Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Leaderboard

 1. stuff1000

  stuff1000

  Użytkownik


  • Points

   2

  • Content count

   255


 2. karibox1

  karibox1

  Użytkownik


  • Points

   2

  • Content count

   3274


 3. Andrzej G

  Andrzej G

  Eksperci


  • Points

   2

  • Content count

   2111


 4. Guzior

  Guzior

  Użytkownik


  • Points

   1

  • Content count

   34Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/25/20 in all areas

 1. 2 points
  Heh mój warci na drugim biegu spokojnie mielił kołami
 2. 2 points
  No bracie, widać, że nie jeździłeś nigdy dwusuwami...
 3. 1 point
  Odwróć o 90 stopni czujnik otwarcia maski i po sprawie [emoji4] Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 4. 1 point
  To okres przejściowy,Połaczenie spalinowego z elekrykiem to na tą chwilę 99 % możliwości producentów nie licząc Tesli. .możemy się spierać kłócić i wyrażać różne zdania ale to początkowa rewolucja.Gdy będą pełne elektryki ładowane i obsługiwane przez sprzęt nie z paliw stałych to będzie można mówić o rewolucji całkowitej. Na tą chwilę to nie możliwe .Każdy z nas wie o początkach automobilizmu jakie wtedy wywoływały reakcje,wręcz skrajnie złe.Dochodziło do egzorcyzmów i na ich widok ucieczek.To też wina pr które promują trend , mamy to na pokładach komputerów między zegarami m/n, w tej promocji i w ten sposób Diesle są Be. całym złem. Tylko czy kiedyś nie będziemy teśknić za zapachem paliwa na stacji,? czy kiedyś nie będziemy się w słuchiwać w dżwięk silnika spalinowego?.Już nie mówię o 8 cylindrowcach których pomruk lubię i zdarza się mi je czasami usłyszeć ,ale chyba jeszcze bardziej lubię dzwięk dwusuwów których czas minął bezpowrotnie(to jest dzwięk ) ,ale to przyszłość kreuje menagerów i głównie pr. być może za 20 lat będą się ludziska oglądać za takimi jakie my mamy. Czego wam życzę by się oglądali jakiekolwiek będziecie mieli..Pozdrawiam wszystkich w tym trudnym czasie.
 5. 1 point
  Jaka jazda po autostradach? W tych silnikach jest dodatkowy (5) wtryskiwacz w FAP i on odpowiada za wypalnaie go. Wypala nawet w stojąc w korku się wypala. Kolego a co Ci szkodzi wypalić serwisowo go? Ja musiałem to robić przy przebiegu 80 tys, zmiana oleju i tyle. Kolejne 80 tys już przejechane. Pytanie tylko dlaczego się nie wypalał? Może np czujnik temperatury w FAP padł?
 6. 1 point
  Zdjęcia nowego akumulatora, który wczoraj zamontowałem w swoim X-ie. Pasuje idealnie. Parametry również OK. https://www.varta-automotive.pl/pl-pl/produkty/varta-blue-dynamic-efb/572-501-076 W przypadku konieczności wymiany informacja może być przydatna - oszczędzi szukania, analizowania, porównywania, mierzenia itd. Pozdrawiam X-maniaków!
 7. 1 point
  klimat... mialem jakis czas temu czarnego Tourana, jazda latem w trasie, w sloneczny, cieply dzien byla koszmarem pomimo wlaczonej klimatyzacji czarny kolor nadwozia zbyt mocno absorbowal cieplo, nigdy wiecej czarnego lakieru na aucie
 8. 1 point
 9. 0 points
  Dalej widzę że nie masz pojęcia o czym piszesz, po prostu kopiuj wklej z internetu.......ja o niebie Ty o chlebie. Poczytaj dokładnie co to jest strefa zgniotu !!! I nie czaruj. Pomyśl dlaczego Fiat 126p nie nadawał się od początku do ciągnięcia przyczep a nie pisz o przepisach i fiatach uno. Bo dawne Polskie przepisy to robienie kogoś w balona. Tak samo jest z Notkami E11 i E12, po prostu konstrukcyjnie nie są przystosowane do montażu haka. I nie pisz wyssanych z palca informacji że ich homologacja na to pozwala bo to bzdura. Tak jak pisałem w GB te samochody nie mogą mieć żadnych haków bo konstrukcja na to nie pozwala !. Więc jednak jest taka wzmianka a zwłaszcza że notki produkowane są własnie w GB (Sunderland). W Matizach też nie wolno było montować haków i nawet Daewoo o tym mówiło, ale Polacy i tak montowali z niby homologacją !! W swoim Notku przed montażem tego haka miałeś minimalną strefę zgniotu z twardej gąbki !!!!! to dla Ciebie jest OK? Po założeniu haka nie masz żadnej!!. Takie podejście do bezpieczeństwa żony dla mnie jest tragedią. Jedynie w Polsce i dalej na wschód coś takiego przechodzi. Tak jak pisałem życzę powodzenia w jeździe czymś takim z przyczepą, a żonie mądrzejszego męża. Pozdrawiam i bez odbioru
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×