Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Jakie żarówki do Micry K11?


Pawcior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SimonWarka

Witam!

Staję przed wyborem nowych żarówek, jako prezent pod choinkę :P haha

 

W kwestii reflektorów zaryzykuje jednak Philipsy BlueVision...ale pytanie mam o żarówki deski/zegarów.

Wiem, że są te T5....tyle, że allegro brak jest firmowych....macie jakieś sprawdzone źródło z którego mógłbym kupić?

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podepnę się pod temat. Zauważyłem ostatnio że coraz częściej zdaża mi sie że po odpaleniu auta i załączeniu świateł lewe mijania się nie zapala, ale PO załączeniu na chwilę długich już świeci. Dziwne :|. Ale nie o to mi chodzi. U mnie jak ta jedna żarówka się nie pali, to zauważyłem, że kontrolka od świateł długi bardzo słabo się pali. W ciemności to widać, a jak już ta lewa żarówka zacznie świecić to kontrolka gaśnie. Czy u Was też tak jest? Czy to może być oznaczać, że kostka mi się przepala? Podejrzewam, że może to być spowodowane, zmniejszeniem rezystancji obwodu i dlatego tak się dzieje. Podobnie jest w przypadku gdy przepali się jakaś żarówka od kierunkowskazów, wtedy one szybciej mrugają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SimonWarka
W kwestii reflektorów zaryzykuje jednak Philipsy BlueVision...ale pytanie mam o żarówki deski/zegarów.
philipsy ladnie swieca :) jak narazie mieisac wytrzymaly :Pzarowki kupowalem u tego delikwenta a diody jezeli dobrze pamietam to u TEGO

 

Dzięki za informacje.

Ostatnie: ile potrzebuje do K11 w wersji bez obrotomierza? Dobrze wyczytałem, że 5?

 

Wezmę chyba białe :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle samo, co z obrotomierzem, czyli 4 lub 5 jeśli liczyć podświetlenie zegarka.

Smoła, a jak poruszasz delikatnie "pajączkiem" od świateł, to czasem nie migają? Jeśli tak, to styki przełącznika... jeśli nie, to raczej kostki przy światłach (te drugie łatwiej obejrzeć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoła, a prosze cie uprzejmie, ja tez musze zmienic mlodej juz dwie kostki ;) auto stoi pod domem, mloda jezdzi do pracy busem a ja zalegam chory ;)

u mojej micrze juz nie pomaga nawet ruszanie kostka na zarowkach sa tylko postojowe i jedno drogowe - w mojej w sumie sa polamane przewody przy samych kostkach. :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wczoraj kupiłem sobie zestaw żaróweczek Philips Blie vision xenon effect i powiem wam ze jakiegos oszałamiającego wrażenia to na mnie nie zrobilo... świecą troche lepiej a przede wszystkim na biało a nie na żółto ale bez rewelacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PrInGeLs, bo kupiles przereklamowane zarowki ;) trzeba bylo przesledzic uwaznie temat ;)

 

jaka jest teraz cena zestawu BV ? tak w motoryzacyjnym/na stacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za komplecik BV dałem 64 zł ale za 4 żarówki znaczy 2 zwykle i 2 pozycyjne wiec chyba nie drogo :) z allegro zresztą z odbiorem osobistym w warszawie...

 

ps. Wywalilem katalizatorek co w połączeniu z wydechem końcowym WMsporta o srednicy 9cm dało za***isty efekt... przyśpieszenie skoczylo niewyobrazalnie, mieli gume na 2 do odcięcia nie łapie przyczepnosci :D mam teraz jakies 80 km. nastepna faza przyciemnienie tylnych szybek ale to kolejne 300 zł.... tylko myśle o ile %.... ;/ i w ferie jade zakupić alu :) Nissan Forever :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Wywalilem katalizatorek co w połączeniu z wydechem końcowym WMsporta o srednicy 9cm dało za***isty efekt... przyśpieszenie skoczylo niewyobrazalnie, mieli gume na 2 do odcięcia nie łapie przyczepnosci :D mam teraz jakies 80 km. nastepna faza przyciemnienie tylnych szybek ale to kolejne 300 zł.... tylko myśle o ile %.... ;/ i w ferie jade zakupić alu :) Nissan Forever :kosci:

przy tej pogodzie to normalne,a jak sie postarasz to do 3 nie zlapiesz przyczepnosci :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Micra Potwór

Witam ponownie wszystkich Mikronetowcw.Moje pytanko jest jakie wszystkie zarowki tz. tyl,przod,boki kierukowskazy.Co zrobic przymulonymi kloszami.sory za bledy klawiatura mi siada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wszystkich Mikronetowcw.Moje pytanko jest jakie wszystkie zarowki tz. tyl,przod,boki kierukowskazy.Co zrobic przymulonymi kloszami.sory za bledy klawiatura mi siada

 

przymulone klosze trza odmulic... znaczy sie wyjac i wyczyscic [tansza opcja] ... albo wymienic na nowe [droższa opcja] :diabel: innej rady nie ma :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

przpaliła mi się jedna żaróweczka od stopu. jaki symbol tej żarówki jest bo nie wiem jaki kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze lepiej i najpewniej zdemontowac stara pod sklepem i ja pokazac sprzedawcy>? zawsze milej sprzedawcy jak wie co ma podac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze lepiej i najpewniej zdemontowac stara pod sklepem i ja pokazac sprzedawcy>? zawsze milej sprzedawcy jak wie co ma podac :)

gorzej jak bede kupować w markecie :)

 

a swoją drogą, ma ktoś może schemat wszystkich światełek w mikrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi ci o zarowke tylna stopu w zwyklym kolszu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi ci o zarowke tylna stopu w zwyklym kolszu?

 

dokładnie to lewa tylna (przednich przecież nie ma) żarówka światła stop ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha :P pytalem dlatego ze jeszcze jest 3swiatlo stopu male w micruskach? czy mi sie wydaje? ja polecam ci wyjac zarowke i isc do zwyklego sklepu motoryzacyjnego po nowa ;) hipermarketowe moga dlugo nie pozyc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...