Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Leaderboard

 1. tomkek1912

  tomkek1912

  Eksperci


  • Points

   3

  • Content Count

   898


 2. skerim

  skerim

  Użytkownik


  • Points

   1

  • Content Count

   81


 3. buba1982

  buba1982

  Użytkownik


  • Points

   1

  • Content Count

   157


 4. Maruras

  Maruras

  Użytkownik


  • Points

   1

  • Content Count

   19


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 04/07/21 in all areas

 1. Przyszły panele od "my friend". Przyszła też zaciskarka do pinów, ale musze jeszcze odebrać. Mam już też kości do przejściówki od "my frienda". W kolejnych postach będzie schemat do przejściówki, numery kości, kilka fotek z roboty, fotka przekaźnika. Obym to upchał pod panelem. Kilka fotek z panela głównego i tylnych przycisków:
  2 points
 2. Tylko mogą zrazić ludzi, którzy od razu zaczną szukać czegoś innego. Trzeba uważać.
  1 point
 3. Myślę że ceny wyjściowe zostaną, a dołożą promocje i wyprzedaże.
  1 point
 4. Dla potomnych. Jakby ktoś potrzebował by wymienić tarczę trzeba wskazówkami kręcić w lewą stronę i powoli wykręcają się ok 10-15 obrotów. Później z górki wymiana tarcz i zakręcamy wskazówki pierwsze wykręcamy od paliwa i temperatury oleju a wkręcamy odwrotnie czyli km i paliwo. Korekty dokonujemy kręcąc w prawo bo jak w lewo wskazówka po wyłączeniu zapłonu wraca na swoje złe miejsce. Pozdrawiam.
  1 point
 5. Dlatego piszę, że pewnie źle kolegę zrozumieliście. Cała trasa 1155 km. Czyli 575,5 w jedną strone i w drugą. Jedno tankowanie i przed powrotem drugie. Razem 81,39 na 1155 km. Czyli 7,05 L na 100 km. A to jest już całkiem realne i przy automacie ze 160 kucami wynik bardzo dobry wg mnie.
  1 point
 6. Kilka dni temu też mi klamka w ręce została. Aby otworzyć tylne drzwi wystarczy pociągnąć za cięgno znajdujące się w otworze przy zaślepce (wymagane smukłe palce, albo tak jak ja - przewlokłem przez cięgno trytytkę). Żeby samą zaślepkę zdemontować (konieczne przy montażu nowej/naprawionej klamki) należy odkręcić i zdjąć cały boczek, zdemontować zaczep na rancie drzwi i go dosyć głęboko odsunąć, dzięki czemu uzyskamy dostęp do śruby trzymającej zaślepkę.
  1 point
 7. Mała fotorelacja z aktualizacji przez USB. Zajęło to 5 min. Aktualizowałem mapy Polski, Czech, Słowacji i coś tam jeszcze. Na fotkach wyświetlanie w czasie aktualizacji. Przy okazji napięcie ładowania w czasie aktualizacji. Aku mocno ładowany.
  1 point
 8. Nie wiem jakie masz radio. W notku montowano kilka rodzajów odbiorników. Wrzucam dwie fotki może ci pomogą.
  1 point
 9. Dodatkowo umieściłem w katalogu Poi kolegi mxmanus (dzięki): https://drive.google.com/drive/folders/1JwFTMPJxne5UYK2drYTqqkEJ7KLxa84r?usp=sharing
  1 point
 10. W pierwszej kolejności posprawdzaj wiązkę przewodów i kostkę złącza tej sondy. ECR_P0131.pdf
  1 point
 11. Witam W temacie diagnozy u mnie wystarczyło zajrzeć pod spód - z lewej strony na zewnętrznym nie było opaski zaciskowej na osłonie. Zastanawiałem się czy da się wymienić przegub bez rozpinania wahacza. Zdemontowałem łożysko i jest taka opcja, samą osłonę wkładam wówczas przez otwór po łożysku. Coś mnie skusiło żeby wsadzić pierścień zabezpieczający do przegubu (chciałem mieć robotę wcześniej wstępnie przygotowaną, żeby przy samym aucie poszło prędzej) - ten numer nie przejdzie i jest istotna różnica w tym, czy pierścień odadzimy w przegubie, czy na osi. W tym pierwszym wypadku po prostu n
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...