Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Jakie żarówki do Micry K11?


Pawcior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykła dwuwłoknowa żarówka stopu, o ile po lifcie nic się nie zmieniło. W trzecim świetle stopu są natomiast diody, więc nie ma się za bardzo co przepalić (lub raczej jeśli się jednak przepali, to bez lutownicy pojedynczych diód nie wymienisz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Panowie zastanawiam sie nad zainstalowaniem zarowek 100/90 w.Wiem ze sa nielegalne.Bede wdzieczny za wszelkie sugestie.Pozdrawiam. (micra k11 1994r)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze popalisz sobie lampy, po drugie zużyjesz dwa razy więcej prądu, a po trzecie jak już założysz to daj koledze się przejechać w deszczowy wieczór, a Ty jedź jego autem w przeciwnym kierunku to zobaczysz jak jest fajnie...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziwne, że ani razu nikt nie wymienił Tungsram Megalight Ultra +90%. Świecą bardzo jasno i na biało, nie są "chińskie" (mają poprawną geometrię), no i najważniejsze: Są tanie! W internecie można je kupić taniej, niż w markecie, czy na stacji jakieś "zwykłe" Bosche, Philipsy, itd. jakieś 30zł za 2 sztuki z dostawą.

 

Mają niestety taki "szpanerski" niebieski pasek, pod pewnymi kątami (na szczęście tylko gdzieś na krańcach) przebłyskują na niebiesko, co kto lubi, mi się to nie podoba. A "białość" światła wynika z wyższej temperatury żarnika, oczywiście krócej poświecą, ale przez rok w obydwu autach (raczej mało jeżdżących) się nie przepaliły. Raz mnie jednak zatrzymali z podejrzeniem posiadania ksenonów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...
W dniu 6.11.2007 o 01:00, Pawcior napisał:

takie same jak i wtedy..Osram Cool Blue..jezdze na nich 3 sezon i za nic nie zamienie na inne, Blue visiony sie chowaja, ze o zenonach z marketu nie wspomne, komplet kosztuje ok 70-75 zlotych :)

 

W dniu 6.11.2007 o 01:00, Pawcior napisał:

takie same jak i wtedy..Osram Cool Blue..jezdze na nich 3 sezon i za nic nie zamienie na inne, Blue visiony sie chowaja, ze o zenonach z marketu nie wspomne, komplet kosztuje ok 70-75 zlotych :)

Gdzie je najszybciej zamówić? (Maj, 2023) Dodam że potrzebuję jakieś także wsteczne,  bo ostatnio podczas nocnego cofania prawie nic nie widziałem. 🙈 Potrzebna pomoc na wczoraj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...