Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

"Project Monster" v12 twinturbo Bouncer buggy


Gość rapid85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam buduje buggy v12 na bazie silnika ze38 m73  z gatunku crawler lub bouncer jak zwał tak zwał. Jest to największa lub najcieższa kategoria w pojazdach terenowych nie liczać samochodów cięzarowych.

 Jestem na etapie kompletowania i dorabiania bądz przerabiania części dlatego że silnik v12 m73 gdy kupiłem całe bmw w automacie rozleciała sie skrzynia biegów gdy wracałem nią z komisu do domu tak wiem typowa przypadłość. więc postanowiłem przerobić na manualną skrzynie biegów co stworzyło mnóstwo problemów...

 skrzynia po dwóch miesiącach już jest podpięta, dorobione koło zamachowe i sprzegło, z tego co wiem to drugie m73 w Polsce z manualem :).
Mam już mosty i reduktor kompletną instalacje... w dalszym etapie bede dorabiał wahacze gdyż to bedzie zawieszenie ośmio wahaczowe na coiloverach o skoku około 70cm na wykrzyżowaniu osi. Opony 40cali na 12cali 100cmx30cm
Po skończeniu projektu przerobie na pojedyńczego kompa ecuemu i podepne 4 turbiny ale to w kolejnym etapie w przyszłym roku dorzuce tu kilka fotek...co do tej pory jest zrobione....
Docelowo ma być coś takiego jak foto nr1 pozdrawiam


Postępy projektu można śledzić na naszej stronie Face Book wpisując Rapid Monsters Garage (kliknij lubię to aby być na bieżąco)

Pierwsze odpalenie z manualem

 




2.jpg

Z innej perspektywy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...