupic w INTERCARS filtr KNECHT na internecie za okolo 180zl!

podaje linka do sklepu internetowego INTERCARS:

http://sklep.intercars.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek
:D jak się okazało hamulce może mam i amerykańskie, ale klocki spokojnie pasują od pathfindera 4.0 litra przód ( koszt lucasy koło 140 zł ) jak i tył ( koszt koło 100 zł ), filtry kabinowe, oleju, powietrza też, aczkolwiek powietrza polecam jakiś naprawdę dobry bo będzie więcej palił i zamulony będzie na jakimś kiepskim - ja zmówiłem k&n bo dwa razy droższy niż oyrginał to na 4 wymiany niech starczy to będę do przodu... filtra paliwa nie ma bo jest w baku sitko wraz z pompką paliwa, a więc tylko wysoko oktanowe paliwo!!! i bez syfu! silnik jest na łańcuchu więc nie trzeba się martwić przez wiele mil :) pasek wielorowkowy w oryginalnym rozmiarze jest niedostępny w polsce, ale można bez problemu tam 3 milimetry zamówić dłuższy koszt koło 89 zł. a no i świece muszą być platynowe koszt koło 212 zł :diabel:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

OKAZUJE SIE ze producentem filtru paliwa do NAVARY <b>D40</b> Z SILNIKIEM <b>2,5dci 171km</b> jest firma <b>KNECHT/MAHLE!</b>

NISSAN tylko pakuje w swoje pudelka z numerem <b>16400EC00A</b> a na filtrze jest numer <b>KNECHT/MAHLE KL 440 / 6 !!!</b> - sprawdzalem w Serwisie!

Wprawdzie serwisy juz zeszly z ceny 400 zl do 220 zl ale mozna kupic w INTERCARS filtr KNECHT na internecie za okolo 180zl!

podaje linka do sklepu internetowego INTERCARS:

<a href="http://sklep.intercars.com.pl/" target="_blank">http://sklep.intercars.com.pl/</a>

Ja zamontowałem filtr paliwa Manna - wymaga zdjęcia przejściowki z oryginalnego filtra... no i mamy filtr czołowego producenta filtrów do diesli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pozwoliłem sobie zrobić mały tutorial w pdf`ie dotyczący wymiany płynów i filtrów w silniku 2.5 dCi(YD25DDTi). Dotyczy zarówno Pathfindera R51 jak i Navary D40 w automacie.

 

 

downloadq.png

 

http://www.sendspace.com/file/wrhha2

 

PS

Zamienniki ori oleju do Diesla 2.5:

Bez DPFa - Motul 8100 X-cess 5W-40

Z DPFem - Motul 8100 x-clean c3 5W-30

Edytowane przez seed
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak by ktoś chciał kupić 2 krzyżaki wału napędowego w cenie niższej niż 1 krzyżak w ASO to polecam firmę:

Welte Group i oddział w Mysłowicach.

 

Firma specjalizuje sie generalnie w wałach napędowych - nie tylko do Navary

 

Jak będzie ktoś zainteresowany to mogę na pw podać namiary.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Posiadam nowe piasty przednie, z czujnikiem ABS do NISSANA PATHFINDERA D51 , do aut z napędem 2WD i do 4WD.

Piasty są zamiennikiem, nie jest to oryginał NISSAN, jakościowo naprawdę naprawdę nieodbiegające od oryginału.

 

W ofercie posiadam bardzo dużo części eksploatacyjnych do tych samochodów.

 

KLOCKI, TARCZE, KOŃCÓWKI, DRĄŻKI, ŁĄCZNIKI, PIASTY PRZÓD, PIASTY TYŁ,

 

Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem 603-487-152 , lub na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Są już łączniki drążków stabilizatora w Intercarsie firmy MOOG coś koło 65 zł chyba detal. Gum na razie nie ruszam.

 

Gumy ruszyłem, zamówione w serwisie 23 zł sztuka.

