Jump to content
Wspieramy Kacpiego, synka naszego kolegi Read more... ×

Leaderboard

 1. Andrzej G

  Andrzej G

  Eksperci


  • Points

   5

  • Content count

   1965


 2. aquariusmax

  aquariusmax

  Użytkownik


  • Points

   2

  • Content count

   361


 3. JACKO29

  JACKO29

  Moderator


  • Points

   2

  • Content count

   13118


 4. rogu22

  rogu22

  Użytkownik


  • Points

   1

  • Content count

   18Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/18/20 in all areas

 1. 2 points
  Dżak gdyby trochę się przyłożył, to by ten filtr odkręcił paluchami, bez użycia jakichkolwiek narzędzi
 2. 2 points
  Powiedz, jak to się robi, aby mieć takie spalanie? U mnie pali 7,5 (8,5 na stacji) zarówno po mieście, jak i na autostradzie. Nigdy nie mam poniżej 2 tys. obrotów, zmieniam biegi dokładnie przy 3 tys. obrotów. Hamuję silnikiem. Nie rozgrzewam silnika na postoju, nie używam stop/start i nie jeżdżę agresywnie, a raczej płynnie. 1.6 117KM palił mi 0,5l mniej.
 3. 1 point
  Aby wymienić olej w J11 1.2 należy zdjąć osłonę dolną jednostki napędowej.Jest mocowana w całości na kołkach rozprężnych i na 4-ch śrubach na kluczyk 10 do zderzaka. Z tyłu misy jest śruba na klucz kwadratowy 10x10,odkręcamy i spuszczamy olej.Aby lepiej schodziło odkręcamy wcześniej korek zalewowy na silniku. Obok misy pod silnikiem jest zabudowany filtr.Przykryty jest pokrywą średnicy ok 100mm odkręcaną na klucz 27. Po odkręceniu wyjąć filtr,jest osadzony na delikatny wcisk.Wymienić należy również uszczelkę gumową(oring),na pokrywce. Montaż w odwrotnej kolejności.Do silnika wchodzi ok 4.7L oleju.
 4. 1 point
  Nie każdy interfejs diagnostyczny pokaże błędy .
 5. 1 point
  Jeżeli masz na myśli te LED'y, to również zamówiłem. 30 LED musi dać efekt Edit. 23.01 godz. 23.08 Tak na marginesie Zainteresowanym podmianą oświetlenia bagażnika i kabiny polecam mój post TUTAJ Są fotki porównawcze "przed i po"
 6. 1 point
  Raczej ze światła cofania. Kamera potrzebuje plus i masę, natomiast stacja MM automatycznie się przełącza jak pojawia się sygnał na jej wejściu z kamery.
 7. 1 point
  Tylko nie wiem czemu aparat taki rozbłysk robi, na żywo nie do końca tak jest. Ale barwa mniej więcej tak.
 8. 1 point
  A kiedy włączysz radio, to muzyka wali z nawiewów ?
 9. 1 point
  Jako jednak sroczka dodam. Cruising na wiosce: 4,7L - do max 80km/h
 10. 1 point
  Jeżeli mówisz o głośniku w drzwiach,to jest niemożliwe.Może to być złudzenie,kiedy nawiew jest kierowany na nogi pasażera spod schowka
 11. 1 point
  Cześć w załączonym filmie słychać ten sam efekt po wymianie rozrządu w 1.2 dig-t. Czyli nie ma spiny. Warto to oglądnąć i zobaczyć w praktyce jak wygląda rozrząd i ten słynny problematyczny napinacz... i wymiana. https://youtu.be/M8O1yhiuplUeść
 12. 1 point
  U mnie w Pulsarze na przestrzeni 4 lat to wyglądało tak: - średnie spalanie wg. kompa = 5,65 - średnie spalanie wg. dystrybutora = 6,35 Czyli komp podobnie jak u Ciebie łże o 0,7 Różnicy między naszymi "zużyciami" raczej nie upatrywałbym w wadze, czy oporze (chociaż na pewno ma to jakiś wpływ), ale w stylu jazdy. Ja raczej łagodnie traktuję pedał gazu, nie ścigam się spod świateł, a na S-kach, czy autostradzie 120 mi wystarczy.
 13. 1 point
  Trzeba odpiąć mieszek ,chwycić dobrymi kombinerkami za drążek tuż pod gałką.Zacisnąc mocno i nastepnie najlepiej dużym, płaskim wkretakiem opartym o kombinerki podważać w około gałkę delikatnie. Nigdzie nie wystrzeli ,wypnie sie z plastikowego zatrzasku i wtedy tylko wcisnąc nowa i to wszystko.
 14. 1 point
  Skoro fabryka dała możliwość wyłączenia dziadostwa to można wyłączyć i przestać się martwić oraz mieć nadzieję że projektant był ogarnięty.
 15. 1 point
  MASZ RACJĘ Cześć Przeczytałem tą wiadomość wczoraj w nocy ok godziny 1.15 i cały czas nie dawało mi to spokoju ,czy aby na pewno wszystko zrobiłem aby działała komunikacja głosowa Postanowiłem sprawdzić to na gorąco,pobiegłem do garażu od domu mam (550m) ciemno zimno ale co tam ważne sprawne AUTKO i zacząłem grzebać w tych ustawieniach co podałeś .Wcześniej sprawdzałem głośność i nic.Komunikatów nie było ,ale głos z radia Android auto i CD były słyszalne,mapy Gogle również Wsiadłem do auta i dawaj po osiedlu i stukanie w ikonke i podkręcałem głośność na kierownicy jak i na nawigacji i dalej nic. Dałem za wygraną i poszedłem do domu. Miałem umówioną dzisiaj wizyte w ASO związaną z tym problemem . Dzisiaj rano jedziemy na umówioną wizyte w Serwisie, więc ustawiłem nawigację z porrzednich adresów ii mówie do mojej ukochanej puknij w ekran i zaznacz Dąbrowa G ASO i zaniemówiłe stała się jasność , kobieta przemówiła w nawigacji " jedz prosto prez 500 metró" . Teraz nie wiem czy to po Twojej sugestii czy sprawne paluszki moje żonki ale i tak wielkie dzięki , jak na razie wszystko sprawne. Dzięki Karrminadel Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku wszystkim kolegom i koleżankom aby wasze maszyny były bezawaryjne.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×