Edytowane przez szczureczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Poszukuję sworzni wahaczy dolnych do D40 ewentualnie kompletnych wahaczy dolnych lewa i prawa strona.Pytałem w ASO to masakra! Ponad 2tysie za sztukę :| W dodatku stwierdzili że sam sworzeń nie występuje tylko cały kompletny wahacz :whistle: Ale jak wiadomo polak potrafi :dribble: Ma ktoś doświadczenie w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.mam navarę D40 z hartop SNUGTOP.Poszukuję do tego hardtopa tylnego spojlera.

Może ktoś wie gdzie mozna takie spojler kupić.

Bedę wdzięczny za każdą odpowiedż

biuro@am-pol.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszukuję sworzni wahaczy dolnych do D40 ewentualnie kompletnych wahaczy dolnych lewa i prawa strona.Pytałem w ASO to masakra! Ponad 2tysie za sztukę :| W dodatku stwierdzili że sam sworzeń nie występuje tylko cały kompletny wahacz :whistle: Ale jak wiadomo polak potrafi :dribble: Ma ktoś doświadczenie w tym temacie?

 

 

Sworznie po ok. 200, wahacze tylko oryginał dostepne 1350.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Szanowni,

wyciąłem z tego wątku posty typu kupię/sprzedam, które nic nie wnosiły do tematu części zamiennych (nr katalogowe, zamienniki, sposoby itp). Ciężko było znaleźć już tutaj jakąś konkretną poradę.

 

Od pojedyńczych sztuk jest dział Kupię/Sprzedam i tam proszę umieszczać ogłoszenia kupna i sprzedaży, tutaj doradzamy w tak, aby więcej osób mogło skorzystać doraźnie i na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Polecam aluminiowe oslony podwozia do Navara D40/Pathfindfer.Oslona aluminiowa (zamiennik Asfira) gr 6 mm wycinana laserem.cena 650 zl a w salonie okolo 2000 zl.

Tel 600 979537

 

W tej chwili mam oslone chlodnic i silnika (jedna oslona) a za okolo 2 tyg dostepna bedzie oslona skrzyni biegow i reduktora

 

Jak możesz to wrzuć foty, może coś z tego będzie

 

Fotki oslony.Nie wiem jak dolaczyc fotki w normalnym rozmiarze.Zainteresowanym moge przeslac zdjecia na email

post-50497-0-29562000-1322053061_thumb.jpg

post-50497-0-61546600-1322053094_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podpowiedz gdzie można kupić dobre zamienniki panewek korbowodowych do D22. Niestety ale na drugiej korbie puściła.

 

który silnik ?

 

OKAZUJE SIE ze producentem filtru paliwa do NAVARY D40 Z SILNIKIEM 2,5dci 171km jest firma KNECHT/MAHLE!

NISSAN tylko pakuje w swoje pudelka z numerem 16400EC00A a na filtrze jest numer KNECHT/MAHLE KL 440 / 6 !!! - sprawdzalem w Serwisie!

Wprawdzie serwisy juz zeszly z ceny 400 zl do 220 zl ale mozna kupic w INTERCARS filtr KNECHT na internecie za okolo 180zl!

podaje linka do sklepu internetowego INTERCARS:

http://sklep.intercars.com.pl/

 

specjalnie dla NKP - > http://motoapteka.eu/product.php?id_product=6264 niecałe 120zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Poszukuję sworzni wahaczy dolnych do D40 ewentualnie kompletnych wahaczy dolnych lewa i prawa strona.Pytałem w ASO to masakra! Ponad 2tysie za sztukę :| W dodatku stwierdzili że sam sworzeń nie występuje tylko cały kompletny wahacz :whistle: Ale jak wiadomo polak potrafi :dribble: Ma ktoś doświadczenie w tym temacie?

 

 

 

 

codo sworzni to kumpel mi w auto parts załatwił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam

Posiadam Lustereczko LEWE do D22, podgrzewane, elektrycznie regulowane.Stan Bardzo Dobry - w calości Oryginał!

Pozostało mi po poprzedniku a do Navarki Nie pasujeoko.gif.

Zainteresownych proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Edytowane przez Daniel Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...